kk jazine arbanasi

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Subota, Veljača 10, 2018 21:46

Košarkaši Jazine-Arbanasa nisu uspjeli iznenaditi favorizirane Šibenčane na njihovom Baldekinu. Ipak je razlika u kvaliteti domaćih košarkaša bila na kraju velika prevaga, a posebno koban dio utakmice za žute je bila treća četvrtina (26:16) u kojoj su izgubili svaku nadu nakon 11 poena zaostatka na poluvremenu.

Ponedjeljak, Veljača 5, 2018 15:24

Jazine-Arbanasi uspjeli su protiv neugodne Hermes-Analitice upisati drugu ovosezonsko pobjedu s kojom su bitno popravili svoje šanse za spašavanje prvoligaškog statusa. Iako je krajem treće dionice izgledalo da su gosti puno bliže pobjedi, nevjerojatnom serijom od 17:0 u četvrtoj četvrtini "žuti" su prelomili utakmicu i pokazali da će s novopridošlim igračima biti ozbiljan suparnik svima u nastavku lige.

Nedjelja, Veljača 4, 2018 12:53

Nakon  poraza na gostovanju kod Cibone košarkaše Jazine-Arbanasa danas očekuje vrlo bitna utakmica protiv Hermes Analitice. Za "žute" konačno protivnik po mjeri iako promatrajući ljestvicu Zagrepčani spadaju u srednji dom ligaške karavane te imaju čak četiri pobjede više od njih.

Srijeda, Siječanj 31, 2018 00:07

Jazine-Arbanasi doživjeli su novi visoki poraz ove sezone, a ovog puta  "krvnik" im je bila Cibona koja nije u ovoj utakmici koristila usluge ponajboljih svojih igrača: Žorića, Ratkovice i Tomasa. Zagrepčani su izgleda  jedva dočekali žrtvu nakon nekoliko neugodnih poraza, dok su gosti  unatoč mnogim novim imenima u rosteru pokazali da će im trebati dosta vremena za uštimavanje, a u situaciji u kojoj se nalaze vrijeme im definitivno nije saveznik.

Četvrtak, Siječanj 25, 2018 20:21

Roster Jazine Arbanasa u posljednjim satima prijelaznog roka pojačan je sa još dvojicom igrača. Staro-novo ime je Franko Kaštropil  dok je druga prinova Franko Šango koji je u redove zadarskog prvoligaša došao iz Zagreba. Kaštropil je stigao u Jazine još početkom prosinca te odradio jednomjesečni ugovor te odigrao tek dvije utakmice. Nakon isteka ugovora je odustao od produžetka u trenutku kad se ozbiljno počela osipati momčad Luke Bujasa.

Petak, Siječanj 12, 2018 20:05

Jazine-Arbanasi nisu protiv Splita na Višnjiku mogli očekivati ništa više od visokog poraza s obzirom na velike kadrovske probleme u momčadi predvođene trenerom Lukom Bujasom. Desetkovani Zadrani već od početka utakmice su naznačili da će malobrojna publika u Krešinom domu protiv Splita gledati klasičnu igru mačke i miša.

Petak, Siječanj 12, 2018 10:50

Košarkaši Jazina-Arbanasa pobjedom nad Ribolom Kaštela u zenitu 2017. godine uspjeli su pomaknuti se sa posljednjeg mjesta na ljestvici HT Premijer lige. Nakon visokog poraza od Cedevite u osmini finala Krešinog kupa slijedi im nastavak ligaškog dijela u kojem večeras dočekuju Split. Ta jedna pobjeda izborena protiv Kaštelana izgleda da će još neko vrijeme biti i jedina, jer iz stožera Jazina ne stižu ohrabrujuće vijesti.

Nedjelja, Prosinac 24, 2017 14:31

JAZINE A. 91

RIBOLA K. 70

(28:13, 26:16, 19:16, 18:25)

ZADAR - Dvorana "Krešimira Ćosića". Gledatelja: 100. Suci: Josip Jurčević, Boris Kruljac, Marko Živajić (svi Split).

JAZINE ARBANASI: Sarajlija 34, Butorac 7, Bučaj, Škara, Ivanov 2,Zrnić 3 (1-2), Dražović 12 (0-1), Fodor 13 (2-2), Kaštropil 9 (1-2), De Woods 11. Trener: Luka Bujas.

Utorak, Prosinac 12, 2017 10:55

Košarkaši Jazina Arbanasa upisali su deveti poraz u HT Premijer ligi. Ni Zabok, kao ni osam prethodnih protivnika Jazina Arbanasa, nije imao milosti. Pobjeda, na kraju uvjerljiva, ipak je pripala momčadi koja je u svojim redovima imala veći broj raspoloženih igrača dok kod žutih, osim Zrnića i na trenutke Butorca, to nije bio slučaj. Gosti su također znalački iskoristili nedostatak koncentracije Jazinaša.

Nedjelja, Prosinac 10, 2017 16:01

Košarkaši Jazine Arbanasa večeras će na svom parketu protiv Zaboka traže prve ovosezonske bodove u HT Premijer ligi. Ukupno je ovo deveti pokušaj skupine igrača koju odnedavno predvodi mladi trener, Luka Bujas. Protivnik je konačno po mjeri za žute, jer u prethodnih osam utakmica su imali na svom parketu najteže protivnike poput Cedevite, Cibone i Zadra dok su ostali gostujući tereni dosad ipak bili prevelika prepreka.