marin cilic

Petak, Travanj 6, 2012 00:00

Tenisači Hrvatske su u Buenos Airesu poveli sa 1-0 u četvrtfinalnom susretu Davis Cupa protiv Argentine, nakon što je prvom meču Marin Čilić poslije 5 sati i 9 minuta igre pobijedio Davida Nalbandiana sa 5-7, 6-4, 4-6, 7-6 (2), 6-3.

U petak još trebaju igrati Juan Martin Del Potro i Ivo Karlović, a u subotu je na rasporedu igra parova.

Pobjednik dvoboja Argentina - Hrvatska u polufinalu ide na boljega iz sraza Češke i Srbije.

Subota, Srpanj 10, 2010 00:00

Srbija je povela nakon što je drugi tenisač svijeta Novak Đoković pobijedio Ivana Ljubičića 7:6 (3), 6:4, 6:1, a rezultat je izjednačio Marin Čilić porazivši Viktora Troickog 6:4, 7:5, 6:2

Ponedjeljak, Svibanj 31, 2010 00:00

Marin Čilić zaustavljen je u osmini finala Roland Garrosa, Šveđanin Robin Söderling slavio je za sat i 41 minutu 6:4, 6:4, 6:2 i Hrvatska nakon sedmog dana više nema predstavnika u Parizu. Söderling je jučer u prvom međusobonom ogledu bio raspoloženiji i odmorniji od Čilića, stalno je napadao i tako zadavo velike probleme hrvatskom predstavniku koji nije imao rješenja za agresivnu igru Šveđanina.

cilic
Ponedjeljak, Svibanj 10, 2010 00:00

Mihajl Južnji svladao Marina Čilića sa 6:3, 4:6, 6:4 poslije dva sata i 51 minute igre

cilic
Ponedjeljak, Ožujak 15, 2010 00:00

Mario Ančić izvukao se iz ponora i izborio treće kolo i susret s Rafaelom Nadalom, dvostrukim pobjednikom i braniteljem naslova na turniru Masters serije u Indian Wellsu, od kojeg se oprostio Marin Čilić. Najbolji hrvatski tenisač prokockao je servis za prvi set nakon čega je potonuo, dobivši do kraja samo 13 poena! Devetoga igrača svijeta svladao je Španjolac Guillermo Garcia Lopez sa 7:6 (1), 6:0.

marin cilic
Ponedjeljak, Veljača 8, 2010 00:00

Ovo finale bilo je prekrasno iskustvo. Meni je uvijek osobita čast igrati pred domaćom publikom - kazao je Čilić, koji je za drugu pobjedu u Zagrebu i petu u karijeri svladao Nijemca Michaela Berrera

cilic1001
Utorak, Siječanj 26, 2010 00:00

Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u polufinale Australian Opena pobjedom nad Amerikancem Andyem Roddickom 7:6 (4), 6:3, 3:6, 2:6, 6:3 nakon tri sata i 50 minuta igre.

marin cilic
Ponedjeljak, Siječanj 25, 2010 00:00

Nije bilo lako, ali kraj je donio puno radosti. Nisam imao puno uspona i padova i to je presudilo - kaže Čilić koji je svladao Juana Martina del Potra sa 5:7, 6:4, 7:5, 5:7, 6:3

marin cilic
Utorak, Siječanj 12, 2010 00:00

Marin Čilić je u velikom stilu otvorio sezonu, koja bi mu konačno trebala donijeti premijeru među deset najboljih tenisača svijeta. No, kod Čilića ništa nije išlo preko noći. Najavljen kao buduća velika zvijezda 2005. nakon trijumfa na juniorskom Roland Garrosu, Čilić se, razumljivo, malo tražio na početku svog puta među profesionalcima. Svi su bili nestrpljivi, vjerojatno i sam Marin, postavljajući pitanje kada će odjeknuti eksplozija rezultata.

cilic
Ponedjeljak, Listopad 12, 2009 00:00

Zadržim li ovu razinu na idućim turnirima, definitivno imam šansu ući u Top 10 - kaže Čilić