taekwando

matej lebo
Četvrtak, Travanj 28, 2011 00:00

Utorak, Ožujak 29, 2011 00:00

U ekipnom poretku Zadrani su osvojili četvrto mjesto sa dvije osvojene medalje, odnosno ukupno 15 bodova

Srijeda, Ožujak 2, 2011 00:00

Petak, Siječanj 28, 2011 00:00

Četvrtak, Svibanj 27, 2010 00:00

Taekwando klub Zadra nastupio je na juniorskom prvenstvu Hrvatske koje se odžalo u Splitu, gdje je sudjelovalo 250 natjecatelja iz 50 klubova. Među njima nastupili su tri zadarska natjecatelja, Jure Perović (- 55 kg), Antonio Markov (- 59 kg) i Toni Pastuović (- 63 kg).

Srijeda, Travanj 14, 2010 00:00

Na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u taekwondou koje je održano u Karlovcu nastupilo je 186 natjecatelja iz 42 kluba, a TK Zadar zastupala su tri natjecatelja. Nikola Bojo u kategoriji -87 kg osvojio je drugo mjesto i postao viceprvak države. Nastupili su i Antonio Mirkov u kategoriji - 58 kg, kao i Ana Smolić - 67 kg.

tk zadar_odlicja
Ponedjeljak, Ožujak 8, 2010 00:00

Na Kupu Dalmacije u Splitu članovi TK Obrovac su nastupili s devet svojih natjecatelja, a pet ih se okitilo s pet odličja. Za osvojena odličja ovaj mladi kolektiv prima čestitke i za svaku je pohvalu, a izvrsno ga vodi Luka Šoša Braco. U juniorskoj konkurenciji Patricija Bašić je osvojila treće mjesto i brončanu medalju, dok je Dijana Kajtazi uzela drugo mjesto i srebrnu medalju.

martina_zubcic_64
Nedjelja, Rujan 21, 2008 00:00

Martina Zubčić, najmlađa osvajačica medalje na Olimpijskim igrama u Pekingu, vlasnica brončanog odličja u taekwondou u kategoriji do 57 kg, "u ringu" ponosno nosi naziv djevojka lavljeg srca, dok je izvan terena blaga, vedra i nasmijana

zubcic1
Petak, Kolovoz 22, 2008 00:00

Svaka borba je bila strašna. Protiv Izraelke sam gubila 3:1 i na kraju se vratila na 4:3, Brazilku sam pobijedila zlatnim bodom iako sam gubila čitavo vrijeme i tada su mi svi rekli: "Dobro Martina, sada je bilo dosta tih dramatičnih borbi - kaže Martina

saric

Hrvatska taekwondoašica Sandra Šarić (24) osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 67 kilograma, svladavši u borbi za treće mjesto Portorikanku Asuncion Ocasio Rodriguez sa 5-1. To je četvrta hrvatska medalja u Pekingu, a druga u taekwondou, nakon što je jučer Martina Zubčić u kategoriji do 57 kg također bila brončana.

Prvog dana OI u Pekingu Snježane Pejčić je osvojila broncu u streljaštvu, a zatim je gimnastičar Filip Ude došao do srebra u konju s hvataljkama.