nogomet

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Svibanj 5, 2019 18:49

Zadar se iz metropole nije uspio vratiti niti s pola plijena. U 23. kolu  Druge HNL Dinamo II je na igralištu Hitrec-Kacian slavio rezultatom 2:1.  Zadar je bo vrlo blizu osvajanju jednog boda u ovom dvoboju, po prikazanoj igri i prilikama su ga svakako i zaslužili. Međutim, računica je jednostavna, Dinamo II je dvaput pogodio, dok je to Zadranima za nogom  pošlo jedanput. Modri su poveli golom Leona Šipoša u 39. minuti, a izjednačio je Zvonimir Begić u 45.

Nedjelja, Svibanj 5, 2019 11:00

Zadru valja put metropole gdje će u okviru 23. kola Druge  HNL gostovati kod Dinama II. Nakon veličanstvene pobjede nad Varaždinom, na Stanovima se lakše diše i s puno optimizma gleda prema  završnici sezone. Međutim, nema opuštanja, momčad Mislava Karoglana želi u preostala četiri kola uzeti što više bodova. Zadranima neće nedostajati niti motiva u ovome dvoboju jer su u jesenskom dijelu poraženi  na Stanovima rezultatom 1:3.

Subota, Svibanj 4, 2019 14:49

Priče o najpoznatijim blizancima svjetskog nogometa  Franku i Ronaldu de Boeru iz Nizozemske, kao i o najpoznatijim blizancima hrvatskog nogometa, Zlatku i Zoranu Vujoviću iz splitskog  Hajduka, dobro su znane i do u detalja ispričane. Ovo je prva priča  uopće o već zlatnim medaljama i peharima ovjenčanim blizancima iz  Biograda na Moru, 7-godišnjim Josi i Marku Brkljači s kojim je novinar  Zadarskog lista pričao u Dječjem vrtiću Biograd na Moru u kojem se  dograđuje sportska dvorana.

Subota, Ožujak 16, 2019 20:31
Utorak, Veljača 19, 2019 17:15

Danas je u prostorijama Nogometnog kluba Zadar održana  izvanredna konferencija za novinare. Tema ove "presice" bila je analiza  zatečenog stanja i odrađenog posla u klubu od rujna 2016. godine od kada je u direktorku fotelju zasjeo Svetko Ćustić. Točnije, u Klubu su na  ovaj način željeli u potpunosti javno prikazati sve ono što je zatečeno i  što se napravilo s ciljem da, kao nikada do sada, javnosti bude transparentno prikazano poslovanje i na što je utrošen "njihov" novac.

Petak, Veljača 15, 2019 14:22 1

Hrvatski nogometni reprezentativac Šime Vrsaljko obavio  je u srijedu, u Belgiji, operaciju lijevog koljena zbog čega će "dugo vremena izbivati s terena", priopćio je u srijedu navečer njegov klub Atletico  Madrid.

- Doktor Villalon, kao predstavnik kluba, nazočio je zahvatu koji je izvršen nad desnim bekom, a igrač će početi oporavak pod nadgledanjem  naše liječničke službe - navedeno je u priopćenju Atletica.

Utorak, Siječanj 29, 2019 13:40

Godine 1979. (kad je Zadar u srpnju dobio novu zgradu u Stanovima za potrebe Mediteranskih igara) u mjesecu siječnju 27. dan bila je subota. Prohladno, ali suho vrijeme. U ranim poslijepodnevnim satima (tada se o rasvjeti na Stanovima moglo samo sanjati) prema igralištu slijevala se rijeka ljudi.

Subota, Studeni 10, 2018 13:00

U skupina K Astana Marina Tomasova bila je uspješna protiv Jabloneca pobijedivši rezultatom 2:1. Domaćin je poveo u 18. minuti golom Pedra Henriquea, izjednačio je Baktijor Zainutdinov u 41. minuti gurnuvši loptu u vlastitu mrežu, a pobjedu Astani i tri važna boda u borbi za prolaz skupine donio je Evgeni Postnikov u 88. minuti na asistenciju Marina Tomasova. Dynamo je u Kijevu pobijedio Rennes s 3:1.

Nedjelja, Listopad 14, 2018 16:53

Zadar je na Stanovima stigao i do četvrte ovosezonske prvenstvene pobjede čime je nastavio pozitivan niz koji traje šest kola (četiri pobjede i dva remija) . U 8. kolu momčad iz Krševanovog grada slavila je protiv Kustošije rezultatom 2:0. Strijelci za pobjedu bili su Vlatko Blažević u 50. minuti, te Josip Majić u 78. Bila je to izjednačena utakmica u prvom poluvremenu koje je završilo bez pogodaka.

Srijeda, Listopad 10, 2018 21:19

Pod svjetlima reflektora odigrana je poslijepodne na Stanovima prijateljska utakmica između Zadra i Hajduka. Bila je to prava nogometna fešta u Krševanovom gradu kojoj je nazočilo oko 2.500 gledatelja, što navijača Zadra, što onih kojima je prvi pri srcu Hajduk. Splitski "bili" su na kraju slavili 3:1, iako su Zadrani pružili vrlo dobar otpor, posebno u prvom poluvremenu. Rezultat na kraju ipak nije bio primaran u ovoj utakmici.