20 C°

Engleska

Ćaleta-Car odigrao cijelu utakmicu za Southampton koji je stigao korak bliže ispadanju iz Premier lige

27.04.2023. 23:35

Southampton je još jednom poražen pred svojim navijačima, a minimalnu pobjedu Bournemouthu donio je Marcus Tavernier (50). Domaćoj momčadi je u 89. minuti poništen izjednačujući pogodak Adamsa, zbog centimetarskog zaleđa.

LIVERPOOL / SOUTHAMPTON Nogmetaši Evertona i Southamptona još su jedan korak bliže ispadanju iz elitnog razred engleskog nogometa nakon što su u 33. kolu Premier lige doživjeli domaće poraze od Newcastlea (1-4) i Bournemoutha (0-1).

Newcastle je do uvjerljive pobjede na Goodison Parku došao uz dva pogotka Calluma Wilsona (28, 75), a po jednom su strijelci bili Joelinton (72) i Jacob Murphy (81). Jedini pogodak za Everton postigao je Dwight McNeil.

Newcastle je sa 62 boda na trećem mjestu s vrlo dobrim izgledima za plasman u Ligu prvaka, dok je Everton sa 28 bodova predzadnji.

Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za Southampton koji je sa 24 boda ostao zarobljen na začelju ljestvice, dok je Bournemouth sa 36 bodova skočio na 14. mjesto i sedam je bodova iznad zone ispadanja.