treca hnl jug

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Svibanj 16, 2021 09:27

U 29. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku pobijedio Vodice rezultatom 3:0. Bila je to utakmica u kojoj je domaćin dominirao većim dijelom susreta i posve zasluženo na svoj konto pospremio tri boda koji ga vrlo vjerojatno ostavlja u ovom rangu natjecanja. Posedarci su u vodstvo došli praktički na samom otvaranju utakmice. Igrala se 8. minuta kada je Mario Pedišić doveo domaćina do rezultatske prednosti. Pred sam kraj prvog dijela, točnije u 44.

Nedjelja, Svibanj 9, 2021 10:07

U 28. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je ostvario važnu pobjedu na gostovanju u Vodicama. Momčad iz kraljevskog grada slavila je rezultatom 1:2 i s tri vrlo važna boda malo se odmaknula od opasne zone. Pobjedu momčadi Krešimira Sunare donio je dvostruki strijelac Kevin Mondziaou. Najprije je pogodio na samom otvaranju utakmice u 1. minuti, da bi u nastavku, točnije u 49. minuti riješio pitanje pobjednika. Počasni pogodak za Vodice zabio je Marin Petričević i to u 18. minuti.

Nedjelja, Svibanj 2, 2021 09:23

Vrijedni, rekli bi zlatni bodovi Biograjaca u 27. kolu Treće HNL jug. Primorac (B) je na svom travnjaku zaustavio zahuhtalu Slogu i na kraju slavio rezultatom 2:1. Momčad iz kraljevskog grada nije se predala iako je bila u rezultatskom zaostatku nakon što je Pezo zabio za Mravinčane u 16. minuti. Preokret za domaćine započeo je Stefan Lazarevski u 38. minuti preciznim udarcem s kreča, a točku na »i« ove pobjede stavio je Okechukwu u 60. minuti.

Subota, Svibanj 1, 2021 09:55

U 27. kolu Treće HNL Jug Primorac (B) će danas s početkom u 16.30 sati na svom igralištu Kazimir i Silvestar ugostiti Slogu. Momčad Krešimira Sunare ima imperativ pobjede u ovoj utakmici nakon što su u prošlome kolu igranom u srijedu, u "županijskom derbiju" uvjerljivo poražena na gostovanju kod Hrvatskog viteza Posedarje rezultatom 3:0. Posedarci su tako na najbolji mogući način uzvratili Biograjcima za prošlojesenski poraz kada je Primorac (B) slavio rezultatom 4:0.

Srijeda, Travanj 28, 2021 09:28

Pred nama je uvijek zanimljivi i neizvjestan »županijski« derbi Treće HNL jug. U 26. kolu na igralištu Gordan Demo u Posedarju Hrvatski vitez će danas s početkom u 16.30 sati dočekati susjede iz Biograda na Moru, Primorac (B). I jedna i druga momčad nalaze se u donjem dijelu ljestvice i svaki bod im je važan u borbi za ostanak u među trećeligašima s juga.

Nedjelja, Travanj 25, 2021 16:00

U 25. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje je uvjerljivo slavio na gostovanju u Unešiću pobijedivši Zagoru rezultatom 0:4. Novi trener Josip Butić na najbolji mogući način debitirao je na klupi Posedaraca koji su tek drugi put ove sezone došli do gostujuće pobjede. Poker zgoditaka koji su na kraju »isporučili« Posedarci vjerojatno je više nego što su se nadali i u najljepšim snovima. Josip Jurjević je doveo goste u vodstvo u 26. minuti, a na 0:2 povisio je Josip Brkić u 39.

Nedjelja, Travanj 18, 2021 09:28

U 24. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je na svom travnjaku Kazimir i Silvestar remizrao sa Zagorom odigravši 2:2. Biograjci su se unatoč velikoj želji za pobjedom na kraju morali zadovoljiti jednim bodom. Iako su preko Ivana Brkića domaćini došli u vodstvo u 11. minuti, momčad iz Unešića je do poluvremena u potpunosti preokrenula rezultat zgodicima dvostrukog strijelca Luke Božića (32’, 37’).

Ponedjeljak, Ožujak 15, 2021 14:02

U 17. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac je na svom travnjaku Kazimir i Silvestar poražen od Hrvaca rezultatom 0:2. Biograjci nisu uspjeli proljetni dio sezone otvoriti pobjedom iako je riječ o nadoknadi posljednjeg kola jesenskog dijela koji je odgođen zbog pandemije koronavirusa. Već u 2. minuti gosti iz Hrvaca na sretan i spretan način došli su do vodstva kada se nakon jednog udarca Andrića od kapetana Ješe lopta odbila u mrežu Primorca. Na nesreću domaće momčadi gosti su u 12.

Ponedjeljak, Ožujak 15, 2021 13:59

Hrvatski vitez Posedarje proljetni dio sezone otvorio je remijem s Neretvancem. Momčad Kristijana Tute odigrala je 2:2 protiv Opuzenaca koji su dvaput vodili, ali se domaćin nije predavao i na kraju je bio nagrađen osvojenim bodom. Gosti su u vodstvo došli pogotkom Bubala u 17. minuti, a s tim vodstvom otišli su i na odmor. Izjednačio je Karlo Torbarina u 70. minuti da bi tri minute kasnije Popić ponovno doveo Opuzence u vodstvo. U 89.

Ponedjeljak, Ožujak 1, 2021 10:14

Iako se očekivalo da će Nacionalni stožer civilne zaštite donijeti odluku o popuštanju mjera za nogometne niželigaše, to za sada nije dobilo službenu notu. Trećeligaši s juga željno iščekuju vijesti po tom pitanju s obzirom da je složen kalendar natjecanja koji bi trebao startati 6., odnosno 7. ožujka odigravanjem utakmica posljednjeg kola jesenskog dijela koje je tada zbog mjera odgođeno. Hrvatski nogometni savez oglasio se priopćenjem u kojem sugerira da će do 3.