Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Petak, Veljača 5, 2021 11:55

Jučer je u prostorijama NK Hrvatski Vitez Posedarje nastavljena humanitarna akcija »SVI ZA KARLA« u kojoj se prikupljaju novčana sredstva za liječenje Karla Magaša. Karlo boluje od osteosarkoma, tumora kostiju, kojem se žarište nalazi u kuku. Ta strašna dijagnoza pogodila je obitelj Magaš pred kraj 2019. godine. Inače Karlo i njegovi roditelji su rodom iz Vinjerca koji se nalazi u Općini Posedarje, a stanuju u Zadru.

Utorak, Veljača 2, 2021 19:01

Jučer su s pripremama za proljetni dio sezone startali oba trećeligaša iz Zadarske županije, biogradski Primorac i Hrvatski vitez Posedarje. Trener Leo Šarić u kraljevskom je gradu na igralištu Kazimir i Silvestar zajedno sa svojim stručnim stožerom okupio većinu igrača s kojima će krenuti u nastavak sezone, dok je Kristijan Tuta na travnjaku Gordan Demo također prozivkom krenuo u pripreme za drugi dio sezone.

Nedjelja, Siječanj 31, 2021 13:57

Odlukom Vlade Republike Hrvatske od 1. veljače dopušteno je treniranje na otvorenome čime su stvoreni preduvjeti, kako za početak priprema nogometaša, tako i za nastavak sezone u niželigaškom stupnju natjecanja. To znači da su trećeligaši iz Zadarske županije, Primorac iz Biograda na Moru i Hrvatski vitez Posedarje stekli uvjete za početak priprema,a kako doznajemo one će u oba kluba startati sutra poslijepodne. Iako je kalendarom bilo utvrđeno da će nastavak sezone krenuti 20.

Petak, Siječanj 29, 2021 13:46

Popisu novih igrača u Hrvatskom vitezu Posedarje pridružio se i Domagoj Torbarina (1992), iskusni branič koji je od 2016. godine bio član GOŠK Dubrovnika 1919. Torbarina je karijeru počeo u Zadru za kojeg je 2011. upisao i jedini nastup u Prvoj HNL. Bio je potom član Raštana, drugoligaša Gorice, zatim Primorca te Zmaja iz Blata. U međuvremenu je imao i inozemni angažman u Luksemburgu gdje je nosio dres momčadi Hamm Benfica.

Nedjelja, Studeni 22, 2020 12:31

Hrvatski vitez Posedarje u 16. kolu Treće HNL jug gostuje u Baškoj Vodi gdje će se s početkom u 13.30 sati sučeliti Uraniji. Momčad iz Posedarja u prošlom je kolu na svom travnjaku uspjela osvojiti tri boda protiv dubrovačkog GOŠK-a pobijedivši ih 2:1. Tom pobjedom momčad Kristijan Tute malo se odmakla od najugroženijih s dna i sada na 12. mjestu imaju 17 bodova.

Nedjelja, Studeni 15, 2020 10:58

U 15. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku svladalo dubrovački GOŠK rezultatom 2:1. Nakon što su u prvom poluvremenu mreže mirovale, u nastavku gosti dolaze do prednosti u 55. minuti kada se Baldo Cicijelj upisao u strijelce. Međutim, domaćin dolazi do izjednačenja za samo dvije minute kada je Roko Jurić preciznim udarcem matirao Kristića. Pobjednički zgoditak za Posedarce zabija Bruno Crnjak eurogolom s 35 metara u 76. minuti susreta.

Nedjelja, Studeni 8, 2020 11:26

U 14. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje doživio je težak poraz u Klisu od ondašnjeg Uskoka. Domaćin je na kraju slavio uvjerljivo rezultatom 5:0. Seriju pogodaka domaćina otvorio je Zvonimir Teklić u 6. minuti, a nastavio je Josip Cikojević u 23. U 33. minuti precizan je Tonći Radovniković, a na 4:0 povisuje četiri minute kasnije Ivan Klić-Kuko. Točku na "i" uvjerljivog slavlja Klišana stavlja Dario Vukasović u 69. minuti utakmice.

Nedjelja, Studeni 1, 2020 11:37

U 13. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje je na svom travnjaku rezultatom 2:0 svladao momčad Zmaja iz Blata na Korčuli. Posedarce je u vodstvo doveo Karlo Torbarina u 7. minuti utakmice, a točku na "i" stavio je Vedran Smokrović pogotkom u 79. minuti utakmice. Nakon uvjerljivog poraza u Vodicama momčad Kristijana Tute na najbolji mogući način iskupili se za taj kiks i što je još važnije, na svoj konto pospremila tri vrlo važna boda.

Četvrtak, Listopad 29, 2020 10:13

Hrvatski vitez Posedarje u 12. kolu Treće HNL jug doživio je uvjerljivi poraz na gostovanju kod Vodica. Domaćin je na kraju slavio rezultatom 4:0, a za drugu pobjedu Vodica ove sezone najzaslužniji je Nikola Marić koji je postigao »hat-trick«. Još jedan pogodak dodao je Andrej Tabula na samom početku drugog poluvremena. Bila je ovo utakmica koju će Posedarci željeti što prije zaboraviti jer im praktički nije ništa polazilo za nogom.

Nedjelja, Listopad 25, 2020 11:20

Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku u 11. kolu Treće HNL uvjerljivo slavilo protiv Sloge iz Mravinaca rezultatom 3:1 i na taj način prekinulo crni niz od tri uzastopna poraza. Posedarci su tijekom cijele utakmice bili bolja momčad i na kraju zasluženo došli do tri vrlo vrijedna boda koja će ih odmaknuti od opasne zone. Momčad Kristijana Tute u vodstvo je došla u 32. minuti kada je Ante Vukadinović zabio za vodstvo koje je u 60. minuti povećao Josip Brkić.