treca hnl jug

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Veljača 16, 2021 11:22

Nastavak natjecanja u Trećoj HNL je pred vratima. Iako, točan početak proljetnog dijela sezone još uvijek je nepoznanica. Zna se da će prvo biti odigrano odgođeno 17. kolo koje se trebalo igrati prošle jeseni. Međutim, točan datum kada će se to dogoditi još uvijek nije poznat. Ili točnije, još uvijek nije službeno objavljen. Primorac (B) je jesenski dio sezone završio na 9. mjestu s 20 osvojenih bodova i gol razlikom 21:16.

Nedjelja, Siječanj 31, 2021 13:57

Odlukom Vlade Republike Hrvatske od 1. veljače dopušteno je treniranje na otvorenome čime su stvoreni preduvjeti, kako za početak priprema nogometaša, tako i za nastavak sezone u niželigaškom stupnju natjecanja. To znači da su trećeligaši iz Zadarske županije, Primorac iz Biograda na Moru i Hrvatski vitez Posedarje stekli uvjete za početak priprema,a kako doznajemo one će u oba kluba startati sutra poslijepodne. Iako je kalendarom bilo utvrđeno da će nastavak sezone krenuti 20.

Nedjelja, Studeni 22, 2020 12:34

U 16. kolu Treće HNL Primorac (B) danas s početkom u 13.30 sati gostuje u Opuzenu kod ondašnjeg Neretvanca. Momčad iz Biograda na Moru u prošlom je kolu na svom travnjaku nakon dvije uzastopne pobjede, kod kuće remizirala s Uranijom odigravši 0:0. I to ih je dovelo do 7. mjesta na trećeligaškoj ljestvici, a za sada su na svoj konto pospremili 20 bodova. Ovoga vikenda očekuje ih još teži posao, moraju put Opuzena gdje ih očekuje trenutačno četvrtoplasirana momčad Lige.

Nedjelja, Studeni 22, 2020 12:31

Hrvatski vitez Posedarje u 16. kolu Treće HNL jug gostuje u Baškoj Vodi gdje će se s početkom u 13.30 sati sučeliti Uraniji. Momčad iz Posedarja u prošlom je kolu na svom travnjaku uspjela osvojiti tri boda protiv dubrovačkog GOŠK-a pobijedivši ih 2:1. Tom pobjedom momčad Kristijan Tute malo se odmakla od najugroženijih s dna i sada na 12. mjestu imaju 17 bodova.

Nedjelja, Studeni 15, 2020 11:08

U 15. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je na svom igralištu Kazimir i Silvestar odigrao 0:0 s momčadi iz Baške Vode, Uranijom. Biograjci su većim dijelom utakmice diktirali tempo i bili bolji suparnik, ali loptu nikako nisu uspjeli ugurati u mrežu vrlo dobrog vratara gostiju Šarića-Hodžića. Najveću priliku za to imali su u 5. minuti kada je udarac Stefana Lazarevskog s kreča obranio gostujući vratar.

Nedjelja, Studeni 15, 2020 10:58

U 15. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku svladalo dubrovački GOŠK rezultatom 2:1. Nakon što su u prvom poluvremenu mreže mirovale, u nastavku gosti dolaze do prednosti u 55. minuti kada se Baldo Cicijelj upisao u strijelce. Međutim, domaćin dolazi do izjednačenja za samo dvije minute kada je Roko Jurić preciznim udarcem matirao Kristića. Pobjednički zgoditak za Posedarce zabija Bruno Crnjak eurogolom s 35 metara u 76. minuti susreta.

Četvrtak, Studeni 12, 2020 14:08

U 14. kolu Treće HNL jug dva kluba iz Zadarske županije koji se natječu u ovome rangu, Primorac (B) i Hrvatski vitez Posedarje, imali su polovičan učinak. Točnije rečeno, jedni su uzeli puni plijen, dok su se drugi kućama vratili praznih ruku. Biograjci su gostovali u Dubrovniku gdje su slavili protiv ondašnjeg GOŠK-a pobijedivši ga rezultatom 1:3. Posedarci neće po dobrome pamtiti ovo kolo u kojem su u Klisu od domaćeg Uskoka doživjeli težak poraz od 5:0.

Nedjelja, Studeni 8, 2020 11:26

U 14. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje doživio je težak poraz u Klisu od ondašnjeg Uskoka. Domaćin je na kraju slavio uvjerljivo rezultatom 5:0. Seriju pogodaka domaćina otvorio je Zvonimir Teklić u 6. minuti, a nastavio je Josip Cikojević u 23. U 33. minuti precizan je Tonći Radovniković, a na 4:0 povisuje četiri minute kasnije Ivan Klić-Kuko. Točku na "i" uvjerljivog slavlja Klišana stavlja Dario Vukasović u 69. minuti utakmice.

Nedjelja, Studeni 8, 2020 11:22

U 14. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je na igralištu Lapad u Dubrovniku slavio protiv domaćeg GOŠK-a rezultatom 1:3. Momčad iz Biograda na Moru već je u prvom poluvremenu riješila sve dileme oko pobjednika, na semaforu je nakon 45 minuta svijetlio rezultat 0:3. Najprije je Kevin Mondziaou doveo Biograjce u vodstvo u 25. minuti, da bi u 33. autogolom Tonija Žile ta prednost bila udvostručena. Na isteku prvog poluvremena, u 44.

Nedjelja, Studeni 1, 2020 11:42

Od prve minute obje momčadi krenule su vrlo žestoko u borbu za bodove. Prvi prijete domaćini i to već u 2. minuti. Jurišić je ubacio loptu u peterac gostiju, ali Vodopija, nažalost po domaćine, malo kasni te ova prigoda odlazi u nepovrat. U 11. minuti gosti su odigrali brzu kontru, a Božinovićev udarac umalo je neprecizan. Domaćin je u prvom dijelu imao inicijativu i vidjelo se da razmišljaju jedino o pobjedi. Međutim, nedostajao je posljednji pas koji bi imao izravan utjecaj na rezultat.