nk primorac

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Rujan 5, 2019 12:50

Prošloga vikenda startala je trećeligaška karavana s juga. Utakmicama 1. kola »probijen je led« i već preksutra slijede nam novi ogledi u Trećoj HNL jug. Što se tiče županijskih predstavnika u ovome natjecanju, Zadra i Primorca (B), pogrešno bi bilo reći da su startali polovičnim učinkom. Jer, Zadar je ostvario stopostotan učinak, a biogradski Primorac, nažalost, negativan. Biograjci su tijesno poraženi u Pločama od ondašnjeg Jadrana rezultatom 2:1 uz napomenu da je do 88.

Četvrtak, Kolovoz 29, 2019 09:54

Biogradski Primorac nije se uspio plasirati u šesnaestinu finala Hrvatskog nogometnog kupa. Drugoligaš iz Bijelog Brda bio je ipak preveliki zalogaj za trećeligaša s juga u pretolu Kupa i u konačnici slavio rezultatom 1:3. Osim uvodnih minuta u kojima je Primorac poveo zgoditkom Luke Vodopije u 5. minuti utakmice, BSK je dominirao većim dijelom susreta. Utakmicu su u potpunosti preokrenuli do poluvremena. Najprije je za izjednačenje pogodio Ivan Blatančić u 23.

Nedjelja, Travanj 7, 2019 13:14
Primorac je u derbiju Treće lige - jug na domaćem terenu jučer svladao vodeći Junak i primaknuo se  vodećim Sinjanima na samo bod zaostatka. Utrka za prvaka tako je sve neizvjesnija...

Ponedjeljak, Listopad 22, 2018 11:25

NERETVANAC 0

PRIMORAC (B) 3

OPUZEN - Igralište na Podvornici. Gledatelja: 200. Sudac: Mario Soldić. Pomoćnici: Ante Grčić i Ivan Kalinić. Strijelci: 0:1 Banić (56'), 0:2 Ješe (80'), 0:3 Marić (87'). Žuti kartoni: Odak (Neretvanac); Španja, Banić, Colić (Primorac).

Srijeda, Rujan 26, 2018 18:23

Hrabro je Primorac ušao u dvoboj s Lokomotivom i od prve minute  uzeo igru u svoje ruke. Ipak, prvi izlet gostiju na polovicu domaćih završio je pogotkom. Najprije je Colić pogriješio na središtu igrališta, a Babiću se otvorila situacija "jedan na jedan" s vratarom Primorca. No, Topić je odlično zaustavio Babićev pokušaj. Uslijedio je korner i vodstvo  Lokomotive.

Srijeda, Rujan 26, 2018 10:00

Prošlo je 11 godina kada je posljednji put jedan  nogometni prvoligaš u Biogradu odigrao službenu utakmicu. Bilo je to 2.  listopada 2007. kada je Primorac u 1. kolu Kupa s 5:0 izgubio od Intera iz  Zaprešića.

- Uh, zar je već toliko godina prošlo - zapitao se Jugo Dominis, trener  Biograjaca koji danas (15.30 sati) u 1. kolu Kupa dočekuju Lokomotivu,  drugoplasiranu momčad HT Prve lige.

Subota, Rujan 1, 2018 22:00

Nakon pobjede u Dubrovniku Primorac je u 2. kolu upisao prvi poraz u sezoni. Urania je iz Biograda odnijela sva tri boda u utakmici u kojoj je u posljednjih malo više od pola sata postignuto pet golova. Gosti su poveli 2:0, pa 3:1 i spasa za domaćine više nije bilo, premda je momčad iz Baške Vode posljednjih 20 minuta ostala s igračem manje nakon isključenja Božića.

Srijeda, Kolovoz 29, 2018 14:00

Nogometaši Primorca uspješno su počeli novu sezonu. U prvom službenom nastupu pod vodstvom novog trenera Juga Dominisa u pretkolu Hrvatskog kupa na domaćem terenu s 3:1 pobijedili su Zagoru (nakon što su gubili 0:1) i tako prvi put nakon 11 godina izborili plasman u 1. kolo. Tamo ih sigurno očekuje netko od prvoligaša, a Primorac će u tom dvoboju biti domaćin. Zanimljivo, i prije 11 godina Primorac je u pretkolu izbacio upravo Zagoru.

Srijeda, Kolovoz 1, 2018 14:21

Članovi Povjerenstva za natjecanje HNK Davor Ivić, Željko Bel i Josip Brezni danas su u Zagrebu održali ždrijeb parova i domaćina utakmica pretkola završnog dijela natjecanja za Hrvatski nogometni kup za natjecateljsku godinu 2018./19. Biogradski Primorac, pobjednik Kupa NS Zadarske županije, za protivnika je dobio Zagoru, ligaškog rivala, koji stiže u goste momčadi trenera Juge Dominisa. Predviđeni termin utakmice je 29.

Subota, Srpanj 21, 2018 10:44

Iza nogometaša Primorca prvi je tjedan priprema za sezonu u Trećoj HNL - jug. Trener Jugo Dominis svaku večer radi s 25 igrača.