ask zadar

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Ponedjeljak, Lipanj 21, 2021 09:40

U Splitu je u nedjelju 13. lipnja u organizaciji ASK-a Split održano Prvenstvo Dalmacije u atletici za starije kategorije na kojem je nastupilo 17 članova AŠK-a Zadar koji su osvojili ukupno 16 odličja, osam zlatnih, šest srebrnih i dva brončana te postigli niz osobnih i nekoliko klupskih rekorda.

Srijeda, Lipanj 9, 2021 09:25

Prošli vikend u Karlovcu je održano seniorsko Prvenstvo Hrvatske u atletici na kojem je Veronika Šokota, članica AŠK Zadar, postavila novi nacionalni rekord za mlađe juniorke koji sada iznosi 57.02 m. Bio je to hitac koji joj je donio i titulu seniorske prvakinje Hrvatske. U svih šest serija na PH Šokota je bacila rezultat s kojim bi osvojila zlatnu medalju, a pobjednički hitac ostvarila je u drugom pokušaju.

Srijeda, Svibanj 26, 2021 09:34

Ovogodišnje izdanje prvenstva Hrvatske u štafetama, koje je u subotu održano u Zagrebu u organizaciji AK Agram, okupilo je gotovo 150 štafeta. Na prvom ovogodišnjem nacionalnom prvenstvu za mlađe kategorije svoje mjesto našli su i predstavnici AŠK Zadar te Fortiusa. Srebrnu medalju za AŠK Zadar s rezultatom 2:30,73 osvojila je štafeta mlađih kadetkinja (100-200-300-400 m) u sastavu: Mirta Zubčić, Ema Nižić, Dora Krpeta, Luna Mandić.

Četvrtak, Siječanj 7, 2021 15:04

Hrvatski atletski savez temeljem Pravilnika o bodovanju uspješnosti klubova (kroz 10 različitih kriterija) objavio je redoslijed klubova za 2020., po mnogočemu posebnoj godini budući da zbog pandemije koronavirusa nisu održana velika međunarodna natjecanja (osim svjetskog prvenstva u polumaratonu). Od ostalih međunarodnih natjecanja održana su samo prvenstva Balkana i to ne sva.

Utorak, Svibanj 15, 2018 15:00

U subotu je u Splitu u organizaciji ASK- a Split , na atletskim terenima stadiona u Parku Mladeži održano 1. kolo Dalmatinske atletske lige za limače, limačice, te mlađe i starije kategorije. Nastupilo je preko 250 atletičara iz 8 atletskih klubova a među njima čak 58 atletičara i atletičarki AŠK-a Zadar koji su sjajno otvorili novu atletsku sezonu na otvorenom.

Utorak, Prosinac 26, 2017 19:22

Na atletskim terenima stadiona Poljud u Splitu održan je 23.  Međunarodni atletski Božićni miting Hajduk 2017 s više od 500 natjecatelja. Od klubova iz Zadarske županije nastupilo je 40 članova Atletskog  športskog kluba Zadar te članovi AK Benkovac. Pod vodstvom trenera  Tomislava Saratlije Predraga Saratlije te Ivice Šole i Katarine Gašparović  članovi AŠK-a Zadar osvojili su četiri zlatne i dvije srebrne medalje, a  upisali su i pet četvrtih te jedno peto mjesto.

paola borovic
Ponedjeljak, Veljača 6, 2012 00:00

Paola Borović bila je zlatna u skoku u dalj i troskoku, dok je Lucija Zubčić uvjerljivo slavila u skoku u vis

ask zadar - ekipa - atletika
Ponedjeljak, Siječanj 16, 2012 00:00

Članovi AŠK-a na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske u dvorani na otvorenom osvojili su 43 medalje od čega 17 zlatnih, odnosno imaju isto titula naslova državnih prvaka u svim dobnim kategorijama

Petak, Prosinac 30, 2011 00:00

U zadnjih 20 godina ova je godina najuspješnija za AŠK Zadar. Na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske naši su članovi na dvoranskim i na otvorenom osvojili 43 medalje, od čega je 17 zlatnih, odnosno imamo isto toliko naslova državnih prvaka od najniže kategorije mlađih kadeta pa do seniora - rekao je Ivica Šola

Četvrtak, Prosinac 1, 2011 00:00