kvalifikacije

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Veljača 23, 2021 11:12

Hrvatska košarkaška reprezentacija upisala je još jedan poraz u posljednjem kolu skupine D kvalifkacija za Europsko prvenstvo 2022. godine, no taj negativan rezultat kao ni onaj dva dana prije od Nizozemske nisu imali nikakav utjecaj na konačni ishod u skupini gdje je Hrvatska završila kao prvoplasirana.

Ponedjeljak, Veljača 22, 2021 10:20

Hrvatski vaterpolisti igrat će na Olimpijskim igrama u Tokiju. Viza za odlazak na Igre u Japanu je ostvarena u nezapamćenoj drami kakvu može režirati samo sport. U trileru izvođenja peteraca junaci hrvatskog »happy enda« bili su golman Marko Bijač i riječki centar Josip Vrlić. U maratonu peteraca, koji je kidao živce i hrvatskoj i ruskoj reprezentaciji, u duelu za treće mjesto, uzbuđenje je dosegnulo vrhunac kod 24:24 kada je Bijač obranio peterac Šepelevu. Vrlić je dobio u ruke meč loptu.

Subota, Travanj 13, 2019 16:16

Hrvatska muška rukometna reprezentacija, već desetljećima  jedan od brendova hrvatskog sporta, osvojila je bod u Beogradu u susretu sa Srbijom u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo, ali nije igrala na  razini ugleda, imala je uspona i padova, djelujući učestalo  promjenljivo  kao ovo travanjsko stalno smjenjivanje naoblake, kiše i sunca.

Petak, Travanj 12, 2019 15:59

Povodom kvalifikacijske rukometne utakmice za odlazak na EURO 2020, između reprezentacija Hrvatske i Srbije, 14. travnja 2019. godine s početkom u 20.30 sati, na Športskom centru „Višnjik“ u dvorani „Krešimir Ćosić“, PU zadarska objavila je slijedeću vijest.

Četvrtak, Travanj 11, 2019 09:42

"Čeka nas odlična atmosfera u dvorani i jedan ozbiljan protivnik koji je odigrao prošlo svjetsko prvenstvo na vrhunskom nivou.  Mislim da će biti zanimljiva utakmica i nadam se pozitivnom ishodu",  izjavio je kapetan hrvatske rukometne reprezentacije Domagoj Duvnjak  na konferenciji za medije u Beogradu, dan uoči kvalifikacijskog dvoboja  za Europsko prvenstvo 2020. protiv Srbije.

Nedjelja, Ožujak 24, 2019 20:34

Zadranke nisu uspjele kapitalizirati pobjedu iz Poreča pa će o putnicama u Superligu odlučivati majstorica koja će se odigrati sljedeći vikend u Poreču. Odlično su "plave" počele utakmicu, stalno vodile u prvom setu i činilo se da se sve odvija po željama igračica Roberta Kresoje. I drugi set donio je vjetar u zadarska jedra. No, nakon vodstva domaćih 17:13 ne samo da su se stvari preokrenule u drugom setu nego je voda nezaustavljivo krenula na milin Porečanki.

Petak, Ožujak 22, 2019 10:21

Hrvatska je na startu kvalifikacija za Europsko prvenstvo teže od  očekivanog stigla do prve pobjede. Na Maksimiru su rezultatom 2:1 slavili protiv Azerbajdžana koji se pokazao kao tvrd orah i maksimalno namučio "vatrene". Čak su gosti i poveli zgoditkom Šejdaeva u 19. minuti.  Do pluvremena je situaciju na početka svojim golom doveo Borna Barišić u 44., a točku na "i" ove utakmice stavio je Andrej Kramarić pogotkom u 79. minuti.

Nedjelja, Ožujak 17, 2019 21:05

Odbojkašice Zadra povele su 1-0 u kvalifikacijama za Superligu protiv Poreča i još ih jedna pobjeda dijeli od najvećeg uspjeha u povijesti kluba. Nakon više od dva sata igre djevojke s Višnjika večeras su u dramatičnom dvoboj s 3:2 (25:14, 21:25, 25:15, 22:25, 16:14) slavile u gostima kod Poreča. Čak 30 poena postigla je Josipa Marković, a upravo je njen blok bio ključan u trećem setu kada je Zadar iskoristio treću meč loptu.

Petak, Studeni 30, 2018 13:19

Hrvatska košarkaška reprezentacija svladala je Mađarsku u 9. kolu skupine J kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, čime je zadržala izglede za plasman među tri najbolje reprezentacije u grupi koje će izboriti nastup na završnom turniru u Kini sljedeće godine.

Četvrtak, Travanj 23, 2015 00:00

Odbojkašice Zadra, prvakinje Prve B lige - jug, danas će u Zagrebu početi kvalifikacije za Prvu A ligu. Nakon 11 godina ekipa s Višnjika imat će priliku izboriti ulazak u najjači rang hrvatske klupske odbojke u kojem nikada nije igrala.