Buljat debitirao za Energie

02.08.2013. 22:00

Nova njemačka nogometna sezona službeno je započela susretima prvog kola DFB Pokala, odnosno njemačkog kupa. Jurica Buljat debitrao je u dresu drugoligaša Energie Cottbusa koji je 2. kolo izborio nakon pobjede (1:0) na gostovanju kod Magdeburga. Pogodak odluke postigao je Jandrisek u 84. minuti, a Buljat je u igru ušao u 90. minuti.
Marin Tomasov nije dobio priliku u dresu drugoligaša 1860 Münchena koji je gostovao kod Heidenheima. Momčad iz glavnog bavarskog grada uspjela je proći nakon jedanaesteraca, a Tomasov je ostao na klupi. U 50. minuti Stoppelkamp je doveo goste u vodstvo, a Göhlert je u 91. minuti izjednačio na 1:1. Kako u produžecima nije bilo pogodaka, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca gdje su u četvrtoj i petoj seriji neuspješni bili Niederlechner i Heise i 1860 München je prošao dalje.