treca hnl jug

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Rujan 13, 2020 11:43

U 3. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac će put Ivanbegovine gdje ga s početkom u 16.30 očekuje dvoboj s ondašnjim Kamenom. Biograjci imaju vrlo dobar učinak u prva dva kola, osvojili su četiri boda i sada taj pozitivan niz žele nastaviti i ovoga vikenda. U prvom kolu su remizirali s OSK-om u Otoku (1:1), a u drugom glatko u kraljevskog gradu svladali Split (2:0). U međuvremenu su igrali protiv Rudara iz Labina gdje su poraženi tek nakon sudačke nadoknade.

Nedjelja, Rujan 13, 2020 11:35

Malo je nedostajalo da se Hrvatski vitez Posedarje iz grada podno Marjana u 3. kolu Treće HNL jug vrati s jednim bodom. Točnije, tri minute ne računajući sudačku nadoknadu. Ipak, momčad Kristijana Tute nije uspjela u svom naumu iako su u Parku mladeži odigrali vrlo dobru utakmicu. Luka Kapetanović je bio taj koji je Posedarce jučer »zavio u crno« i to u 87. minuti utakmice te Splitu donio prve bodove ove sezone. Imaju Posedarci za čime žaliti jer su imali i više prilika i bile su bolje.

Nedjelja, Rujan 6, 2020 10:15

Momčad biogradskog Primorca u 2. kolu stigla je do prve pobjede u ovoj sezoni. Nakon prošlotjednog remija u Otoku, Biograjci jučer nisu dozvolili nikakvo iznenađenje i u kraljevskom gradu porazili su momčad Splita rezultatom 2:0. Strijelci za domaću momčad bili su Vice Birkić u 18. minuti i Nikola Jurišić u 29. Momčad Mirka Labrovića potpuno zasluženo stigla je do ranog vodstva i u ostatku utakmice znalački uspjela sačuvati pobjedu.

Nedjelja, Rujan 6, 2020 10:06

Hrvatski vitez Posedarje je u 2. kolu Treće HNL jug došao do prvog boda u ovoj sezoni odigravši na svom travnjaku 1:1 protiv OSK-a. Malo je nedostajalo da Posedarci na svoj konto pospreme i sva tri boda, ali na kraju su se morali zadovoljiti i s ovim jednim. Domaćin je u vodstvo došao u 15. minuti kada je Roko Nakić natjerao suparničkog vratara da ode po loptu u svoju mrežu. Gosti iz Otoka izjednačili su u 37. nakon jedne gužve kada se lopta nesretno od Anđela Paleke odbila u mrežu domaćina.

Subota, Kolovoz 29, 2020 22:58

Na otvaranju nove sezone Treće Hrvatske nogometne lige jug biogradski Primorac je odigrao neriješeno u gostima kod OSK-a, 1:1. Da je netko prije utakmice momčadi iz kraljevskog grada ponudio bod, vjerojatno bi ga prihvatili s obzirom da je riječ o početku sezone. A uz ipak su Biograjci igrali u gostima.

Subota, Kolovoz 29, 2020 22:53

Hrvatski vitez Posedarje nije uspio ostvariti pozitivan rezultat na otvaraju nove sezone. Posedarci su poraženi u Hrvacama od istoimenog domaćina rezultatom 2:0. Strijelci za momčad Hrvaca bili su Antonio Štimac u 68. minuti utakmice iz kaznenog udarca i Luka Stefanović u 80. Odlučujući trenutakm ovog dvoboja zbio se u upravo u toj 68. minuti kada je nakon drugog žutog kartona isključen Luka Klanac, a domaćin je s kreča poveo zgoditkom Štimca.

Subota, Kolovoz 29, 2020 15:55

U 1. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac danas s početkom u 17.30 sati gostuje u Otoku kod ondašnjeg OSK-a, povratnika među trećeligaše s juga. Nakon što je u ožujku prošla sezona prekinuta zbog pandemije koronavirusa, a kasnije i poništena, s nestrpljenjem se očekuje početak natjecanja.

Subota, Kolovoz 29, 2020 15:47

Nogometaši Hrvatskog viteza nakon punih 20 godina odigrat će utakmicu u Trećoj HNL - jug. U sezoni 1999./00. Posedarci su bili prvaci lige, ali nisu ispunili uvjete za ulazak u Drugu ligu, te su već sezonu kasnije bili u Prvoj ŽNL, a u četvrtom rangu zadržali su se sljedeća dva desetljeća. Može se stoga reći da je današnje gostovanje u Hrvacama povijesni iskorak za klub osnovan neposredno nakon Drugog svjetskog rata.

Srijeda, Kolovoz 26, 2020 11:28

Marko Pinčić, dojučerašnji strateg momčadi sa Stanova, od jučer je novi trener Zagore, člana Treće HNL jug. Pinčić je na klupi zamijenio također bivšeg trenera Zadra Vjerana Simunića koji je dobio otkaz nakon iznenađujućeg poraza od Mladosti u finalu Županijskog nogometnog kupa. Kako doznajemo Pinčić bi u sljedećih godinu dana trebao voditi momčad iz Unešića u kojoj igra i bivši Zadrov kapetan Dragan Župan.

Subota, Srpanj 25, 2020 09:24

Momčad Primorca (B) u ponedjeljak je krenula s pripremama za novu sezonu 2020./21. u Trećoj Hrvatskoj nogometnoj ligi. Trener Mirko Labrović zajedno sa svojim pomoćnicima Stipom Gulinom i Jurom Knezom, te trenerom vratara Radenkom Šimunovom, okupio je tridesetak igrača na prozivci s kojima je krenuo u 40-dnevne pripreme. Kao što to obično biva na pripremama se stvara temelj za sve ono što će uslijediti kada krenu prvenstvene utakmice u Trećoj HNL jug.