nk zadar

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Listopad 30, 2019 14:05

Momčadi iz Zadarske županije koje nastupaju u Trećoj HNL u 10. kolu ostvarile su polovičan učinak. Točnije Zadar je protiv Neretvanca uzeo puni plijen, dok je Primorac (B) ostao bez bodova u srazu sa Splitom. Obje su momčadi igrale na domaćem travnjaku i pretpostavili smo da bi se u ovom kolu mogli osladiti trobodom. Istini za volju Biograjci su imali teži zadatak jer im je u goste došla drugoplasirana momčad, dok je Zadar ugostio momčad s dna ljestvice.

Nedjelja, Listopad 27, 2019 20:11

U 10. kolu Treće HNL jug Zadra je na Stanovima, ponovno uz dosta muke, slavio protiv Neretvanca rezultatom 2:0. Junak Zadrove pobjede je bio povratnik na Stanove Luka Begonja koji je s dva pogotka, prvim u 19. minuti, a drugom u 52. riješio sve dileme oko pobjednika. Neretvanac je duboko u sudačkoj nadoknadi golom Dina Deaka samo uspio ublažiti ovaj poraz.

Petak, Listopad 25, 2019 10:14

Niti jedan trener ne bi smio biti potpuno zadovoljan nakon poraza - kazivao je Marko Pinčić, dan nakon dvoboja osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj je Zadar na Stanovima poražen od Osijeka rezultatom 0:3. I tu se u potpunosti slažemo s trenerom Zadra s obzirom da je riječ o potpuno logičnom zaključku kada izgubiš utakmicu.

Srijeda, Listopad 23, 2019 21:27

U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa Osijek je na Stanovima slavio protiv Zadra rezultatom 0:3 čime je osigurao plasman u četvrtfinale ovog natjecanja. Momčad iz Gradskog vrta zasluženo je slavila golovima Josipa Špoljarića koji se dvaput upisao ustrijelce (28’ i 86’), te Antonija Mancea koji je zabio u 32. minuti.

Srijeda, Listopad 23, 2019 10:11

Zadar će danas s početkom u 17 sati na Stanovima u 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa ugostiti prvoligaša sa Drave, momčad Osijeka. Bit će to prilika da u Krševanovom gradu barem na kratko ponovno gledamo jednu momčad iz najvišeg ranga hrvatskog nogometa. Sa sjetom se možemo prisjetiti brojnih okršaja Zadra i momčadi iz Gradskog vrta iz kojih su nerijetko Zadrani izlazili kao pobjednici.

Ponedjeljak, Listopad 21, 2019 22:50

Nakon 9. kola Treće HNL jug i Zadar i Primorac (B) mogu biti itekako zadovoljni. Momčad sa Stanova najprije je u subotu na svom travnjaku slavila protiv Kamena 2:1, a dan kasnije momčad iz kraljevskog grada s gostovanja u Metkoviću gdje su svladali ondašnju Neretvu rezultatom 1:3 vratila se s nova tri boda na svom kontu. I jedni i drugi nastavili su niz pozitivnih rezultata i to u punom smislu te riječi, puno zadovoljniji nego što je o bilo kolo ranije kada su osvojili po bod.

Petak, Listopad 18, 2019 21:16

Na današnjoj konferenciji za novinare Nogometni klub Zadar predstavio je novo pojačanje, povratnika na Stanove Luku Begonju. Prije nekoliko dana Begonja se priključio treninzima NK Zadra i tada smo u Zadarskom listu objavili da je dogovor između njega i kluba vrlo izvjestan. Ono što smo najavili se obistinilo i Luka je danas u prostorijama Kluba govorio o tome što je presudilo o u njegovom povratku na Stanove. Podsjetimo Begonja je kao iznimno nadaren vezni igrač 2014.

Četvrtak, Listopad 17, 2019 10:04

Obje momčadi iz Zadarske županije koje se natječu u Trećoj HNL jug u 8. kolu osvojile su po bod. Biograjci su na svom travnjaku Kazimir I Silvestar odigrali 1:1 s liderom prvenstva Junakom, dok je identičan rezultat bio i u Klisu gdje je Zadar gostovao kod Uskoka. Momčad iz Biograda na Moru provela je zgoditkom Luke Vodopije u 12. minuti susreta, ali su Sinjani izjednačili preko Lea Andrića u 75.

Nedjelja, Listopad 13, 2019 12:10

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar se s gostovanja u Klisu vratio s jednim osvojenim bodom. A bila je momčad sa Stanova vrlo blizu osvajanju i sva tri boda s obzirom da je vodila od 36. minute kada je Josip Sušić doveo Zadrane u vodstvo. Sušić se najbolje snašao na drugoj vratnici i loptu poslao iza nemoćnog Odže. Međutim, da to ne bude tako pobrinuo se Marin Vučemilović Grgić u 81. minuti koji je bio precizan s kreča nakon što je sudac Krešić pokazao na bijelu točku.

Subota, Listopad 12, 2019 13:54

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar očekuje gostovanje u Klisu kod ondašnjeg Uskoka. Nakon prošlotjedne pobjede nad Jadranom LP na Stanovima, izabranici Marka Pinčića pozitivnu seriju koja traje pet kola žele nastaviti i u današnjem dvoboju. Klišani nisu najbolje ušli u ovu sezonu i sigurno će na svom travnjaku učiniti sve ne bi li se dokopali tri boda.