nk zadar12

zadar-sibenik 3.3.2012.
Utorak, Ožujak 6, 2012 00:00

Imam informacije da Šibenik pokušava zataškati ovu stvar na način da su potpisali ugovor s Kendešom u ponedjeljak nakon utakmice, a da se datum prikazuje kao da su ga potpisali u petak prije utakmice - kazao je Bajlo

nk zadar_nk cibalia_tomislav radotic_ivan anton vasilj
Petak, Ožujak 2, 2012 00:00

Utakmice se ne rješavaju samo na inspiraciju ili dobru, odnosno lošu atmosferu. Treba voditi računa i o kvaliteti momčadi - smatra Vasilj

Petak, Veljača 24, 2012 00:00

Smatram da bi bod bio uspjeh. Radi se o prvom proljetnom kolu i uz to ova je utakmica gostujuća. Ostati neporaženi naš je primarni cilj na Maksimiru - kazao je Dalibor Zebić, trener Zadra

Četvrtak, Veljača 23, 2012 00:00

Hrvoje Tokić i Josip Ivančić tijekom priprema malo su igrali zajedno, na terenu je bio ili jedan ili drugi budući da je Zebić ustraje u formaciji s jednim napadačem. Santini je tu ulogu mogao nositi, hoće li Tokić i Ivančić ne znamo

surac
Utorak, Veljača 21, 2012 00:00

Nije upitno da se radi o kvalitetnom suparniku, ali i oni su promjenjivo igrali tijekom ovih priprema. S pravim pristupom i maksimalnim angažmanom mislim da nam šanse nisu male - kazao je Surać

Petak, Veljača 17, 2012 00:00

Jedno je sigurno, na Maksimiru ćemo protiv Lokomotive igrati s jednim napadačem. Još uvijek nisam siguran hoće li to biti Ivančić ili Tokić, vidjet ćemo sljedećih dana - kazao je Zebić

Petak, Veljača 10, 2012 00:00

U prijateljskoj pripremnoj utakmici nogometaši Zadra odigrali su utakmicu s trećeligašem Križevcima, koji se nalaze na pripremama na Pagu.

U živoj i zanimljivoj utakmici gosti su u 20. minuti golom Čorića poveli 1:0. Na 1:1 u 27. minuti izjednačio je Mršić s 11 metara u lijevi donji kut. U 86. minuti Ivančić je nakon udarca iz kornera pogodio mrežu za 2:1 što je i konačni rezultat ove utakmice.

Srijeda, Veljača 8, 2012 00:00

Činjenica je da je većina prvoligaša suglasna da se prolongira nastavak prvenstva za tjedan dana. Vremenske prognoze nisu dobre, najavljuje se novi snijeg i stvarno ne bi imalo smisla u takvim uvjetima igrati prvoligaške utakmice - kazao je Bajlo

Ponedjeljak, Veljača 6, 2012 00:00

Magnetska rezonancija je pokazala da je riječ o upali živca u donjem dijelu leđa - kaže Ježina