hnk primorac

Utorak, Listopad 8, 2019 14:28

Momčad biogradskog Primorca u potpunosti se iskupila za prošlotjedni domaći poraz od Uranije. U 7. kolu Treće HNL jug na gostovanju kod Vodica slavili su uvjerljivo rezultatom 2:4. Iako su Vodičani poveli zgoditkom Jeffersona u 7. minuti, do poluvremena su Biograjci golovima Vedrana Smokrovića i Stefana Lazarevskog preokrenuli rezultat u svoju korist. S dva pogotka u nastavku koje su zabili Roko Jurić i Luka Vodopija, Primorac je stigao do zaslužena tri boda.

Srijeda, Listopad 2, 2019 11:39

Niti Zadranima, niti Biograjcima 6. kolo Treće HNL jug neće ostati u nekom trajnijem sjećanju. Istini za volju momčad sa Stanova ipak može biti puno zadovoljnija jer su osvojili bod i to na vrućem travnjaku u Hrvacama. S druge strane Biograjci su doživjeli neugodan i uvjerljiv poraz na svom igralištu Kazimir i Silvestar od Uranije. Konačan rezultat je možda i preuvjerljiv u korist momčadi iz Baške Vode, ali u svakom slučaju mora zabrinuti i razdrmati momčad iz Biograda na Moru.

Četvrtak, Rujan 19, 2019 13:35

Biogradski Primorac je odigrao 3:3 na svom igralištu Kazimir i Silvestar protiv opuzenskog Neretvanca. Bila je to utakmica u kojoj su Biograjci dvaput vodili, ali se Neretvanac oba puta vratio i na kraju zasluženo osvojio jedan bod. Strijelci za Primorac bili su Vedran Smokrović i Renato Nović, dok su za Opuzence pogađali Domagoj Marušić i Ante Mihaljević. Utakmicu u Biogradu na Moru obilježila su i dva autogola, po jedan na svakoj strani.

Srijeda, Rujan 18, 2019 09:58

Oba županijska predstavnika, i Zadar i Prmorac, danas će opet na nogometni travnjak. Pred Zadranima je gostovanje kod Sloge, novog trećeligaša koji na otvaranju ove sezone izgleda jako dobro. Primorac će na svom travnjaku Kazimir i Silvestar također danas, ugostiti momčad iz Opuzena, Neretvanac. Početak oba susreta predviđen je za 16.30 sati.

Ponedjeljak, Rujan 16, 2019 10:17

Iako to nije bio nogomet najviše kvalitete, ipak je »županijski derbi« između Zadra i Primorca (B) vrlo vjerojatno zadovoljio 300-ak gledatelja koji su došli nazočiti ovom dvoboju. Bilo je tu trke, lijepih poteza, borbenosti i svega onoga što nogomet čini najvažnijom sporednom stvari na svijetu. Zadar je uvjerljivom pobjedom potvrdila primat, barem trenutačno, nositelja kvalitete u Zadarskoj županiji.

Nedjelja, Rujan 15, 2019 10:51

U 3. kolu Treće HNL jug Zadar je na Stanovima uvjerljivo slavio u »županijskom derbiju« pobijedivši momčad Primorca iz Biograda na Moru rezultatom 3:0. Momčad iz Krševanovog grada dominirala je većim dijelom susreta i posve zasluženo osvojila ovaj trobod istovjetnim rezultatom kojim je na otvaranju nove sezone pobijedila Split. Istini za volju imao je i Primorac svoje prigode u završnici prvog poluvremena, pogodio i vratnicu, ali kao da su tu propustili svoju šansu u ovom dvoboju.

Subota, Rujan 9, 2017 20:22

PRIMORAC (B) 3

IMOTSKI 0

BIOGRAD NA MORU - Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja: 200. Sudac: Josip Dugandžić (Komin). Pomoćnici: Anita Nenada (Dubrovnik) i Miho Trković (Gruda). Strijelci: 1:0 Ješe (7'-11m), 2:0 Marić (27'), 3:0 (81'-11m). Žuti kartoni: Colić, Paponja, Galešić (Primorac), Mić, Plazonić (Imotski) Crveni: -

Četvrtak, Kolovoz 24, 2017 11:11

Nakon 45 dana priprema momčadi Zadra, odnosno Primorca (B) s nestrpljenjem očekuju subotu tj. nedjelju kada će istrčati na travnjak i na otvaranju nove sezone pokazati sve ono što su radili u ovom periodu. Primorac će ovosezonski debi imati pred svojom publikom u kraljevskom gradu, a s druge strane će im stajati Junak. Zadar će dan kasnije put Stobreča na noge Primorcu gdje će tražiti idealno otvaranje sezone s tri boda.

Ponedjeljak, Veljača 7, 2011 00:00

Idemo skromno, igrački sastav je ostao isti osim dvojice, trojice koji su otišli već ranije. Tražiti ćemo i s ovom kadrom rezultat no nikakav imperativ nemamo, ali imamo cilj biti što bliže vrhu ljestvice - kazao je Banić