nk zadar10

Srijeda, Svibanj 4, 2011 00:00

Bilo je i nekih tenzija u prvoj utakmici između Zadra i Splita, a za očekivati je, ako razmislimo tko su "gazde" ova dva kluba, da i sljedeće subote bude vatreno u Parku mladeži. Nadajmo se samo da će sve proći u fer i korektnoj borbi, a Zadrane bi sigurno zadovoljio remi usred Splita

Subota, Travanj 30, 2011 00:00

Zadrani su u 27. kolu Prve HNL uspjeli na Stanovima svladati nejaki Hrvatski dragovoljac rezultatom 1:0. Strijelac pobjedonosnog zgoditka bio je Antonio Mršić iz slobodniog udaraca u 42. minuti. S ova tri boda Zadrani su vrlo vjerojatno ispadanje u drugu ligu.

Nedjelja, Travanj 24, 2011 00:00

Jedan potez Antonija Mršića skinuo je Zadranima veliki teret s leđa. Kada se činilo da utakmica ide prema podijeli bodova Mršić je dočekao trenutak nepažnje gostujuće obrane i svojim četvrtim pogotkom ove sezone donio Zadru drugu pobjedu u nastavku sezone. Dalibor Zebić, trener domaćih, dugo je čekao s izmjenama, ali ovaj put je dočekao bljesak Mršića, jednog od aduta kojem najviše vjeruje.

Ponedjeljak, Travanj 18, 2011 00:00

Šibenska epizoda pokazala je u punom smislu već opjevanu neefikasnost koja se iz kola u kolo ukazuje kao rak-rana zadarske momčadi

Subota, Travanj 16, 2011 00:00

Šibenik je u 25. kolu HNL-a po drugi put ove sezone slavio nad Zadrom iako su igrači Dalibora Zebića imali seriju stopsototnih prilika sredinom drugog poluvremena. Na kraju bodovi su kao i u ogledu na Stanovima otišli na šibensku stranu, a problem zvan ostanak u ligi i dalje će na Stanovima biti glavna tema razgovora.

Za razliku od mnogih prijašnjih susjedskih derbija ovaj je, pomalo začuđujuće, prošao bez standardnog arsenala vrijeđanja između ovih dviju rivalskih navijačkih skupina. Tornado je na Šubićevac stigao s jednim autobusom, a njih 50-ak na istočnoj tribini relativno je mirno promatralo utakmicu, kao i Funcuti na suprotnoj zapadnoj strani.

Subota, Travanj 9, 2011 00:00

U 24. kolu Prve HNL Zadar i Osijek su u vrlo lošoj partiji na Stanovima osvojili bod. Iako je domaća momčad u vodstvo došla već u prvoj minuti, gosti iz grada na Dravi vrlo brzo su izjednačili, nakon čega se utakmica pretvorila u pravu kamilicu pa oko 1.000 gledatela sigurno nije previše zadovoljno napustilo Stanove.

Petak, Travanj 8, 2011 00:00

Neće nam biti lako, očekujem da će Osijek igrati tako da ne izgubi utakmicu, a to bi nam moglo otežati posao - kaže Puljić

Četvrtak, Travanj 7, 2011 00:00

Iako su oko izbora napadača postojale i objektivne poteškoće, činjenica je da su u klubu neke stvari krivo procijenili