Okršaj na parketu

VIDEO Užareno kod Bogdanovićevih Pistonsa, utakmicu obilježila masovna tučnjava, bilo je i isključenja

29.12.2022. 09:11

Moritz Wagner iz Orlanda te Killian Hayes i Hamidou Diallo iz Detroita izbačeni su zbog tučnjave u posljednjoj minuti prvog poluvremena

Detroit Pistonsi napokon su nakon šest poraza u nizu upisali pobjedu, svladali su Orlando Magic 121:101, a Bogdanović je u slavlju ugradio 14 poena, tri skoka i pet asistencija.

Ipak, utakmicu nije obilježio rezultat već okršaj koji je rezultirao s tri isključenja. Moritz Wagner iz Orlanda te Killian Hayes i Hamidou Diallo iz Detroita izbačeni su zbog tučnjave u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Jureći za izgubljenom loptom, Wagner je načinio prekršaj gurnuvši Hayesa na klupu Pistonsa. Diallo i Hayes su izbačeni jer su uzvratili udarcem Wagnera s leđa.

Bogdanović nije sudjelovao u tučnjavi, već je samo promatrao situaciju.