kk sonik puntamika

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Ponedjeljak, Veljača 1, 2021 10:22

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su na gostovanju kod Gorice rezultatom 103:61. Zadrani su se dobro držali prvih petnaestak minuta, ali kako je vrijeme odmicalo do izražaja je došla šira klupa domaćeg sastava koji je rutinski stigao do novih bodova. Puntamičani su nastupili bez ozlijeđenog Daniela Zovka koji zbog problema s koljenom nije ni putovao u Veliku Goricu, ali su i u »okrnjenom« sastavu sve do sredine druge dionice bili ravnopravan suparnik.

Nedjelja, Siječanj 31, 2021 10:22

»Pakleni« siječanjski raspored košarkaša Sonik Puntamike završava danas poslijepodne u Velikoj Gorici gdje će igrači Hrvoja Vlašića s početkom u 17 sati odmjeriti snage s trupama Josipa Sesara u lovu na 11. ovosezonsku pobjedu u domaćem prvenstvu. Zadatak je sve samo ne lagan. Domaćini u susret ulaze osokoljeni dobrim izdanjem u abaligaškom »balonu« u Banja Luci, dok su Zadrani u seriji od četiri uzastopna poraza.

Petak, Siječanj 15, 2021 08:50

Drugi ovosezonski gradski derbi pripao je suvereno košarkašima Zadra koji su izdominirali "mlađeg brata" u svim segmentima košarkaške igre i definitivno se može kazati da su im uspjeli uzvratiti za poraz doživljen u studenom u Jazinama. Očekivala se potpuno drugačija utakmica od te koja je završila 78:73 za Puntamičane, sukladno najavama koje su dolazile iz stožera Zadra.

Četvrtak, Siječanj 14, 2021 15:03

Manje od dva mjeseca nakon povijesne druge pobjede nad »starijim bratom« s Višnjika, kako mu u Soniku vole tepati, na rasporedu je novi gradski derbi između Puntamike i Zadra. Utakmica igrana sredinom studenoga u Jazinama poslužila je kao katalizator dobre forme igračima Hrvoja Vlašića koji su nakon velikog trijumfa krenuli u pozitivnu seriju i uzdigli se do drugog mjesta na ljestvici HT Premijer lige.

Četvrtak, Siječanj 14, 2021 10:46

U rasponu od četiri dana košarkaši Zadra su primorani odigrati već treću utakmicu s kojom će i kompletirati sva tri natjecanja u kojima participiraju kroz sezonu. U nedjelju je u dramatičnoj završnici upisan domaći abaligaški poraz od Cedevite Olimpije, utorak je donio "Scile i Haribde" protiv Cedevite Junior za plasman na završni turnir Krešinog kupa, a večeras im s početkom u 19 sati slijedi drugi ovosezonski gradski derbi sa Sonik Puntamikom u sklopu 18. kola HT Premijer lige.

Utorak, Siječanj 12, 2021 10:36

Sredinom druge dionice izgledalo je kao da će Sonik Puntamika doći do nove pobjede u HT Premijer ligi. Agresivna obrana usporila je gostujući ritam, a u napadu su Zadrani letjeli parketom te su u 13. minuti nakon polaganja Marina Vručinića otišli na dvoznamenkastu prednost. Statistika i dojam bili su na strani domaćina koji je sve do kraja prvog poluvremena kontrolirao igru i mirno plovio ka novoj potvrdi dobrog rada, ogledalo kojeg je i visoka pozicija na ljestvici hrvatskog prvenstva.

Ponedjeljak, Siječanj 11, 2021 10:18

Košarkaši Sonik Puntamike sinoć su na domaćem parketu u 17. kolu HT Premijer lige poraženi od Zaboka rezultatom 64:75. Imali su Zadrani sredinom druge dionice i ugodnih 11 koševa prednosti, ali u nastavku nisu pronašli rješenje za nisku petorku Zagoraca koji su preuzeli kontrolu nad susretom i u završnici stigli do sedme pobjede.

Nedjelja, Siječanj 10, 2021 11:33

Poraz na Gripama nije ostavio velikog traga na košarkašima Sonik Puntamike koji danas na domaćem parketu love novu pobjedu u HT Premijer ligi. Suparnik momcima Hrvoja Vlašića bit će sedmoplasirani Zabok koji u Jazine stiže nakon dva uzastopna poraza od Škrljeva i Vrijednosnica Osijek te će u Jazinama tražiti priliku za iskupljenje i nova dva boda.

Četvrtak, Siječanj 7, 2021 10:44

Svemu u životu mora doći kraj, pa tako i pozitivnoj seriji košarkaša Sonik Puntamike. Poput LeBrona davne 2010. godine brojali su igrači Hrvoja Vlašića ne jednu, ne dvije, ne tri… već šest uzastopnih pobjeda, da bi brojati stali u utorak navečer kada su na Gripama poraženi od Splita.

Srijeda, Siječanj 6, 2021 08:32

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su u 16. kolu HT Premijer lige na gostovanju u Splitu od istoimenog suparnika rezultatom 92:70. Igrači Hrvoja Vlašića odigrali su vrlo dobrih 20 minuta na Gripama te su u nekoliko navrata koketirali s dvoznamenkastom prednošću, ali u nastavku nisu uspjeli zaustaviti raspoloženog Marina Marića koji se pokazao kao nerješiva enigma za gostujuću obranu i s 36 poena odveo svoju momčad do desete pobjede u sezoni.