Jazine i Sukošan ostvarili pobjede u ovom kolu

Ponedjeljak, Prosinac 10, 2012 00:00

kkborik_zorz
Subota, Studeni 24, 2012 00:00

I Šibenčani i mi smo javno rekli da nam je cilj osvajanje prvog mjesta i povratak u A-1 ligu, tako da nitko zapravo niti ne skriva svoje ambicije - istaknuo je trener Puntamičana Marko Žorž

kk sonik-puntamika_kk vros darda_marko selin
Srijeda, Listopad 10, 2012 00:00

Jedna odlična četvrtina bila je dovoljna košarkašima Sonik Puntamike za pobjedu na gostovanju kod Poličnika u završnici županijskog košarkaškog Kupa. Momčad Marka Žorža drugu je dionicu dobila s rijetko viđenih 38:13 pa je pitanje pobjednika bilo riješeno već na velikom odmoru, kada je na semaforu svijetlilo 30:57. Raspoloženi Puntamičani imali su devet strijelaca, od kojih su svi postigli između sedam i petnaest poena, koliko je zabio najefikasniji Teo Petani.

Ponedjeljak, Lipanj 18, 2012 00:00

kk sonik-puntamika_kk krizevci_marino jurjevic
Petak, Travanj 27, 2012 00:00

Imamo još uvijek sve u našim rukama te pobjedama nad Dardom i Dubrovnikom kojeg moramo dobiti sa šest razlike se možemo spasiti - kazao je Jurjević

Ponedjeljak, Studeni 21, 2011 00:00

Alkar je posljednje vrijeme u nešto lošijoj formi, no to nas ne treba zavaravati. Možemo uspjeti jedino ako budemo u visokom obrambenom ritmu, a u napadu bi nam se trebalo više otvoriti - zaključio je Banić

Četvrtak, Studeni 3, 2011 00:00

Mi smo bili opet jako blizu pobjede, no kao i protiv Jollyja i Splita koštale su nas glupe pogreške i jedna crna rupa u drugoj četvrtini - kaže Šarlija

Srijeda, Studeni 2, 2011 00:00

Iako imamo tri poraza iz četiri utakmice nismo još zapravo nigdje napravili kiks. Izgubili smo ili od kvalitetnijih momčadi ili kao sad u Rijeci na teškom gostovanju - kaže Blažević