hv posedarje

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Ponedjeljak, Kolovoz 30, 2021 09:23

Prvi »županijski derbi ove sezone pripao je Hrvatskom vitezu Posedarje. U 1. kolu Treće HNL jug u sezoni 2021./22. Posedarci su u Biogradu na Moru slavili rezultatom 0:2 i na svoj konto pospremili tri velika boda. U utakmici koja je igrana po lošim vremenskim uvjetima, točnije kišnim zbog čega nije bilo više navijača, bolje se snašla gostujuća momčad i zasluženo došla do pobjede. Derbi u kraljevskom gradu odlučili su Mateo Rončević i Karlo Torbarina. Rončević je u 45.

Subota, Kolovoz 28, 2021 12:18

Trećeligaška karavana može krenuti. Ovoga vikenda pred nama su utakmice 1. kola Treće Hrvatske nogometne lige jug. Svi zaljubljenici u najvažniju sporednu stvar na svijetu u Dalmaciji, s iznimkom onih navijača koji svoje klubove imaju u prvom i drugom razredu hrvatskog nogometa, s nestrpljenjem su čekali ovaj vikend. A tako je i u Zadarskoj županiji koja će u ovoj sezoni imati tri trećeligaša, Primorcu (B) i Hrvatskom vitezu Posedarje priključio se i HNK Zadar.

Subota, Lipanj 12, 2021 09:37

Trećeligaška karavana s juga stigla je do posljednje ovosezonske postaje. Pred nama je 34., kolo Treće HNL jug u kojem oba predstavnika iz Zadarske županije moraju na gostovanja. Hrvatski vitez Posedarje će put Opuzena gdje ga očekuje dvoboj s Neretvancem koji još uvijek ima pravo sanjati titulu prvak Lige. Primorac (B) mora put Hrvaca gdje će u sudaru s istoimenim domaćinom pokušati doći do troboda koji bi im uljepšao kraj ove sezone.

Nedjelja, Lipanj 6, 2021 09:36

Momčad Hrvatskog viteza Posedarje u 33. kolu Treće HNL jug na svom je travnjaku Gordan Demo slavila protiv Uranije rezultatom 2:1. U posljednjem ovosezonskom domaćem ogledu Posedarci su do slavlja na svom travnjaku oko kojega je bio okupljen poveći broj navijača, ostvarili još jednu pobjedu i to preokretom za što su zaslužio sve čestitke. Iako su Opuzenci poveli već u 3. minuti pogotkom Josipa Jurendića, HV Posedarje se u igru vraća samo dvije minute kasnije kada je poravnao Mateo Rončević.

Četvrtak, Svibanj 20, 2021 09:23

U 30. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje doživio je minimalan poraz u Blatu na Korčuli od ondašnjeg Zmaja. Posljednje plasirana momčad Lige slavila je golom Domagoja Poljaka u 21. minuti susreta i na svoj pospremila tri boda. Momčad Josipa Butića nije uspjela nastaviti pobjednički niz od četiri uzastopna slavlja iako su u ovome dvoboju definitivno bili bolja momčad. Stvorili su Posedarci mnoštvo prigoda, ali ih nažalost nisu pretvorili u pogodak.

Nedjelja, Svibanj 16, 2021 09:27

U 29. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku pobijedio Vodice rezultatom 3:0. Bila je to utakmica u kojoj je domaćin dominirao većim dijelom susreta i posve zasluženo na svoj konto pospremio tri boda koji ga vrlo vjerojatno ostavlja u ovom rangu natjecanja. Posedarci su u vodstvo došli praktički na samom otvaranju utakmice. Igrala se 8. minuta kada je Mario Pedišić doveo domaćina do rezultatske prednosti. Pred sam kraj prvog dijela, točnije u 44.

Srijeda, Travanj 28, 2021 09:28

Pred nama je uvijek zanimljivi i neizvjestan »županijski« derbi Treće HNL jug. U 26. kolu na igralištu Gordan Demo u Posedarju Hrvatski vitez će danas s početkom u 16.30 sati dočekati susjede iz Biograda na Moru, Primorac (B). I jedna i druga momčad nalaze se u donjem dijelu ljestvice i svaki bod im je važan u borbi za ostanak u među trećeligašima s juga.

Nedjelja, Travanj 25, 2021 16:00

U 25. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje je uvjerljivo slavio na gostovanju u Unešiću pobijedivši Zagoru rezultatom 0:4. Novi trener Josip Butić na najbolji mogući način debitirao je na klupi Posedaraca koji su tek drugi put ove sezone došli do gostujuće pobjede. Poker zgoditaka koji su na kraju »isporučili« Posedarci vjerojatno je više nego što su se nadali i u najljepšim snovima. Josip Jurjević je doveo goste u vodstvo u 26. minuti, a na 0:2 povisio je Josip Brkić u 39.

Nedjelja, Ožujak 28, 2021 09:38

U 20. kolu Treće Hrvatske nogometne lige Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku poražen od Splita rezultatom 0:3. Posedarci nisu uspjeli pobjedom protiv momčadi iz Parka mladeži okruniti gostujuću pobjedu nad OSK-om u utakmici igranoj u srijedu. Split je na igralištu Gordan Demo u Posedarju slavio golovima Luke Kapetanovića u 15. minuti susreta, Ivan Tomičić zabio je u 65. minuti, a točku na »i« ovog dvoboja stavio je u 86. minutis kreča Ivan Rodić.

Nedjelja, Ožujak 14, 2021 10:43

Trećeligaška karavana ponovno je u pogonu. Nakon što je Stožer Civilne zaštite donio odluku da se dopuštaju utakmice na otvorenom za niži rang sportskih natjecanja, trećeligaši s juga od subote su krenuli s odigravanjem 17. kola koje se trebalo igrati još prošle jeseni. Naravno, u žiži pozornosti javnosti s prostora Zadarske županije su Hrvatski vitez Posedarje i Primorac Biograd.