ht premijer liga

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Siječanj 31, 2021 10:22

»Pakleni« siječanjski raspored košarkaša Sonik Puntamike završava danas poslijepodne u Velikoj Gorici gdje će igrači Hrvoja Vlašića s početkom u 17 sati odmjeriti snage s trupama Josipa Sesara u lovu na 11. ovosezonsku pobjedu u domaćem prvenstvu. Zadatak je sve samo ne lagan. Domaćini u susret ulaze osokoljeni dobrim izdanjem u abaligaškom »balonu« u Banja Luci, dok su Zadrani u seriji od četiri uzastopna poraza.

Petak, Siječanj 29, 2021 13:01

O napornom ritmu koji je zahvatio košarkaše Zadra tijekom ovog siječnja ispisalo se redaka i redaka tekstova. Ponavljati se kao papagaj zato nije potrebno jer su na Višnjiku već pomalo naviknuti na ovaj urnebesan raspored koji ih gura praktički svakih 48 sati u natjecateljski pogon, pa je nakon Krke u nedjelju, Hermesa u ponedjeljak i Alkara u srijedu, petak rezerviran za novu utakmicu, ponovno u HT Premijer ligi, ali ovog puta na domaćem terenu protiv Furnira.

Četvrtak, Siječanj 28, 2021 11:09

Košarkaši Zadra nastavili su sa skupljanjem pobjeda u domaćem prvenstvu. Nakon Škrljeva i Hermesa, i ovaj put su s uspjehom odradili još jedno gostovanje, protiv Alkara u zaostaloj utakmici 15. kola. Sinjska dvorana nije se pokazala neprelaznom preprekom kao što je to bio slučaj lani iako se po prikazanom u prvom poluvremenu nije tako nešto dalo zaključiti. Ipak u nastavku su stvari sjele na svoje mjesto i bez većih problema je upisana 16.

Srijeda, Siječanj 27, 2021 10:09

Poput NBA ligaša momčad s Višnjika je u nešto više od tri tjedna ovog siječnja bila primorana odigrati čak devet utakmica. Posljednje dvije, u nedjelju i ponedjeljak (Krka i Hermes Analitica) čak su se stisle unutar 24 sata, ali ni to nije sve..., jer taj uistinu ludi ritam nastavlja se dalje pa će večeras u 18 sati ponovno na parket. I to ponovno u svojstvu gosta, u Sinju, gdje ih u zaostaloj utakmici 15. kola dočekuje Alkar.

Utorak, Siječanj 26, 2021 09:24

Niti 24 sata nakon gostovanja u Novom Mestu košarkaši Zadra morali su ponovno u akciju. U Draženovom domu dočekala ih je u sklopu 19. kola HT Premijer lige posljednjoplasirana momčad Hermes Analitice koja je izrazitom favoritu pružila žilav otpor, ali na kraju su očekivano dva boda završila na kontu Zadrana koji su tako zadržali lidersku poziciju.

Petak, Siječanj 22, 2021 14:14

Misija obavljena, upisana su dva nova boda, zadržana je vodeća pozicija na ljestvici HT Premijer lige i nitko se nije ozlijedio. Tako bi izgledao popis pozitivnih stvari koje su košarkaši Zadra ispunili u zaostalom dvoboju 17. kola protiv Škrljeva. S druge strane izvedba protiv sastava koji je najmanje dvije kvalitativne razine ispod njih sigurno nije djelovala relaksirajuće na brojne navijače kluba.

Petak, Siječanj 22, 2021 09:24

Košarkaši Sonik Puntamike upisali su i četvrti uzastopni poraz. Serija teških protivnika sinoć je u Jazine dovela zagrebačku Cibonu koja je rezultatom 68:89 svladala igrače Hrvoja Vlašića i stigla do 12. pobjede u hrvatskom prvenstvu. Zadrani su odigrali izvrsnih 20 minuta i na poluvremenu imali lijepih pet poena prednosti, no u nastavku je do izražaja došla veća kvaliteta gostujućeg sastava koji je Jazine napustio s nova dva boda.

Četvrtak, Siječanj 21, 2021 10:30

Košarkaši Sonik Puntamike nalaze se usred »paklene serije« u domaćem prvenstvu. Ždrijeb je odlučio da će igrači Hrvoja Vlašića u pet siječanjskih kola odmjeriti snage s četiri najjače hrvatske momčadi, s tri od njih na gostujućem parketu. Utakmice protiv Splita i Zadra već su apsolvirane, a večeras u Jazine dolazi za hrvatske uvjete moćna Cibona koja se nakon brojnih problema koji su je zadesili ove sezone polako vraća na radnu temperaturu.

Četvrtak, Siječanj 21, 2021 10:23

Pribojavali su se u stožeru Zadra pred gostovanje kod momčadi koja je bitno popravila krvnu sliku u odnosu na prvi dio sezone, i nisu se prevarili. Taj strah ispao je na kraju potpuno opravdanim jer Škrljevo se pokazalo tvrdim orahom u svojoj dvorani u Mavrincima i malo im je nedostajalo da kao potpuni autsajderi naprave veliko iznenađenje vraćajući se dvaput iz dvoznamenkastog zaostatka.

Srijeda, Siječanj 20, 2021 14:56

Na Višnjiku su nakon već uobičajenog domaćeg posrtaja u ABA ligi usmjerili pažnju ka nadolazećoj obavezi u HT Premijer ligi. Večeras u 18 sati gostuju kod Adrie Oil Škrljeva u sklopu zaostale utakmice 17. kola koja je trebala biti odigrana prije 12 dana, no odgođena je zbog Covid zaraze u zadarskoj svlačionici.