nk zadar

Srijeda, Listopad 17, 2018 16:00

Pioniri Nogometnog kluba Zadar osvojili su drugo mjesto na jakom međunarodnom turniru Mali Zmaj, koji je proteklog vikenda održan u Makarskoj. Pod vodstvom trenera Damira Pankasza, "plavi" su odigrali odličan turnir i došli do finala, gdje su poraženi od Osijeka s minimalnih 0:1. Zadrani su u skupini osvojili prvo mjesto s osam bodova u četiri utakmice te gol razlikom 10:0.

Srijeda, Listopad 17, 2018 14:01

Momčad sa Stanova jednostavno ne želi zaustaviti svoj pobjednički niz. Ili, možemo kazati i pozitivni. Pobjednički ako gledamo iz kuta da su slavili u četiri posljednje domaće utakmice. Pozitivni, ako u obzir uzmemo činjenicu da šest utakmica (računajući Kup i sedam) ne znaju za poraz. Kako god okrenemo Zadar u ovome trenutku nezaustavljivo grabi prema vrhu drugoligaške ljestvice. Trenutačno se nalaze na 4. mjestu sa samo bodom zaostatka iza trojca Šibenik, Osijek II i Varaždin.

Nedjelja, Listopad 14, 2018 16:53

Zadar je na Stanovima stigao i do četvrte ovosezonske prvenstvene pobjede čime je nastavio pozitivan niz koji traje šest kola (četiri pobjede i dva remija) . U 8. kolu momčad iz Krševanovog grada slavila je protiv Kustošije rezultatom 2:0. Strijelci za pobjedu bili su Vlatko Blažević u 50. minuti, te Josip Majić u 78. Bila je to izjednačena utakmica u prvom poluvremenu koje je završilo bez pogodaka.

Petak, Listopad 12, 2018 10:45

Baš je bio gušt ponovno na Stanovima ugostiti i gledati splitski Hajduk. Postavlja se pitanje je li trebalo proći toliko vremena da momčad iz grada podno Marjana stigne do Krševanovog grada, ali to bi se trebalo postaviti onima koji stoluju na Poljudu. Nije nam cilj u ovom tekstu baviti se "politikom", baš suprotno želimo još malo, kako riječima, tako i fotografijama dočarati atmosferu koja je bila na visokom nivou ove srijede kada su se nakon dugo vremena susrela ova dva dalmatinska kluba.

Srijeda, Listopad 10, 2018 21:19

Pod svjetlima reflektora odigrana je poslijepodne na Stanovima prijateljska utakmica između Zadra i Hajduka. Bila je to prava nogometna fešta u Krševanovom gradu kojoj je nazočilo oko 2.500 gledatelja, što navijača Zadra, što onih kojima je prvi pri srcu Hajduk. Splitski "bili" su na kraju slavili 3:1, iako su Zadrani pružili vrlo dobar otpor, posebno u prvom poluvremenu. Rezultat na kraju ipak nije bio primaran u ovoj utakmici.

Srijeda, Listopad 10, 2018 09:54

Nakon Hajduka II u razmaku od samo četiri dana Zadar će  danas ugostiti i prvu momčad splitskih "bilih". Za razliku od subote kada  je bila riječ o prvenstvenoj utakmici, koju je, usput rečeno, momčad sa  Stanova riješila u svoju korist, ovoga puta u pitanju je prijateljska utakmica. Možemo slobodno kazati nogometni spektakl u kojem rezultat nije i ne bi smio biti primaran.

Ponedjeljak, Listopad 8, 2018 20:51

U srijedu u 18 sati na Stanovima odigrat će se prijateljska utakmica između Zadra i prve momčadi splitskog Hajduka. Svega četiri dana nakon prvenstvene pobjede protiv druge momčadi kluba s Poljuda, Zadrani će ponovno odmjeriti snage sa Splićanima, no ovaj put s prvim sastavom kojega vodi Zoran Vulić.

Ponedjeljak, Listopad 8, 2018 13:44

Pozitivan niz nogometaša Zadra nije zaustavljen niti u 7. kolu Druge HNL. Dapače, Zadar je i treću domaću utakmicu riješio u svoju korist. Jedanaest osvojenih bodova od mogućih petnaest učinak je kojeg se ne bi posramile ni kvalitetnije momčadi od one koju trenutačno ima Zadar. I onda je kao logična posljedica dolazi uzlet na drugoligaškoj ljestvici na kojoj Zadar trenutačno zauzima visoko 6. mjesto.

Subota, Listopad 6, 2018 16:52

U 7. Kolu Druge HNL Zadar je na Stanovima sretno i spretno stigao do tri boda protiv Hajduka II. Iako su Splićani tijekom cijele utakmice, a poglavito u drugom poluvremenu, imali više od igre i puno bolje prilike, na kraju je odlučila nadoknada utakmice. Karlo Torbarina je izborio najstrožu kaznu, a u 4. minuti sučevog vremena kapetan Dragan Župan pogotkom s kreča svojoj momčadi donio tri velika boda.

Subota, Listopad 6, 2018 09:05

U 7. kolu Druge HNL Zadar će danas na Stanovima ugostiti momčad Hajduka II. Nije prva momčad Hajduka i nije kao nekada Prva HNL, ali ipak je to utakmica koja nudi dodatnu draž. Rekli bi, mali dalmatinski derbi Druge lige. Momčad sa Stanova u ovaj dvoboj ulazi puno boljeg raspoloženja nego ona sa Poljuda. Izabranici Krešimira Sunare iza sebe imaju pozitivan niz koji traje četiri kola u kojima su, dvaput pobijedili kod kuće, a isto toliko puta remizirali u gostima.