zabok

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Petak, Ožujak 5, 2021 09:13

Košarkaši Sonik Puntamike večeras će protiv Zaboka otvoriti treći krug ligaškog dijela hrvatskog prvenstva. Igračima Hrvoja Vlašića suprotstavit će se zabočki »Žuti lavovi« koji su prije samo nekoliko dana stigli do iznenađujuće pobjede nad Zadrom na Višnjiku, iskoristivši umor Mršićevih momaka nakon susreta s Partizanom.

Srijeda, Svibanj 2, 2018 20:58

Rutinski je Zadar otvorio doigravanje protiv Zaboka pred tek 500-injak gledatelja u Krešinom domu. Pobjeda je to kojim je obavljeno pola posla pred očekivano polufinale protiv Cibone i s kojom je niz neporaženosti u domaćem natjecanju povećan na brojku 24.

kkzadar_kkzagreb1004_peric
Subota, Travanj 17, 2010 00:00

Na otvaranju drugog poluvremena Zabok je još jednom došao do +7, 50-43, ali onda su konačno krenuli Zadrani. Dobrom obranom ostavili su domaće pet minuta bez koša i preko svojih napadački najboljih igrača, Stipčevića, Perića, Ružića i Cara napravili seriju 14-0, te su u 27. minuti prvi put došli do +7, 50-57.