ljetna liga

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Utorak, Srpanj 27, 2021 09:21

U petak i subotu odigrane su četiri utakmice trećeg kola Zadarske ljetne lige nakon kojih smo dobili nove sudionike četvrtfinala.

Subota, Srpanj 24, 2021 10:13

Gusti ovotjedni raspored Zadarske ljetne lige u četvrtak je na otvaranju trećeg kola donio okršaje Voštarnice i Zaratina Foša te Smiljevca i Bilog Briga. U prvom susretu dana pobjedu u odnijeli igrači Šime Buterina koji slavili rezultatom 89:73 i sa stopostotnim učinkom završili grupnu fazu natjecanja, dok su u dvoboju dviju neporaženih momčadi u skupini D bodove uzeli košarkaši Smiljevca koji su došli do pobjede 70:63 nad Bilim brigom.

Petak, Srpanj 23, 2021 09:14

Nastavkom susreta između Bazena i Zaratina Foša te dvobojem Melade 99 i Sfinga Stafforda završeno je drugo kolo Zadarske ljetne lige koje se zbog vremenskih neprilika oteglo na čak sedam dana. Pobjede su odnijeli branitelji naslova Sfinga Staffordi i košarkaši Bazena koji su time ostali u utrci za prolazak u četvrtfinale.

Četvrtak, Srpanj 22, 2021 09:07

Utakmicama između splitskog Strožanca i Voštarnice, odnosno Bokanjca i Talvi putovanja Jadera nastavljeno je drugo kolo Zadarske ljetne lige. U izuzetno neizvjesnim dvobojima u kojima je o pitanju pobjednika odlučivala jedna lopta dva boda su na koncu uzeli lanjski finalisti koji su nakon dodatnih pet minuta svladali »Brabore« te mladići s Voštarnice koji su u završnici »ukrali« pobjedu Splićanima.

Subota, Srpanj 17, 2021 09:17

Utakmicama između Tako Lako Jadrije i Smiljevca, odnosno Kampo Kaštela i Masline otvoreno je drugo kolo Zadarske ljetne lige. Pobjedu su u prvom susretu odnijeli momci sa zadarskog asfalta koji su zahvaljujući izvrsnoj igri u drugoj dionici slomili otpor mladih Vodičana i na kraju slavili rezultatom 65:91, dok je u drugom dvoboju večeri Kampo Kaštelo s 85:64 nadvisio Maslinu.

Petak, Srpanj 16, 2021 09:12

Rukometni klub Zadar 2013 za završetak sezone organizirao je Ljetnu ligu, interno natjecanje za uzrast do 11 godina. Na »plavom« terenu ŠC Višnjik nastupile su četiri momčadi, a prvo mjesto osvojio je sastav Budinić. Druga je momčad 2010. godišta, treći Stanovi/Kašić, a četvrti su završili Zadarski otoci. Iz pobjedničke momčadi dolaze i najbolji igrač (Maksim Vrkić) te najbolji vratar (Mihael Dorontić) dok je najbolji obrambeni igrač Dominik Antišin (2010. godište).

Utorak, Srpanj 6, 2021 09:18

Nakon tri dana kvalifikacija poznati su svi sudionici glavnog turnira trećeg izdanja Zadarske ljetne lige. Nakon što je u prvom susretu nakon velike borbe sa 67:63 svladala Plovaniju Optiku Maris, Melada 99 je u subotnjem finalu pobijedila splitsku Štaciju rezultatom 75:66 i plasirala se u skupinu A gdje će igrati protiv branitelja naslova Sfinga Stafforda, Sabunjara i Sukošana.

Subota, Srpanj 3, 2021 09:34

Od početka susreta mogli smo zaključiti da će ova utakmica biti utakmica u kojoj će odlučivati nijanse. Premda su Plovaniji trebale dvije minute za prve poene, igrači Šime Kraljevića su povezali svoje redove i shvatili bit kvalifikacija u kojima si bivši nakon prvog poraza. Tako su na kraju prve četvrtine imali -4, a na poluvremenu su zaostajali šest poena za ekipom Domagoja Cicera.

Srijeda, Lipanj 16, 2021 09:24

U ponedjeljak je na vanjskim terenima ŠC Višnjik održan ždrijeb zadarske Ljetne lige koja je ponovno privukla veliki broj sudionika. Čak 21 momčad prijavila se za sudjelovanje na tradicionalnoj fešti košarke, a kako u glavnom ždrijebu ima mjesta tek za njih 16 prije početka službenog dijela natjecanja odigrat će se i kvalifikacije koje će odrediti posljednje sudionike lige.