nk primorac

Subota, Listopad 21, 2017 21:08

PRIMORAC (B) 3

GOŠK DUBROVNIK 1

BIOGRAD - Igralište Kažimir i Silvijo. Gledatelja: 350. Sudac: Petar Mijić (Rodaljice). Pomoćnici: Ante i Šime Žilić (oba Škabrnja). 4. sudac: Jerolim Čulina (Pridraga). Delegat: Jurica Blažević (Split).

Strijelci: 1:0 Marić (3), 2:0 Bubnjar (40), 3:0 Bubnjar (45), 3:1 Caput (90)

Žuti kartoni: Paponja (Primorac) te Ljubić, Glavinić, Berković i Nađ kod G. Dubrovnika

Crveni kartoni: nema

Nedjelja, Listopad 15, 2017 09:03

U 8. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac se s gostovanja u Hrvacama vratio s tri velika boda. Veliki junak momčadi iz kraljevskog grada bio je Nikola Marić koji je postigao sva četiri pogotka i praktički 'slomio' domaćina. Hrvace su povele u 7. minuti zgoditkom Bašića-Šiška. Međutim Biograjci se nisu predavali i Marić svojim pogotkom u 21. minuti stvari vraća na početak. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

Ponedjeljak, Listopad 9, 2017 15:21

Biogradski Primorac vodeća je momčad Treće HNL jug nakon sedam odigranih kola. Pobjedom nad Jadranom iz Ploča rezultatom 2:0 momčad Dragana Blatnjaka zasjela je na lidersku poziciju i dokazala da najave Uprave s početka sezone o visokom plasmanu itekako imaju realne temelje. Primorac (B) nakon sedam kola ima 15 bodova na svom kontu što su ostvarili s pet uvjerljivih pobjeda nad vrlo jakim suparnicima i dva vrlo tijesna poraza.

Subota, Listopad 7, 2017 20:36

PRIMORAC (B) 2

JADRAN LP 0

BIOGRAD - Igralište Kažimira i Silvija. Gledatelja: 300. Sudac: Josip Zec (Split). Pomoćnici: Matko Palada (Trogir) i Matej Pavić (Split). 4. sudac: Josip Budan (Podgradina). Delegat: Ivan Medvedec (Split).

Strijelac: 1:0 Marić (14), 2:0 Marić (24)

Žuti kartoni: A. Musulin, Martin Musulin, Raič, Franić (Jadran LP). Crveni kartoni: nema.

Subota, Rujan 30, 2017 20:27

Bigradski Primorac u 6. je kolu Treće HNL jug stigao do četvrte pobjede u ovoj sezoni. I to na gostujućem travnjaku u Unešiću. Momčad iz Biograda na Moru Zagoru je pobijedila rezultatom 2:3. Dvaput je Primorac vodio i to zgodicima Luke Vodopije, ali oba puta domaćin se rezultatski vraćao u utakmicu. Za treći pokušaj nije bilo vremena jer je Josip Galešić za pobjedu zabio u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Subota, Rujan 16, 2017 19:43

Županijski derbi Treće HNL jug u kojem su se na Stanovima sučelili Zadra i Primorac iz Biograda pripao je domaćoj momčadi. Zadar je zgoditkom Kristijana Jurića i to prekrasnim volejom u 28. minuti došao do prve ovosezonske pobjede. Bila je ovo interesantna utakmica u kojoj su i Zadra i Primorac imali svoje dionice u kojima su dominirali i stvarali šanse. Ali, presudila je jedna lopta jedan fantastičan potez mladog zadarskog igrača.

Subota, Rujan 2, 2017 22:34

U 2. kolu Treće HNL jug Zadar je na Stanovima remizirao sa Splitom. Momčad Lea Burčula imala je većim dijelom susreta inicijativu i stvarala prilike, ali nepremostiova prepreka bio je vratar gostiju Josip Bender. U drugom poluvremenu na Stanove se sručilo grmljavinsko nevrijeme praćeno ogromnom kišom koja je onemogućila obje momčadi da u nastavku pokažu što znaju.

Subota, Rujan 2, 2017 16:33

Utakmicama 2. kola danas se nastavlja natjecanje u Trećoj HNL jug. Nakon prošlotjednog poraza na otvaranju nove sezone u Stobreču, Zadar će danas s početkom u 17.30 sati na Stanovima dočekati dojučerašnjeg prvoligaša, momčad iz Parka mladeži. Kao što je i sam istaknuo nakon poraza od stobrečkog Primorca, Leo Burčul i njegova momčad u današnji dvoboj moraju ući bez ikakvih kalkulacija s jednim, jedinim ciljem, a to je pobjeda.

Utorak, Kolovoz 29, 2017 16:10

Biogradski Primorac nije uspio pobjedom krenuti u novu sezonu. A imali su priliku na svom travnjaku uzeti tri boda protiv Junaka i mirno čekati 2. kolo u kojem gostuju kod Zmaja u Blatu na Korčuli. Biograjci su imali sjajnu priliku sve riješiti u prvih 45 minuta utakmice. Vodili su 1:0 nakon što je Luka Vodopija u 21. minuti doveo momčad Primorca u vodstvo. Imali su i niz prilika i poluprilika zabiti i taj drugi pogodak i praktički riješiti pitanje pobjednika.

Subota, Kolovoz 26, 2017 20:36

PRIMORAC (B) 1

JUNAK 2

BIOGRAD - Igralište Kažimir i Silvio. Gledatelja: 300. Sudac: Mišo Krešić (Metković). Pomoćnici: Luka Grbavac (Proložac) i Jurica Matoš (Solin). 4. sudac: Ante Žilić (Škabrnja). Delegat: Marin Matijević (Split).

Strijelci: 1:0 Vodopija (19), 1:1 Baturina (47), 1:2 Galić (63)