nk dinamo

Subota, Srpanj 20, 2013 00:00

Igrala se 66. minuta kada se "Zadru" otvorila nova prilika za izjednačenje. Josip Šimunić napravio je prekršaj na trideset metara od gola, a Grgurović se odvažio na direktan udarac. Srećom po "Dinamo", lopta je prohujala nekih tridesetak centimetara iznad prečke

krunoslav jurcic
Petak, Srpanj 19, 2013 00:00

Protiv Zadra ući ćemo u dosta rotacija i priliku će od prve minute dobiti svi koji su bili na klupi u Luksemburgu - naglasio je Jurčić

Ni u jednu utakmicu ne ulazimo s mišlju da ćemo sigurno izgubiti, to jednostavno ne bi imalo smisla. Tako je i s ovom utakmicom protiv Dinama. Protiv "modrih" stvarno nemamo što za izgubiti, samo možemo dobiti - kazao je Ivan Anton Vasilj

Četvrtak, Srpanj 18, 2013 00:00

Ježina ustraje u naplati svojih potraživanja, a na Stanovima tvrde da su u cijelom slučaju zakinuti pa traže rješenje koje bi im išlo u prilog

Srijeda, Srpanj 17, 2013 00:00

Na kraju je na semaforu stajao rezultat 1:5 koji dovoljno svjedoči o onome što su na travnjaku pokazali igrači prvoligaša sa Stanova. Izgleda da Zadrani ne mogu drugačije krenuti u prvenstvo i da ne žele napustiti neugodnu tradiciju koja ih prati sezonama na startu prvenstva

Srijeda, Veljača 27, 2013 00:00

U nedjelju su igrači bili na "iglama", toliko su čekali derbi. Neće ih trebati motivirati - tvrdi Krstičević

Ponedjeljak, Veljača 25, 2013 00:00

Konačna odluka donešena je desetak minuta prije početka utakmice kada je sudac Bebek s kapetanima Oremušom i Šimunićem izašao na teren. Hajdukovci su željeli igrati iako uvjeti nisu bili primjereni

Subota, Studeni 17, 2012 00:00

Ni u jednu utakmicu, ni ja, niti moji igrači nismo i nećemo ući s mišlju da olako prepustimo bodove svom suparniku. Tako će biti i u ovoj utakmici s Dinamom. Dat ćemo sve od sebe, a nakon 90 minuta vidjet ćemo što će nam to donijeti - kazao je Ferdo Milin, trener Zadra

Srijeda, Listopad 31, 2012 00:00 1

Srijeda, Listopad 31, 2012 00:00