stipe zunic

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Rujan 13, 2018 16:00

Predstavnici Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO) i Ministarstva obrane Republike Hrvatske (MORH) održali su u prostorijama HOO-a sastanak na temu povećanja kontingenta vrhunskih sportaša sa statusom ugovornih pričuvnika u redovima Oružanih snaga RH.

Utorak, Rujan 4, 2018 11:24

Olimpijski prvak u bacanju kugle iz Rija Amerikanac Ryan Crouser pobijedio je jučer sa hicem od 22.09 metara na 4. Memorijalu Ivana Ivančića, koji je održan na bacalištu kod zagrebačkih fontana. Aktualni svjetski prvak Novozelanđanin Tom Walsh osvojio je drugo mjesto sa hicem od 21.78 metara, a treće mjesto pripalo je bivšem dvostrukom svjetskom prvaku Nijemcu Davidu Storlu, koji je bacio 21.46 m.

Nedjelja, Rujan 2, 2018 16:30

Najbolji bacači kugle svijeta stigli su u Zagreb pred 4. natjecanje Memorijala Ivana Ivančića u ponedjeljak navečer na zagrebačkim fontanama, a dvojica najboljih - svjetski prvak Novozelanđanin Tom Walsh i olimpijski pobjednik Amerikanac Ryan Crouser najavljuju hice preko 22 metra.

Obojica su briljirala na nedavnom mitingu u Zuerichu, vjerojatno najjačem kuglačkom natjecanju u povijesti, gdje su čak trojica bacala preko 22 metra, a pobijedio je Walsh.

Srijeda, Kolovoz 29, 2018 13:02

Bacanje kugle već je godinama jedna od najjačih disciplina Hanžekovićevog memorijala, a pogled na startnu listu govori da će tako biti i ove godine, objavio je u srijedu organizator.

Štoviše, skoro da i nema kuglaša koji nešto znači, a da neće nastupiti na 4. Memorijalu Ivana Ivančića, natjecanju pokraj zagrebačkih gradskih fontana koje je postalo redovito okupljalište najboljih svjetskih bacača kugle.

Srijeda, Kolovoz 8, 2018 09:34

Hrvatski rekorder u bacanju kugle Stipe Žunić osvojio je sedmo mjesto na Europskom prvenstvu u Berlinu, sa daljinom od 20,73 metra, u najkvalitetnijem finalu u povijesti europskih prvenstava, u kojem su čak šestorica kuglaša prebacila 21 metar, a zlato i srebro osvojili su Poljaci Michal Haratyk (21,72) i Konrad Bukowiecki (21,66).

Ponedjeljak, Kolovoz 6, 2018 22:58

Hrvatski rekorder u bacanju kugle Stipe Žunić borit će se za odličja na Europskom atletskom prvenstvu koje je u u ponedjeljak počelo u Berlinu, nakon što je u prvom kvalifikacijskom pokušaju bacio 20,61 metara te za 21 centimetar nadmašio kvalifikacijsku normu.

Utorak, Srpanj 31, 2018 11:34

Na stadionu Mladosti u Zagrebu prošli vikend održano je atletsko Prvenstvo Hrvatske. Zadrani su, kao i prethodnih godina, medalje osvajali za zagrebačke i splitske klubove. Paoli Borović je bio dovoljan jedan ispravan skok za pobjedu u troskoku, no pritom se i ozlijedila te nije mogla braniti titulu državne prvakinje u skoku u dalj.

Srijeda, Ožujak 7, 2018 20:39

Vaterpolist Anđelo Šetka i atletičar Stipe Žunić u muškoj te judašica Barbara Matić u ženskoj konkurenciji proglašeni su najboljim sportašima Splita za 2017. godinu.

Četvrtak, Veljača 22, 2018 15:06

Stipe Žunić, najbolji hrvatski bacač kugle, zbog bolesti je prije od planiranog završio dvoransku sezonu, što znači da je otkazao i nastup na Svjetskom prvenstvu, domaćin kojega će od 1. do 4. ožujka biti Birmingham.

Četvrtak, Veljača 15, 2018 13:35

Najbolji sportaš Zadarske županije u 2017. je atletičar Stipe Žunić. Najbolja sportašica je najbolja hrvatska biciklistica Maja Perinović. U konkurenciji momčadi titulu najboljih osvojio je Košarkaški klub Zadar, a najbolja ženska ekipa su košarkašice Ženskog košarkaškog kluba Zadar. Sportska nada godine je atletičarka Matea Čerina, a dobitnik nagrade Mile Filipi za životno djelo je trener KK Zadra iz slavnih 70-tih prof. Lucijan Valčić.