danijel subasic

Četvrtak, Ožujak 19, 2015 00:00

Utorak, Veljača 3, 2015 00:00

U derbiju 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco i Lyon su odigrali 0:0 čime je Danijel Subašić stigao do brojke od 791 minute bez primljenog gola na vratima momčadi iz Kneževine. Posljednji pogodak Subašić je primio 29. studenog prošle godine u porazu od Rennesa 0:2. Pogodak mu je zabio Finac Ola Toivonen u 19. minuti susreta. Nakon toga je hrvatski reprezentativac nanizao osam utakmica bez primljenog gola.

Ponedjeljak, Siječanj 19, 2015 00:00

Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za Monaco koji  je u susretu 21. kola na svom terenu svladao Nantes sa 1:0 i tako se  učvrstio na petom mjestu ljestvice. Strijelac jedinog gola bio je Bernardo Silva u 73. minuti. Monaco sada ima 36 bodova, dva manje od četvrtog Paris SG-a, a tri od trećeg Saint-Etiennea, koji imaju i utakmicu  manje. Vodeći Lyon ima 45 bodova.

Petak, Listopad 24, 2014 00:00

Monaco i Benfica odigrali su bez golova u 3. kolu skupine C lige prvaka. Jedan od najboljih igrača susreta bio je Danijel Subašić koji se istaknuo s nekoliko obrana na vratima momčadi iz Kneževine. Monaco je u posljednjih 15 minuta imao igrača više, nakon što je isključen Lisandro Lopez no nije uspio zabiti gol.

Nedjelja, Rujan 22, 2013 00:00

Povratnik u francusku Prvu ligu Monaco poslao je ponudu od čak 60 milijuna eura za vratara Barcelone Viktora Valdesa, piše list Sport.

Utorak, Lipanj 18, 2013 00:00

Polovica lipnja je za mnoge zadarske sportaše, pogotovo za one koji svoj kruh zarađuju u inozemstvu, doba kad mogu konačno malo odahnuti. Obično je to kratak predah između dviju sezona kao što je slučaj kod bivšeg vratara Zadra i Hajduka, Danijela Subašića. Iza nnjega je sjajna sezona u Monacu, koji je nakon povratka u prvu ligu kupio vrhunska pojačanja, a nedavno je branio i za hrvatsku reprezentaciju u utakmici protiv Portugala.

Nedjelja, Svibanj 20, 2012 00:00

Petak, Ožujak 4, 2011 00:00

Utorak, Rujan 28, 2010 00:00

Nakon što sam zaustavio prvi udarac Varaždinaca osjetio sam da će to biti moja večer. Tako je i bilo. Sada sam zdrav i vjerujem da ću braniti iz utakmicu u utakmicu sve bolje - rekao je Subašić