ok zadar

Subota, Ožujak 7, 2015 00:00

Ponedjeljak, Veljača 2, 2015 00:00

Zadrani su u Velikoj Gorici odigrali vjerojatno najlošiju utakmicu sezone. Bez obzira na izostanak Stipe Belića i Josipa Viduke momčad s Višnjika puno više je očekivala od dvoboja koji je za oba sastava imao veliki značaj. Domaćini su pobjedom potvrdili plasman u doigravanje u koje će prenijeti i tri boda osvojena protiv Zadra. Osim toga, Gorica se bodovno izjednačila sa Zadranima koji su izgubili prvo, a zbog lošijeg set i drugo mjesto na ljestvici.

okzadar_odbojka_paleka_viduka
Petak, Siječanj 9, 2015 00:00

Od ponedjeljka je radno i u redovima odbojkaša Zadra. Vodeća momčad Skupine II Prve A lige ponovno je na okupu nakon 15-ak dana odmora od ligaških obveza. Za sada su u prvom planu juniori koje za tjedan dana očekuje nastup na Prvenstvu Hrvatske.

Petak, Prosinac 19, 2014 00:00

Uz Josipa Viduku najstariji je igrač Odbojkaškog kluba Zadar. Uz Bobana Čavraga (Sisak) i Marija Grubišića (Šibenik) jedan je od trojice igrača koji nisu Zadrani. Nije ni „fetivi" Posedarac, no njegova je adresa odnedavno upravo u Posedarju.

Ponedjeljak, Prosinac 15, 2014 00:00

Ponedjeljak, Studeni 3, 2014 00:00

Kod 16:18 u trećem setu Zadranima je sigurno prošao kroz glavu scenarij iz prva dva kola u kojima su kod kuće protiv Centurion i Šibenika vodili 2:0, a na kraju su ti mečevi otišli u peti set. Znao je to i Marin Masnić, trener, pa je loš ritam svoje momčadi pokušao razbiti minutom odmora. Ipak, ovaj put sve je bilo gotovo za nešto manje od sat vremena. Zadar je s četiri poena u nizu na servisu Marija Grubišića od 21:21 došao do 25:21 u trećem setu i tako završio posao.

Petak, Listopad 31, 2014 00:00

marin_masnic4
Nedjelja, Listopad 5, 2014 00:00

Za odbojkaše Zadra nova sezona počet će današnjim dvobojem 1. kola Kupa. Momčad s Višnjika bit će domaćin Mladosti Marina Kaštela, a uzvratni dvoboj ova dva sastava na raspored je sljedeći tjedan. Nakon toga 11. listopada počinje Prva A liga koja će se ponovno igrati u dvije skupine. Zadrani će treću godinu zaredom biti u donjem domu, u Skupini II.

Ponedjeljak, Listopad 28, 2013 00:00

ok zadar_ok sibenik_11
Nedjelja, Listopad 20, 2013 00:00

U dosadašnje četiri utakmice u Prvoj A ligi Zadar protiv Šibenika ima isto toliko pobjeda