andrej gacina

gacina
Ponedjeljak, Studeni 12, 2012 00:00

Kada sam bio 70. na svijetu, želio sam ući među 60. Kada sam došao do 60. mjesta htio sam probiti barijeru zvanu TOP 50 - govori Gaćina

Petak, Rujan 7, 2012 00:00

Susretima 1. kola započele su kvalifikacije za ekipno Prvenstvo Europe koje će se od 4.-13. listopada sljedeće godine održati u austrijskom Scwechatu. Hrvatska muška reprezentacija slavila je na gostovanju u austrijskom Bruck an der Muru protiv domaćina 3:2, dok je naša ženska reprezentacija gostovala u nizozemskom Panningenu gdje je poražena 1:3.

zoran primorac
Ponedjeljak, Srpanj 30, 2012 00:00

Utorak, Srpanj 10, 2012 00:00

U Zadru sam ostao do 12 godine. U tom periodu osvojio sam već velik broj medalja u mlađim kategorijama. Odluku da se preselim u Zagreb donijeli smo kada sam imao 12 godina. U Zadru je već tada mnogo perspektivnih igrača iz moje generacije prestajalo trenirati, a u Zagrebu sam imao mnogo bolje uvjete za trening

Utorak, Svibanj 15, 2012 00:00

Nije bilo jednostavno igrati. Igra i nije bila na razini koju sam očekivao, ali zato sam s glavom bio "unutra" - kaže Andrej Gaćina

Nedjelja, Travanj 15, 2012 00:00

Hrvatski stolnotenisač Andrej Gaćina nije se uspio kvalificirati za nastup na Olimpijskim igrama u Londonu, on je u posljednjem, trećem krugu europskih kvalifikacija koje su se ovoga tjedna održavale u Luksemburgu izgubio od Britanca Paula Drinkhalla sa 2-4 (9-11, 12-10, 11-13, 11-8, 6-11, 9-11).

Utorak, Ožujak 6, 2012 00:00

Šanse definitivno imam, ali na tom turniru će mnogo više odlučivati psihološka, nego neka druga sprema. U svakom slučaju sada je bitno tempirati formu za Svjetsko prvenstvo i kvalifikacije za Olimpijske igre - ističe Gaćina

gacina
Ponedjeljak, Siječanj 2, 2012 00:00

Na Europskom prvenstvu u poljskom Gdanjsku hrvatski stolnotenisač Andrej Gaćina osvojio je naslov europskog prvaka u paru s Marcosom Freitasom iz Portugala. Gaćina i Freitas su do zlata došli uvjerljivom pobjedom 4:0 (3, 8, 7, 10) u finalu nad ruskim parom Šibajev - Skačkov, dok su u polufinalu nadigrali još jedan ruski par Pajkov - Livencov s 4:1. Zlato 26-godišnjeg Zadranina jedina je hrvatska medalja s EP-a u Poljskoj.

Četvrtak, Listopad 27, 2011 00:00

Vijeće je usvojilo prijedloge o uvrštenju korisnika razvojnih programa, pa je u olimpijskom programu stolnotenisač Andrej Gaćina, koji je nedavno osvojio europsko zlato u parovima, ušao u kategoriju potencijalnih A olimpijskih kandidata