nlb

kkzagreb_kkzadar1209_downs
Nedjelja, Prosinac 20, 2009 00:00

Zmago Sagadin bio je zadovoljan nakon što je Zadar ostvario prvu gostujuću pobjedu u NLB ligi pod njegovim vodstvom.

kkzadar_kkzagreb0509_slavlje
Subota, Prosinac 19, 2009 00:00

kkzadar_kkzvezda_peric
Subota, Prosinac 12, 2009 00:00

Okrećemo se obrani, skoku, agresivnosti i mislim da smo sposobni dobiti ovu utakmicu - kaže Sagadin

kkzadar_kkbuducnost_ruzic
Subota, Prosinac 5, 2009 00:00

kkbuducnost_peric_ruzic

Posljednji put gosti su bili u igri (premda je već tada bilo očito da Zadar nema nikakve ideje kako da se vrati u utakmicu) nakon trice Rančića za 73-61, ali onda su Jeretin (5) i Maraš (2) napravili seriju 7-0 pa je Budućnost uoči posljednjih deset minuta igre imala velikih +19, 80-61.

kkzadar_kkbosna1209_batur
Subota, Studeni 28, 2009 00:00 1

U završnici utakmice, koju je pratilo samo nešto više od tisuću gledatelja, petorka Zadra bila je Stipčević, Batur, Marčinković, Škifić i Šarlija. Ti su zadarski mladići u pet su minuta nadigrali gostujući sastav sa 10 razlike što, zajedno s rezultatom do tog trenutka (85-45) znači da je Zadar došao do najveće pobjede od preseljenja u dvoranu Krešimira Ćosića, čak pedeset razlike.

kkzadarkkpartizan1109_peric
Utorak, Studeni 17, 2009 00:00

Zadarski košarkaši su na put krenuli još u nedjelju, kada su trenirali i prenoćili u Slavonskom Brodu, a jučer su stigli u Vršac gdje ih je dočekala vijest o odgodi utakmice. Sinoć su još odradili jedan trening u dvorani Millennium u Vršcu, nakon kojega su se, ponovno preko Slavonskog Broda, uputili u Zadar.