vk jadran

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Svibanj 9, 2018 14:36

Prvi put u povijesti jedna članica Veslačkog kluba Jadran  nastupila je na međunarodnoj regati u dresu hrvatske veslačke izborne  vrste. Ela Žuvanić veslala je u četvercu na pariće juniorki na međunarodnoj juniorskoj regati u Münchenu i osvojila drugo mjesto prvog dana natjecanja dok je drugoga dana u istoj disciplini zauzela peto mjesto. Regata u Münchenu poznata je po tome što je najveća i najjača juniorska regata u Europi, a i izvrsna provjera pred velika natjecanja.

Utorak, Srpanj 11, 2017 21:36

Veslači Jadrana osvojili su pet odličja, od čega jedno zlatno, tri srebrna i jedno brončano na Hrvatskom veslačkom prvenstvu za juniore i kadete što je održano na regatnoj stazi jezera Jarun u Zagrebu. Zajedno sa seniorskim državnim prvenstvom, zbroj medalja iznosi osam, što je za jedno više nego protekle sezone.

Srijeda, Svibanj 27, 2015 00:00

Četverac s kormilarom u kojem su veslali Leon Mikulić i Matija Milin iz zadarskog Jadrana, zajedno s veslačima zagrebačkog Jaruna Jurajem Herendom i Marinom Maletićem te kormilarom Tomislavom Bašićem zauzeo je šesto mjesto na Europskom prvenstvu juniora koje je održano u češkim Račicama. Staza u Račicama bila je još jednom domaćin velikog natjecanja nakon Svjetskog juniorskog prvenstva održanog 2010.

vk jadran_veslaci_2
Subota, Travanj 18, 2015 00:00

I Veslački klub Jadran našao se u posljednje vrijeme u financijskim problemima, a ovih dana povučeni su i konkretni potezi  kao posljedica "propuha" u blagajni.

Ponedjeljak, Prosinac 29, 2014 00:00

Četvrtak, Ožujak 6, 2014 00:00

Utorak, Prosinac 31, 2013 00:00

Božićni domjenak bio je prilika za rezime godine u Veslačkom klubu Jadran. Petar Milin, jedan od trenera, zaokružio je klupske dosege u 2013. godini.

Utorak, Ožujak 26, 2013 00:00

Radi se o izuzetno napornom sportu, koji je na žalost jako rijetko pod svjetlima reflektora. Ako postoji sport gdje se do rezultata dolazi isključivo na temelju rada, onda je to veslanje - istaknuo je Željko Jovanović

Članovi Jadrana osvojili su ukupno pet prvih, pet drugih i četiri treća mjesta uz ukupnu pobjedu u kategoriji kadeta i mlađih juniora

Srijeda, Ožujak 6, 2013 00:00

Ukupno je nastupilo deset zadarskih posada koje su osvojile tri prva, tri druga, dva treća jedno četvrto i jedno peto mjesto