ht premijer liga

Subota, Listopad 13, 2018 20:19 1

Zadar je ove sezone postao gostom za poželjeti, a to se potvrdilo i u Zaboku gdje je poražen nakon što je polovicom treće četvrtine imao čak 24 poena viška na svojoj strani. Posljednjih 15 minuta utakmice u kojoj su igrači Aleša Pipana bili tek statisti, a Zabočani iskoristili ponuđeno spada u najočitiji primjer na koji način izgubiti dobivenu utakmicu.

Subota, Listopad 13, 2018 10:00

Pred košarkašima Zadra je izuzetno naporan vikend, jer ih očekuje dvostruki program gostovanja, a prva stanica je Zabok danas u 17.30 sati u sklopu 2. kola HT Premijer lige. Nakon Bosca u utorak protiv koga se u dvorani Trnsko u Zagrebu došlo do prve ovosezonske pobjede i u Zaboku igrači Aleša Pipana priželjkuju novi uspjeh. Opravdano, jer status ABA ligaša nosi i ulogu favorita, no postoji veliki oprez, jer su Zabočani tradicionalno tvrd orah Zadranima unazad nekoliko sezona.

Utorak, Listopad 9, 2018 20:28

Konačno je i pobjeda stigla na konto košarkaša Zadra. Nakon dva uvodna neuspjeha u ABA ligi momčad Aleša Pipana je na otvaranju HT Premijer lige očekivano stigla do prve ovosezonske pobjede. Njihov domaćin, novopečeni premijerligaš Bosco, poslužio je tako Zadranima kao pravi sparing partner pred blok program predstojeći vikend kad ih očekuju gostovanja kod Zaboka (subota) i ljubljanske Petrol Olimpije (nedjelja).

Utorak, Svibanj 22, 2018 11:13

Na poraze od Cibone u serijama doigravanja Zadrani su izgleda navikli kao "tovar na batine". Nakon prekjučerašnjeg poraza na Višnjiku opet se mogla čuti rečenica koju već praktički 26 godina u kontinuitetu navijač Zadra izgovori u ovo doba godine: "Uvik je isto!"

Nedjelja, Svibanj 20, 2018 20:08

Tandem Cibosa bio je neumoljiv u odlučujućoj utakmici. Tomas je zabio 32 dok je Žorić ubacio 27 poena što je bilo ipak previše za domaću momčad koja je tako morala pognute glave napustiti parket fenomenalnog Višnjika

Utorak, Svibanj 15, 2018 22:18

Košarkaši Zadra nisu uspjeli iz dvokoraka proći u finale doigravanja  HT Premijer lige. Cibona je izborila majstoricu u nedjelju na  Višnjiku, a za to im je trebala iznimno raspucana večer koju su prezentirali pred tek tisuću ljudi u Draženovom domu.

Utorak, Svibanj 15, 2018 16:30

Nakon subotnje pobjede nad Cibonom, košarkaši Zadra pokušat će dvokorakom izboriti plasman u finale doigravanja HT Premijer lige na koje se čeka već pet godina, još tamo od 2013. godine. Druga utakmica polufinalne serije Cibone i Zadra igra se u večeras s početkom u 20 sati u KC Dražen Petrović u Zagrebu.

Nedjelja, Svibanj 13, 2018 12:18

Veliku pobjedu ostvarili su košarkaši Zadra u prvoj utakmici polufinala doigravanja protiv Cibone. Iako su gosti imali nevjerojatno čistu situaciju nakon prvog poluvremena. Devet poena prednosti, a Zadar je igrao bez Brzoje i Vladovića te bio vidno u padu nakon čak primljenih 51 poen u tom razdoblju pomoć je stigla od strane Tornada koji je na jedinstven način okrenuo ritam i tijek utakmice u korist svojih ljubimaca.

Petak, Svibanj 11, 2018 20:37

Sve ono što je bilo dosad, a u to spada praktički 26 utakmica  koje su iza košarkaša Zadra ove sezone u domaćem prvenstvu, više zapravo ne vrijedi. Došlo se do onoga što se najviše pamti, do utakmica koje donose puno više nego sve one prije. Uzaludan je i taj perfektan niz od  25 pobjeda ako se ne iskoristi ta prednost domaćeg terena koju Zadrani  u ovoj polufinalnoj seriji imaju na račun kvalitetnog minulog rada u HT  Premijer ligi.

Subota, Svibanj 5, 2018 19:44

Košarkaši Zadra dvokorakom su nadjačali Zabok i tako se plasirali u poluzavršnicu doigravanja HT Premijer lige. Zadar je bio lišen usluga Luke Božića, ali nije se očekivalo da će biti dosta komplicirano po drugi put svladati Zabok, barem sudeći po prvom poluvremenu. Ulaz u utakmicu je bio vrlo netipičan za Zadrane. Mlako, bezidejno i beskrvno. Vrlo zabrinjavajuće jer je nakon sedam minuta igre Zabok imao nevjerojatnu prednost od 18:3.