nogomet

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Ožujak 29, 2022 08:42

Polača i Bibinje, dvije najbolje momčadi Prve županijske nogometne lige, bile su uspješne na gostovanjima u 17. kolu pa je razmak na vrhu ljestvice ostao nepromijenjen. Vodeća Polača slavila je na gostovanju kod Hajduka i sačuvala tri boda prednosti u odnosu na Bibinje. Pobjednički pogodak postigao je Andrija Vrankulj šest minuta nakon ulaska u igru.

Ponedjeljak, Ožujak 28, 2022 08:39

HV POSEDARJE 0 - JUNAK 4

POSEDARJE - Igralište Gordan Demo. Gledatelja: 250. Sudac: Dario Kulušić (Šibenik). Pomoćnici: Stipe Brajković (Šibenik) i Ante Severinski (Vodice). Strijelci: 0:1 Vučković (26’), 0:2 Mastelić (30’), 0:3 Vrdoljak (37’), 0:4 Mastelić (63’). Žuti kartoni: Begonja, Jurjević (HV Posedarje), Botica (Junak). Crveni: -.

Ponedjeljak, Ožujak 21, 2022 08:35

U 22. kolu u »županijskom derbiju« u subotu su se na igralištu Gordan Demo u Posedarju sučelili Hrvatski vitez i Zadar. I odigrali borbenu utakmicu koja je na kraju završila bez pobjednika. Posedarce je u vodstvo doveo Mateo Rončević u 45. minuti, a Marko Jordan je u 57. zabio za konačnih 1:1. Bio je to sraz drugoplasirane i četvrtoplasirane momčadi Treće HNL jug koja je na trenutke pokazivala zašto je nazivaju derbijem.

Četvrtak, Ožujak 10, 2022 07:43

U odgođenoj utakmici 18. kola Treće HNL Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku, i to novome, uvjerljivo slavio protiv biogradskog Primorca rezultatom 3:0. Županijski derbi praktički je riješen u prvih petnaest minuta utakmice. Već u 10 minuti domaćine je u vodstvo doveo Ivan Brkić, da bi tri minute kasnije Mateo Rončević zabio i drugi pogodak za domaćine. Točku na »i« pobjede HV Posedarja stavio je Karlo Torbarina u 69. minuti susreta.

Subota, Veljača 26, 2022 08:51

Danas i sutra igraju se utakmice 19. kola Treće HNL jug. Proljetni dio sezone počeo je prošli vikend kada su od županijskih klubova na teren izašli samo igrači Zadra budući da je utakmica između Hrvatskog viteza i Primorca zbog radova na posedarskom igralištu odgođena. Drugoplasirani Hrvatski vitez danas će na gostovanju u Otoku kod OSK-a voditi Ivan Šimurina, koji je u prvom dijelu bio pomoćnik Josipu Butiću.

Subota, Veljača 19, 2022 08:55

Utakmicama 18. kola ovoga vikenda nastavlja se natjecanje u Trećoj Hrvatskoj nogometnoj ligi jug. Nakon više od dva mjeseca stanke nogometni travnjaci na jugu Hrvatske ponovno će oživjeti i gledateljima ponuditi nova uzbuđenja. I priliku da poprave ili održe plasman koji su ostvarili u jesenskom dijelu sezone. Momčad sa Stanova na otvaranju nogometnog proljeća mora put Baške Vode gdje ih danas očekuje sudar s ondašnjom Uranijom.

Ponedjeljak, Veljača 7, 2022 08:58

Županijski nogometni trećeligaši odigrali su u subotu tri trening utakmice. Zadar je u Zagrebu svladao domaćeg trećeligaša Trnje s 1:0, a jedini strijelac bio je Riki Djeveljekaj koji je u 48. minuti nakon kornera škaricama postigao pobjednički gol. Prvo poluvrijeme nije donijelo puno prilika, a prva ozbiljna bila je u 35. minuti kad je David Iličić pogodio vratnicu.

Ponedjeljak, Siječanj 24, 2022 08:40

Županijski nogometni trećeligaši u subotu i nedjelju odigrali su ukupno četiri prijateljske utakmice. Budući da se u Posedarju obnavlja travnjak, Hrvatski vitez je drugoligaša Solina ugostio u Škabrnji. Završilo je 4:1 za Solin, a jedini gol za momčad Vjerana Simunića postigao je Mateo Rončević. Protiv Solina su nastupili: Ivančić, Pedišić, Zdrilić, Klanac, Ivandić, Rončević, D. Torbarina, K. Torbarina, Smokrović, I. Brkić, Gambiraža. Još su igrali: J.

Srijeda, Prosinac 15, 2021 08:25 1

U Prvoj i Drugoj dalmatinskoj ligi mlađih uzrasta (Središte Split) igraju se zaostale utakmice. Juniori i kadeti Zadra su u gostima pobijedili Dugopolje dok su pioniri i mlađi pioniri izgubili od Adriatica iz Splita. Juniori i kadeti kombinirane momčadi Hrvatskog viteza i Zadarnove osvojili su svih šest bodova kod Neretvanca. Zanimljivo je da su juniori do 75. minuti gubili 2:0 kada je Marko Gambiraža smanjio na 2:1, da bi u 82. Marcelo Patrk zabio za izjednačenje.

Utorak, Prosinac 14, 2021 08:21

Odigrane su sve tri zaostale utakmice 12. i jedna 13. kola Prve županijske nogometne lige. Ipak, potpuni izgled ljestvice bit će poznat tek nakon odigravanja dvoboja 13. kola između Polače - Nova zore koji je na rasporedu u subotu 18. prosinca u 13.30 sati. Kad je riječ o utakmicama od prošlog vikenda zanimljivo je da su sva četiri pobjednika postigla tri gola, a jedini poraženi sastav koji je zatresao mrežu suparnika je Sv. Mihovil.