nk zadar

Subota, Listopad 12, 2019 13:54

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar očekuje gostovanje u Klisu kod ondašnjeg Uskoka. Nakon prošlotjedne pobjede nad Jadranom LP na Stanovima, izabranici Marka Pinčića pozitivnu seriju koja traje pet kola žele nastaviti i u današnjem dvoboju. Klišani nisu najbolje ušli u ovu sezonu i sigurno će na svom travnjaku učiniti sve ne bi li se dokopali tri boda.

Petak, Listopad 11, 2019 10:26

Jučer je na Stanovima održana redovna Skupština Nogometnog kluba Zadar za 2018. godinu. Skupštinom je predsjedao njezin predsjednik Josip Bepo Bajlo, a ukupno je na dnevnom redu bilo desetak točaka. Ali, očito je sve išlo kao podmazano s obzirom na to da je sjednica skupština ukupno trajala oko dvadeset minuta. Sve se u većini slučajeva svodilo na prijedlog njegovo jednoglasno prihvaćanje. Ono što valja izdvojiti su dvije točke. Jedna je bila prihvaćanje, tj.

Srijeda, Listopad 9, 2019 10:29

Sedmo kolo Treće HNL jug i Zadar i Primorac (B) pamtit će po dobrome. I jedna i druga momčad osvojile su trobod i pospremile ga na svoja konta. Zadar je na Stanovima bio uspješniji od Jadrana LP svladavši ga rezultatom 2:0, dok je Primorac s uspjehom preskočio gostovanje u Vodicama pobijedivši domaćine rezultatom 2:4. Biograjci su se na taj način predvođeni novim trenerom Stankom Mršićem u potpunosti iskupili za poraz od Uranije koji su kolo prije doživjeli na svom travnjaku.

Ponedjeljak, Listopad 7, 2019 10:37

Stari je običaj da se nakon 100 dana rada nove vlade ili pak nove uprave nekog društva napravi određeni rezime učinjenog u prvom tromjesečju. Ovaj tjedan na red dolazi Nogometni klub Zadar, koji je novu upravu, odnosno direktora, dobio 3. srpnja ove godine, kada je Damir Knežević iz »fotelje« člana Nadzornog odbora uskočio u direktorsku, smijenivši pritom, u suradnji s Josipom Miočićem i Krešimirom Zorićem, dotadašnjeg direktora Svetka Ćustića.

Srijeda, Listopad 2, 2019 11:39

Niti Zadranima, niti Biograjcima 6. kolo Treće HNL jug neće ostati u nekom trajnijem sjećanju. Istini za volju momčad sa Stanova ipak može biti puno zadovoljnija jer su osvojili bod i to na vrućem travnjaku u Hrvacama. S druge strane Biograjci su doživjeli neugodan i uvjerljiv poraz na svom igralištu Kazimir i Silvestar od Uranije. Konačan rezultat je možda i preuvjerljiv u korist momčadi iz Baške Vode, ali u svakom slučaju mora zabrinuti i razdrmati momčad iz Biograda na Moru.

Utorak, Listopad 1, 2019 10:31

Momčad sa Stanova u 6. kolu Treće HNL jug osvojila je bod na gostovanju u Hrvacama. Konačan rezultat ovog dvoboja je 2:2 i s obzirom na tijek zbivanja konačnim ishodom mogu biti zadovoljne obje momčadi. Zadru je u potpunosti pripalo prvo poluvrijeme u kojem je imao dominaciju, a domaćinima nastavak utakmice. Bio je to dvoboj u kojem je Zadar poveo zgoditkom Roka Nakića u 29. minuti susreta, ali su primili gol u najnezgodnijem trenutku, u 45. minuti, te se na odmor otišlo s rezultatom 1:1.

Srijeda, Rujan 25, 2019 10:09

Prošlo je točno pet godina i jedan dan od kada su nogometaši Zadra bili gosti Zagore u šesnaestini finala Hrvatskog kupa. Završilo je 5:1 za momčad sa Stanova koju je tada vodio Miroslav Blažević. Te sezone Zadar je stigao do četvrtfinala u kojem ga je zaustavio Split. U međuvremenu na Stanovima su se dogodili »tektonski poremećaji« dok je Zagora uglavnom ostala na razini na kojoj je bila i prije pola desetljeća.

Ponedjeljak, Rujan 23, 2019 10:06

S obzirom na domaće pobjede (obje 3:0) protiv Splita i Primorca očekivanja u dvoboju nogometaša Zadra i Zmaja išla su prema tome da će »plavi« osvojiti nova tri boda. No, završilo je 1:1 u utakmici koja je kvalitetom izvedbe bila na toj razini da ju je Marko Pinčić, trener Zadra, opisao kao loš dan njegovog sastava. Dodao je Pinčić i kako »igrači imaju pravo na to«, s čime se možemo složiti.

Četvrtak, Rujan 19, 2019 10:16

U 4. kolu Treće HNL jug Zadar je osvojio prvi gostujući bod ove sezone. U Mravincima je momčad sa Stanova odigrala 1:1 protiv ondašnje Sloge. Zadar je poveo i to već u 9. minuti nakon prekrasne akcije koju je golom zaključio Kristijan Jurić. Sloga se vratila pogotkom prvog strijelca lige Marija Marovića i to u 34. minuti što je na kraju bio i konačan ishod ovog dvoboja.

Srijeda, Rujan 18, 2019 09:58

Oba županijska predstavnika, i Zadar i Prmorac, danas će opet na nogometni travnjak. Pred Zadranima je gostovanje kod Sloge, novog trećeligaša koji na otvaranju ove sezone izgleda jako dobro. Primorac će na svom travnjaku Kazimir i Silvestar također danas, ugostiti momčad iz Opuzena, Neretvanac. Početak oba susreta predviđen je za 16.30 sati.