druga hnl

Srijeda, Siječanj 30, 2019 17:28

U drugoj oglednoj utakmici u sklopu priprema za proljetni dio sezone  u Drugoj HNL momčad Zadra poražena je u Solinu od istoimenog domaćina rezultatom 2:1. Bila je to izjednačena utakmica dva ravnopravna  suparnika u kojem je domaćinu pripalo prvo poluvrijeme, a Zadru nastavak utakmice. Solinjani su se bolje snašli na poprilično teškom travnjaku na igralištu pokraj Jadra i u prvom dijelu su zgodicima Duje Ninčevića  u 6. minuti i Marija Čutura u 17.

Subota, Studeni 24, 2018 13:00

Utakmicama 13. kola završio je jesenski dio prvenstva u Drugoj HNL. Neuobičajeno rano, ali to i ne čudi s obzirom da Liga ove sezone broji 14 momčadi što znači da će na kraju sezone konačan broj kola stati na 26. Točno na polovici puta drugoligaši će napraviti tromjesečnu stanku, najprije se odmoriti, analizirati jesenski učinak, a onda polovicom siječnja krenuti u pripreme za proljetni dio.

Subota, Studeni 17, 2018 20:58

U 13. kolu Druge HNL nogometaši Zadra danas su na Stanovima remizirali s Međimurjem 1:1. Još jednom je za našu momčad kobna bila završnica susreta u kojoj su gosti iz Čakovca došli do izjednačenja i vrijednog boda.

Subota, Studeni 17, 2018 12:21

Pred nama je 13., posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva  u Drugoj HNL. Zadar će danas s početkom u 13.30 sati na Stanovima  ugostiti Međimurje. Momčadi Krešimira Sunare nakon fantastičnog niza  od sedam pozitivnih rezultata, u posljednje vrijeme ne ide najbolje. U  zadnja četiri kola osvojili su tek dva boda i protiv Međimurja će pred svojom navijačima imati veliki imperativ osvajanja sva tri boda.

Subota, Studeni 10, 2018 22:15

U 12. kolu Druge HNL Zadar je u Solinu  odigrao 2:2. S obzirom da je  momčad sa Stanova vodila sve do 88. minute 0:2, a onda u četiri minute  prosula dva boda, ovaj rezultat teško možemo smatrati uspjehom. Ivan  Lepinjica je najprije doveo Zadrane u vodstvo u 61. minuti, a isti igrač  povisio je prednost u 73. Kada su već svi na tribinama igrališta pokraj Jadra pomislili da bodovi putuju u Krševanov grad, Solinjani su se "izdigli  iz pepela" i s dva pogotka došli do vrijednog boda.

Utorak, Studeni 6, 2018 09:28

U 11. kolu Druge HNL Zadar je u Gradskom vrtu poražen od Osijeka II  rezultatom 2:0. Strijelci za domaćine bili su Luka Marin u 31. minuti, te  Mirlind Daku u 93. Zadar je tako doživio i drugi prvestveni poraz zaredom nakon što je u prošlome kolu na svom travnjaku poražen od Dinama II. U dvoboju s "modrima" stala je pobjednička serija Zadrana na domaćem travnjaku (tri pobjede) kao i serija pozitivnih rezultata (osam  utakmica).

Nedjelja, Studeni 4, 2018 11:58

Nogometaši Zadra u ponedjeljak u 14 sati igraju utakmicu 11. kola Druge HNL na gostovanju kod Osijeka II. Nakon osam uzastopnih utamica bez poraza, momčad Krešimira Sunare je u posljednja dva susreta na domaćem terenu izgubila od Dinama II i Lokomotive pa će u Gradskom vrtu tražiti povratak na pozitivan kolosijek.

Ponedjeljak, Listopad 29, 2018 16:06

Dva Zadrova niza u subotu su prekinuta. I onaj pobjednički  na Stanovima koji je trajao četiri utakmice. I onaj pozitivni koji se zaustavio na broju sedam (osam ako računamo Kup). Dinamo II je slavio na  Stanovima rezultatom 1:3 i ostao na vrhu drugoligaške ljestvice. Na poluvremenu nije bilo pogodaka, ali onda se u nastavku "špina otvorila".  Nažalost po Zadrane na krivoj strani. Gosti iz Maksimira poveli su u 48.  minuti zgoditkom Antonija Marina.

Nedjelja, Listopad 28, 2018 10:30

Nakon pobjede Dinama II nad Zadrom, novinarima se obratio i Zadrov strateg Krešimir Sunara.

Nedjelja, Listopad 21, 2018 11:18

Zadar je u Varaždinu u 9. kolu Druge HNL osvojio veliki bod protiv istoimenog domaćina. Završilo je 2:2 s čime na kraju moraju biti zadovoljne obje momčadi. Ipak, nešto sretniji su Varaždinci koji su nakon 45 minuta gubili 0:2. Najprije je u 5. minuti Antonio Repić doveo Zadrane u vodstvo, da bi u 41. Vlatko Blažević povisio na 0:2. Međutim, tri minute nastavka, od 49. do 52. minute bile su kobne za Zadrane.