druga hnl

Subota, Ožujak 23, 2019 21:36

U 17. kolu Druge HNL Zadar se s gostovanja u Bijelom Brdu vraća s osvojenim bodom. Momčad sa Stanova uspjela je kod tvrde i neugodne momčadi BSK-a ostati neporažena i na taj način ostvariti zacrtani cilj. Naravno, priželjkivali su Zadrani i tri boda, ali pobjedu na strani morat će pričekati barem još dva tjedna. BSK je poveo zgoditkom Marina Ištvanića u 25. minuti koji je spremno prihvatio poklon obrane Zadra i zatresao Benderovu mrežu.

Subota, Ožujak 23, 2019 13:16

U 17. kolu Druge HNL Zadru valja put ravne Slavonije iako ime mjesta u koji putuju to ne sugerira. Riječ je o Bijelom Brdu gdje ih danas s početkom u 15.30 sati dočekuje BSK. Zadrani na ovo gostovanje putuju osokoljeni prošlotjednom pobjedom nad Sesvetama i prvim osvojenim bodovima u proljetnom dijelu sezone. Agresivnost i želja koju su Zadrani iskazali i demonstrirali u tom dvoboju bila je "jezičac na vagi" koji je Zadranima u toj utakmici donio vrlo vrijedan troboda.

Ponedjeljak, Ožujak 18, 2019 19:15

Zadar je uspješno apsolvirao Sesvete pobijedivši ih na Stanovima rezultatom 2:0. Prva je to pobjeda Zadra nakon dugih pet mjeseci posta, još od 8. kola kada su, također na svom travnjaku, svladali Kustošiju 2:0. Bio je to predugački post i najveći dobitak je upravo taj što je  protiv Sesveta prekinut. Kažu da je u sportu najteže pobijediti samog sebe, a svi dobro znamo da kada "pod mus" nešto moraš napraviti, a samopouzdanja nema dovoljno, to postaje Sizifov posao.

Subota, Ožujak 9, 2019 12:07

Momčad Zadra danas će put Šibenika gdje gostuju kod istoimenog domaćina u okviru 15. kola Druge HNL. Susjedski derbi uvijek je  nudio uzbuđenja pa ne treba sumnjati da će tako biti i ovoga puta. I jedna i druga momčad doživjele su poraze na otvaranju proljetnog dijela  sezone i to identičnim rezultatom 1:0. Zadar je poražen na svom travnjaku od Hrvatskog dragovoljca, dok je Šibenikov poraz bio nešto manje  bolan jer je došao u gostima kod jakog Osijeka II.

Srijeda, Siječanj 30, 2019 17:28

U drugoj oglednoj utakmici u sklopu priprema za proljetni dio sezone  u Drugoj HNL momčad Zadra poražena je u Solinu od istoimenog domaćina rezultatom 2:1. Bila je to izjednačena utakmica dva ravnopravna  suparnika u kojem je domaćinu pripalo prvo poluvrijeme, a Zadru nastavak utakmice. Solinjani su se bolje snašli na poprilično teškom travnjaku na igralištu pokraj Jadra i u prvom dijelu su zgodicima Duje Ninčevića  u 6. minuti i Marija Čutura u 17.

Subota, Studeni 24, 2018 13:00

Utakmicama 13. kola završio je jesenski dio prvenstva u Drugoj HNL. Neuobičajeno rano, ali to i ne čudi s obzirom da Liga ove sezone broji 14 momčadi što znači da će na kraju sezone konačan broj kola stati na 26. Točno na polovici puta drugoligaši će napraviti tromjesečnu stanku, najprije se odmoriti, analizirati jesenski učinak, a onda polovicom siječnja krenuti u pripreme za proljetni dio.

Subota, Studeni 17, 2018 20:58

U 13. kolu Druge HNL nogometaši Zadra danas su na Stanovima remizirali s Međimurjem 1:1. Još jednom je za našu momčad kobna bila završnica susreta u kojoj su gosti iz Čakovca došli do izjednačenja i vrijednog boda.

Subota, Studeni 17, 2018 12:21

Pred nama je 13., posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva  u Drugoj HNL. Zadar će danas s početkom u 13.30 sati na Stanovima  ugostiti Međimurje. Momčadi Krešimira Sunare nakon fantastičnog niza  od sedam pozitivnih rezultata, u posljednje vrijeme ne ide najbolje. U  zadnja četiri kola osvojili su tek dva boda i protiv Međimurja će pred svojom navijačima imati veliki imperativ osvajanja sva tri boda.

Subota, Studeni 10, 2018 22:15

U 12. kolu Druge HNL Zadar je u Solinu  odigrao 2:2. S obzirom da je  momčad sa Stanova vodila sve do 88. minute 0:2, a onda u četiri minute  prosula dva boda, ovaj rezultat teško možemo smatrati uspjehom. Ivan  Lepinjica je najprije doveo Zadrane u vodstvo u 61. minuti, a isti igrač  povisio je prednost u 73. Kada su već svi na tribinama igrališta pokraj Jadra pomislili da bodovi putuju u Krševanov grad, Solinjani su se "izdigli  iz pepela" i s dva pogotka došli do vrijednog boda.

Utorak, Studeni 6, 2018 09:28

U 11. kolu Druge HNL Zadar je u Gradskom vrtu poražen od Osijeka II  rezultatom 2:0. Strijelci za domaćine bili su Luka Marin u 31. minuti, te  Mirlind Daku u 93. Zadar je tako doživio i drugi prvestveni poraz zaredom nakon što je u prošlome kolu na svom travnjaku poražen od Dinama II. U dvoboju s "modrima" stala je pobjednička serija Zadrana na domaćem travnjaku (tri pobjede) kao i serija pozitivnih rezultata (osam  utakmica).