stipe zunic

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Rujan 2, 2018 16:30

Najbolji bacači kugle svijeta stigli su u Zagreb pred 4. natjecanje Memorijala Ivana Ivančića u ponedjeljak navečer na zagrebačkim fontanama, a dvojica najboljih - svjetski prvak Novozelanđanin Tom Walsh i olimpijski pobjednik Amerikanac Ryan Crouser najavljuju hice preko 22 metra.

Obojica su briljirala na nedavnom mitingu u Zuerichu, vjerojatno najjačem kuglačkom natjecanju u povijesti, gdje su čak trojica bacala preko 22 metra, a pobijedio je Walsh.

Srijeda, Kolovoz 29, 2018 13:02

Bacanje kugle već je godinama jedna od najjačih disciplina Hanžekovićevog memorijala, a pogled na startnu listu govori da će tako biti i ove godine, objavio je u srijedu organizator.

Štoviše, skoro da i nema kuglaša koji nešto znači, a da neće nastupiti na 4. Memorijalu Ivana Ivančića, natjecanju pokraj zagrebačkih gradskih fontana koje je postalo redovito okupljalište najboljih svjetskih bacača kugle.

Srijeda, Kolovoz 8, 2018 09:34

Hrvatski rekorder u bacanju kugle Stipe Žunić osvojio je sedmo mjesto na Europskom prvenstvu u Berlinu, sa daljinom od 20,73 metra, u najkvalitetnijem finalu u povijesti europskih prvenstava, u kojem su čak šestorica kuglaša prebacila 21 metar, a zlato i srebro osvojili su Poljaci Michal Haratyk (21,72) i Konrad Bukowiecki (21,66).

Ponedjeljak, Kolovoz 6, 2018 22:58

Hrvatski rekorder u bacanju kugle Stipe Žunić borit će se za odličja na Europskom atletskom prvenstvu koje je u u ponedjeljak počelo u Berlinu, nakon što je u prvom kvalifikacijskom pokušaju bacio 20,61 metara te za 21 centimetar nadmašio kvalifikacijsku normu.

Utorak, Srpanj 31, 2018 11:34

Na stadionu Mladosti u Zagrebu prošli vikend održano je atletsko Prvenstvo Hrvatske. Zadrani su, kao i prethodnih godina, medalje osvajali za zagrebačke i splitske klubove. Paoli Borović je bio dovoljan jedan ispravan skok za pobjedu u troskoku, no pritom se i ozlijedila te nije mogla braniti titulu državne prvakinje u skoku u dalj.

Srijeda, Ožujak 7, 2018 20:39

Vaterpolist Anđelo Šetka i atletičar Stipe Žunić u muškoj te judašica Barbara Matić u ženskoj konkurenciji proglašeni su najboljim sportašima Splita za 2017. godinu.

Četvrtak, Veljača 22, 2018 15:06

Stipe Žunić, najbolji hrvatski bacač kugle, zbog bolesti je prije od planiranog završio dvoransku sezonu, što znači da je otkazao i nastup na Svjetskom prvenstvu, domaćin kojega će od 1. do 4. ožujka biti Birmingham.

Četvrtak, Veljača 15, 2018 13:35

Najbolji sportaš Zadarske županije u 2017. je atletičar Stipe Žunić. Najbolja sportašica je najbolja hrvatska biciklistica Maja Perinović. U konkurenciji momčadi titulu najboljih osvojio je Košarkaški klub Zadar, a najbolja ženska ekipa su košarkašice Ženskog košarkaškog kluba Zadar. Sportska nada godine je atletičarka Matea Čerina, a dobitnik nagrade Mile Filipi za životno djelo je trener KK Zadra iz slavnih 70-tih prof. Lucijan Valčić.

Četvrtak, Veljača 8, 2018 17:19

Izvrstan nastup imao je naš rekorder u bacanju kugle Stipe Žunić na IAAF World Indoor Tour mitingu u Düsseldorfu. Žunić je bacio kuglu do novog hrvatskog dvoranskog rekorda 21,13 m osvojivši pri tom drugo mjesto i ispunivši kvalifikacijsku normu na nastup na predstojećem Svjetskom dvoranskom prvenstvu u Birminghamu. Rekordni hitac Stipe je bacio u trećoj seriji nakon 20,43 m u prvoj i 20,40 m u drugoj seriji. Nakon toga imao je još jedan ispravan hitac u petoj seriji od 20,58 m.

Petak, Siječanj 26, 2018 13:14

Na jakom dvoranskom mitingu u češkoj Ostravi u bacanju kugle nastupio je i hrvatski rekorder Stipe Žunić koji je osvojio treće mjesto s hicem od 20,54 m. Pobijedio je domaći predstavnik Tomaš Stanek s najboljim hicem sezone 21,61 m, a drugi je bio Mesud Pezer iz Bosne i Hercegovine s hicem od 20,68 m. Natjecanje je održano po izmijenjenim pravilima pa su nakon tri serije natjecanje nastavila četvorica najboljih, od šest bacača koliko ih ja nastupilo.