ina marin

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
zkk1009_marin
Srijeda, Siječanj 13, 2010 00:00

Teško je očekivati od ovako mlade ekipe da cijelo prvenstvo odigra na visokoj razini. Iako je naš rezultat bio neočekivano dobar, nadam se da ćemo i u nadolazećim utakmicama nastaviti ugodno iznenađivati, kazala je Ina Marin

zkkzadar09_ina_marin
Srijeda, Prosinac 16, 2009 00:00

Bez obzira na probleme s ozljedama i nedovoljnu utreniranost pojedinih igračica, u nedjelju ćemo opet ostaviti srce na parketu - kaže Ina Marin

zkkzadar_ina_marin
Ponedjeljak, Studeni 9, 2009 00:00

U subotnjem ogledu s ekipom Croatie 2006, zadarske su košarkašice ostvarivši i drugu domaću pobjedu (75:60), pokazale kako će nova dvorana na Višnjiku za većinu A1 ligaške konkurencije ove sezone biti teško osvojiva utvrda. Iako su Mazijine odabranice u utakmici s Trešnjevkom uvjerljivije slavile (83-46), susret s Croatiom pružio je još bolju predstavu i razlog zadovoljstvu, kako Zadrankama i njihovom vodstvu, tako i opet mnogobrojnoj publici okupljenoj u odličnoj atmosferi male dvorane.

Utorak, Prosinac 16, 2008 00:00

Izgledalo je da je gotovo sama svladala Agram i donijela ekipi Zadra četvrtu pobjedu zaredom u A-1 ligi košarkašica. Ina Marin zabila je 31 koš, pogodila sedam trica zaredom. Statistika za pamćenje. Tko zna. Možda uskoro dođe i poziv za žensku WNBA ligu. Ako to ne, onda barem za reprezentaciju.

ina_marin
Ponedjeljak, Listopad 13, 2008 00:00

Loš napadački učinak Zadranki u prve dvije četvrtine glavni je razlog što se ekipa iz Jazina kući vraća s porazom na otvorenju nove sezone. Zadar je u prvih 20-ak minuta u igri držala obrana u kojoj su stvari izgledale puno bolje od napada. No, bez pravog šuta nije išlo.

Nedjelja, Rujan 28, 2008 00:00

Potpisivanjem ugovora s Inom Marin na dvije godine s mogućnošću raskida nakon godine dana, Ženski košarkaški klub Zadar dobio je kvalitetno pojačanje na mjestu razigravača. Ina Marin je nakon 18 mjeseci pauziranja od košarke radi trudnoće ponovno zaigrala u dresu Zadra protiv drugoligaša Splićanke u prijateljskoj utakmici.