druga hnl

Nedjelja, Listopad 14, 2018 16:53

Zadar je na Stanovima stigao i do četvrte ovosezonske prvenstvene pobjede čime je nastavio pozitivan niz koji traje šest kola (četiri pobjede i dva remija) . U 8. kolu momčad iz Krševanovog grada slavila je protiv Kustošije rezultatom 2:0. Strijelci za pobjedu bili su Vlatko Blažević u 50. minuti, te Josip Majić u 78. Bila je to izjednačena utakmica u prvom poluvremenu koje je završilo bez pogodaka.

Ponedjeljak, Listopad 8, 2018 13:44

Pozitivan niz nogometaša Zadra nije zaustavljen niti u 7. kolu Druge HNL. Dapače, Zadar je i treću domaću utakmicu riješio u svoju korist. Jedanaest osvojenih bodova od mogućih petnaest učinak je kojeg se ne bi posramile ni kvalitetnije momčadi od one koju trenutačno ima Zadar. I onda je kao logična posljedica dolazi uzlet na drugoligaškoj ljestvici na kojoj Zadar trenutačno zauzima visoko 6. mjesto.

Subota, Listopad 6, 2018 16:52

U 7. Kolu Druge HNL Zadar je na Stanovima sretno i spretno stigao do tri boda protiv Hajduka II. Iako su Splićani tijekom cijele utakmice, a poglavito u drugom poluvremenu, imali više od igre i puno bolje prilike, na kraju je odlučila nadoknada utakmice. Karlo Torbarina je izborio najstrožu kaznu, a u 4. minuti sučevog vremena kapetan Dragan Župan pogotkom s kreča svojoj momčadi donio tri velika boda.

Subota, Listopad 6, 2018 09:05

U 7. kolu Druge HNL Zadar će danas na Stanovima ugostiti momčad Hajduka II. Nije prva momčad Hajduka i nije kao nekada Prva HNL, ali ipak je to utakmica koja nudi dodatnu draž. Rekli bi, mali dalmatinski derbi Druge lige. Momčad sa Stanova u ovaj dvoboj ulazi puno boljeg raspoloženja nego ona sa Poljuda. Izabranici Krešimira Sunare iza sebe imaju pozitivan niz koji traje četiri kola u kojima su, dvaput pobijedili kod kuće, a isto toliko puta remizirali u gostima.

Nedjelja, Rujan 30, 2018 09:30

Čestitam svojim igračima na igri i zasluženoj pobjedi. Iza sebe imamo Teških šest dana u kojima smo odigrali tri utakmice i napunilo se u nama umora. U Lučkom smo s desetoricom sustizali zaostatak, a u Vukovaru igrali produžetke. Bojao sam se prvih 20 minuta dok nas ne "probije" i u tom periodu smo primili gol. Međutim, opet smo pokazali karakter i vrlo brzo se vratili u utakmicu. Sada to već nije slučajnost jer smo isto učinili u Lučkom.

Subota, Rujan 29, 2018 21:01

U 6. kolu Druge HNL Zadar je na Stanovima protiv Dugopolja stigao do druge ovosezonske pobjede. Zadrani su na kraju slavili 3:1 iako po viđenom, pogotovo u prvom poluvremenu, mogli su slaviti i s dvostruko više postignutih zgoditaka. Nije dobro Zadar startao u ovom dvoboju, šok je zavladao u 4. minuti kada je za vodstvo gostiju pogodio Lišnić. Međutim, do poluvremena je momčad sa Stanova s tri pogotka, dva Repića i jednim Jerbića osigurala preokret i uvjerljivo vodstvo.

Subota, Rujan 1, 2018 21:34

Zadar nije uspio doći niti do boda u domaćoj premijeri na otvaranju nove, drugoligaške sezone. Nakon poraza u Sigetu, momčad sa Stanova i pred domaćim je navijačima doživjela poraz i to od susjeda iz Krešimirova grada. Šibenik je posve zasluženo došao do tri boda i dodatno zakomplicirao situaciju momčadi Krešimira Sunare. Strijelci za momčad sa Šubićevca bili su Kukec u 28. minuti, te Musa u 91. minuti susreta.

Petak, Kolovoz 31, 2018 13:30

Već u 2. kolu Druge HNL na rasporedu je susjedski derbi u kojem će Zadar sutra na svojim Stanovima dočekati momčad sa Šubićevca, Šibenik. Ne tako davno ove dvije momčadi sudarale su se u elitnom razredu hrvatskog nogometa i uvijek su, kao po nekom pravilu, nudile neizvjesnost i budile interes navijača.

Petak, Kolovoz 24, 2018 09:30

ZADAR – NK Zadar danas protiv Hrvatskog dragovoljca otvara povratničku sezonu u 2. HNL. Tim povodom na Stanovima je održana tiskovna konferencija kojoj su nazočili trener Krešimir Sunara i kapetan Dragan Župan.

Subota, Svibanj 19, 2018 20:24

Kakva utakmica i kakva pobjeda nogometaša Zadra. U 90 minuta stalo je sve ono što su proživljavali proteklih sezona da bi u samoj završnici utakmice kad je malo tko vjerovao izdigli se kao Feniks iz pepela i preokrenuli zaostatak iz prvog poluvremena. S dva gola Petkovića ostvarena je pobjeda s kojom su vjerojatno zaradili promociju u Drugu HNL i povratak NK Zadar na nogometnu kartu Hrvatske.