treca hnl jug

Ponedjeljak, Rujan 23, 2019 10:06

S obzirom na domaće pobjede (obje 3:0) protiv Splita i Primorca očekivanja u dvoboju nogometaša Zadra i Zmaja išla su prema tome da će »plavi« osvojiti nova tri boda. No, završilo je 1:1 u utakmici koja je kvalitetom izvedbe bila na toj razini da ju je Marko Pinčić, trener Zadra, opisao kao loš dan njegovog sastava. Dodao je Pinčić i kako »igrači imaju pravo na to«, s čime se možemo složiti.

Četvrtak, Rujan 19, 2019 13:35

Biogradski Primorac je odigrao 3:3 na svom igralištu Kazimir i Silvestar protiv opuzenskog Neretvanca. Bila je to utakmica u kojoj su Biograjci dvaput vodili, ali se Neretvanac oba puta vratio i na kraju zasluženo osvojio jedan bod. Strijelci za Primorac bili su Vedran Smokrović i Renato Nović, dok su za Opuzence pogađali Domagoj Marušić i Ante Mihaljević. Utakmicu u Biogradu na Moru obilježila su i dva autogola, po jedan na svakoj strani.

Četvrtak, Rujan 19, 2019 10:16

U 4. kolu Treće HNL jug Zadar je osvojio prvi gostujući bod ove sezone. U Mravincima je momčad sa Stanova odigrala 1:1 protiv ondašnje Sloge. Zadar je poveo i to već u 9. minuti nakon prekrasne akcije koju je golom zaključio Kristijan Jurić. Sloga se vratila pogotkom prvog strijelca lige Marija Marovića i to u 34. minuti što je na kraju bio i konačan ishod ovog dvoboja.

Srijeda, Rujan 18, 2019 09:58

Oba županijska predstavnika, i Zadar i Prmorac, danas će opet na nogometni travnjak. Pred Zadranima je gostovanje kod Sloge, novog trećeligaša koji na otvaranju ove sezone izgleda jako dobro. Primorac će na svom travnjaku Kazimir i Silvestar također danas, ugostiti momčad iz Opuzena, Neretvanac. Početak oba susreta predviđen je za 16.30 sati.

Ponedjeljak, Rujan 16, 2019 10:17

Iako to nije bio nogomet najviše kvalitete, ipak je »županijski derbi« između Zadra i Primorca (B) vrlo vjerojatno zadovoljio 300-ak gledatelja koji su došli nazočiti ovom dvoboju. Bilo je tu trke, lijepih poteza, borbenosti i svega onoga što nogomet čini najvažnijom sporednom stvari na svijetu. Zadar je uvjerljivom pobjedom potvrdila primat, barem trenutačno, nositelja kvalitete u Zadarskoj županiji.

Četvrtak, Rujan 5, 2019 12:50

Prošloga vikenda startala je trećeligaška karavana s juga. Utakmicama 1. kola »probijen je led« i već preksutra slijede nam novi ogledi u Trećoj HNL jug. Što se tiče županijskih predstavnika u ovome natjecanju, Zadra i Primorca (B), pogrešno bi bilo reći da su startali polovičnim učinkom. Jer, Zadar je ostvario stopostotan učinak, a biogradski Primorac, nažalost, negativan. Biograjci su tijesno poraženi u Pločama od ondašnjeg Jadrana rezultatom 2:1 uz napomenu da je do 88.

Ponedjeljak, Rujan 2, 2019 09:37

Na otvaranju nove trećeligaške sezone Primorac (B) je tijesno poražen na gostovanju u Pločama. Iako su do 88. minute Biograjci imali bod u džepu, s time se nije složio Abel Kalfić koji je nakon solo akcije pronašao način kako puni plijen ostaviti na jugu Hrvatske. Šteta, jer momčad Juga Dominisa je nakon vodstva Pločana u 22. minuti kada je zabio Ivan Raić, vrlo brzo izjednačila. Strijelac je bio Ivica Zelić u 33. minuti. I uz to imala još niz izglednih prilika.

Nedjelja, Rujan 1, 2019 09:40

Biogradski Primorac danas s početkom u 17.30 novu sezonu u Trećoj HNL jug otvara gostovanjem u Pločama kod ondašnjeg Jadrana LP. Momčad iz kraljevskog grada oslabljena je po pitanju igračkog kadra u odnosu na prošlo prvenstvo. Otišlo im je sedam standardnih prvotimaca, a dolaske su uglavnom temeljili na mladim igračima. U prošloj sezoni Biograjci su se do posljednjeg kola borili na naslov koji im je u konačnici umalo izmaknuo.

Subota, Kolovoz 31, 2019 21:25

Momčad sa Stanova novu sezonu u Trećoj HNL jug otvorila je uvjerljivom pobjedom protiv Splita pred svojim navijačima na Stanovima. Zadar je tijekom svih devedeset minuta bio dominantnija momčad i potpuno zasluženo osvojio ovaj trobod. Zadranima je uvelike pomoglo rano vodstvo i to već u 3. minuti kada je Josip Anić pogodio za vodstvo svoje momčadi. S dva pogotka u nastavku, onim Kristijana Jurića u 59. minuti i Tonija Bugarije u 80. Zadar je stigao do vrlo vrijednog troboda.

Subota, Kolovoz 31, 2019 12:28

Zadar danas na otvaranju nove sezone u Trećoj HNL juh na svom travnjaku dočekuje Split. Iako su na Stanovima sigurno priželjkivali i očekivali da će u novom prvenstvu dočekivati i odlaziti na noge drugoligašima, trećeligaška nogometna scena zbilja je kako za momčad, tako i za vodstvo kluba iz Krševanovog grada. Odmah na otvaranju nove sezone Zadar ima zahtjevnu zadaću što možda i nije loša stvar da se odmah utvrdi jeli sve posloženo kako treba.