Njemačka

VIDEO Juranović asistent u pobjedi Uniona za četvrtfinale Kupa, Berlinci preokretom svladali Kovačev Wolfsburg

31.01.2023. 22:47

Nakon što je Wolfsburg poveo već u 5. minuti golom Waldschmidta, u 12. minuti Juranović je bio izravni asistent za izjednačujući pogodak svoje momčadi kojega je postigao Knoche

Desni branič hrvatske nogometne reprezentacije Josip Juranović imao je sjajnu utakmicu za svoj novi klub Union iz Berlina sudjelovavši u akcijama za oba pogotka za 2-1 (1-1) pobjedu protiv Wolfsburga, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u osmini finala Njemačkog kupa.

Asistenciju Juranovića možete pogledati ovdje

Nakon što je Wolfsburg poveo već u 5. minuti golom Waldschmidta, u 12. minuti Juranović je bio izravni asistent za izjednačujući pogodak svoje momčadi kojega je postigao Knoche. Juranović je uputio centaršut s lijeve strane točno na glavu Knocheu kojemu nije bilo teško zatresti mrežu. U 79. minuti Juranović je prošao po desnoj strani i ubacio na glavu Beckera, koji je spustio loptu u peterac gdje je natrčao strijelac Behrens i postigao pobjednički pogodak.

Juranović je odigrao čitav susret za Union.