Mladi Zadranin, član hrvatske U-20 reprezentacije, navodno se svidio Ariedu Braidi, sportskom direktoru "rossonera".

Srijeda, Lipanj 5, 2013 00:00

Opcije koje ovih dana kolaju Kalelargom govore da za Pericu postoje određene ponude iz Italije, Nizozemske, Belgije i Rusije. Također se i spominje "težina" ovoga transfera koji se kreće oko 2 milijuna eura

Petak, Svibanj 31, 2013 00:00

U sezoni 2012./13. Stipe Perica je zaslužio prosječnu ocjenu 6,36 čime je uvjerljivo slavio ispred drugoplasiranog Tome Gluića, vratara Zadra

Utorak, Ožujak 26, 2013 00:00

Mlada reprezentacija Hrvatske do 21 godine preksinoć je u prijateljskom ogledu u Varaždinu uvjerljivo pobijedila vršnjake iz Švedske s 3:0. Već nakon 60 sekundi dvoboja vodstvo je Hrvatskoj donio Ante Rebić, u 15. je minuti zabio Mario Šitum, dok je konačnih 3:0 djelo Marka Livaje u 70. minuti.

Utorak, Veljača 19, 2013 00:00

Kada sam u 60. minuti pogodio vratnicu ulovio sam se za glavu pomislivši: pa neće me valjda zaobići zgoditak? Pucao sam tada u rašlje, ali je Delač vršcima prstiju loptu usmjerio u vratnicu. No u 88. minuti nije uspio - kazao je Perica

Petak, Veljača 15, 2013 00:00

Zahvaljujući intervencijama povratnika iz Chelseaja, Mateja Delača, Zadar je u Zaprešiću tražio pobjedu do završnih minuta utakmice. Naime, vratar Intera nekoliko je puta sjajno reagirao i sačuvao svoju mrežu. Međutim, u 88. minuti više ni Delač nije mogao pomoći. Nakon slobodnog udarca s desne strane Stipe Perica najbolje se snašao u kaznenom prostoru domaćih i pogodio

Ponedjeljak, Veljača 11, 2013 00:00

Taj trenutak kada odjenete hrvatski dres ne može se mjeriti s ničim. K tome ja sam među najmlađima u reprezentaciji, možda čak i najmlađi s obzirom na to da imam 17 i pol godina, a ovo je U-19 reprezentacija - kazao je Perica

Utorak, Veljača 5, 2013 00:00

Hrvatska reprezentacija do 19 godina jučer je u Kostreni remizirala 2:2 s vršnjacima iz Francuske i pokazala se u prilično dobrom izdanju na početku priprema za elitno kolo kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Srijeda, Siječanj 16, 2013 00:00

Puno mi znači ova nagrada Zadarskog lista, sretan sam i ponosan zbog nje i bit će mi veliki motiv da nastavim igrati i napredovati u svojoj nogometnoj karijeri - kazao je Perica