odbojka

Utorak, Prosinac 22, 2015 00:00

Na putu do odličja naše su odbojkašice izvrsnom igrom ostvarile četiri uzastopne pobjede sa samo jednim izgubljenim setom

Nedjelja, Studeni 15, 2015 00:00

Igračice s Višnjika u prva dva seta od početka su bile u velikom minusu, a donekle bolje izdanje pokazale su samo u trećem setu

Ponedjeljak, Listopad 26, 2015 00:00

Žao mi je što nismo pobijedili jer smo imali priliku u petom setu. Međutim, najvažnije je da se dižemo, a to je garancija da će brzo doći i utakmice u kojima ćemo osvajati više od jednog seta ili jednog boda - rekao je Marin Masnić, trener Zadra

Ponedjeljak, Listopad 19, 2015 00:00

Drenova je praktično prošetala Višnjikom. Jedini period donekle solidne igre domaćih bio je sredinom prvog seta kada je na servisu Surać Zadar od 9:12 došao do 14:13

Četvrtak, Rujan 10, 2015 00:00

Odlaskom Belića i Josipa Viduke zaokruženo je (privremeno) povlačenje cijele generacije igrača koji su se okupili nakon Domovinskog rata i bili dugogodišnji oslonac „plavih"

Srijeda, Kolovoz 19, 2015 00:00

Odbojkaši Zadra počeli su s pripremama za novu sezonu.  Nakon je prošle sezone zauzela treće mjesto u Skupini II, odnosno ukupno 11. u prvenstvu Hrvatske, momčad Marina Masnića doživjela je bitne  promjene. U sastavu više nema Stipe Belića, te Josipa Viduke, Marija  Grubišića i Bobana Čavraga, koji je ozlijeđen.

Subota, Ožujak 7, 2015 00:00

Ponedjeljak, Veljača 16, 2015 00:00

Početak doigravanja za prvaka u Skupini II donio je Zadranima tri boda izborena nakon tri neizvjesna seta. Puljani su se očekivano pokazali kao neugodan protivnik, ali su u ključnim trenucima u sva tri seta Zadrani odigrali prave akcije. Blok je tada bio najjači zadarski adut i svaki put kad je zagustilo Marin Masnić, trener domaćih, mogao se pouzdati da će se naći netko na mreži tko će zaustaviti napade Puljana.

Ponedjeljak, Veljača 2, 2015 00:00

Zadrani su u Velikoj Gorici odigrali vjerojatno najlošiju utakmicu sezone. Bez obzira na izostanak Stipe Belića i Josipa Viduke momčad s Višnjika puno više je očekivala od dvoboja koji je za oba sastava imao veliki značaj. Domaćini su pobjedom potvrdili plasman u doigravanje u koje će prenijeti i tri boda osvojena protiv Zadra. Osim toga, Gorica se bodovno izjednačila sa Zadranima koji su izgubili prvo, a zbog lošijeg set i drugo mjesto na ljestvici.

okzadar_odbojka_paleka_viduka
Petak, Siječanj 9, 2015 00:00

Od ponedjeljka je radno i u redovima odbojkaša Zadra. Vodeća momčad Skupine II Prve A lige ponovno je na okupu nakon 15-ak dana odmora od ligaških obveza. Za sada su u prvom planu juniori koje za tjedan dana očekuje nastup na Prvenstvu Hrvatske.