ivica datkovic

nkzadar_tomasov_sibenik
Subota, Studeni 15, 2008 00:00

Ne zanimaju me puno najavljeni izostanci nekih igrača Šibenika jer je to momčad koja ima dovoljan fond igrača, posebno onih mlađih, koji na ovakvim utakmicama traže prigodu za dokazivanje - kaže Ivica Datković

nkzadar_terkes

Nije tajna da se sutrašnja utakmica Zadra i Šibenika promatra u konteksu 32. kola prošle sezone kada je Šibenik na Stanovima slavio s 2:0 i tako osigrao ostanak. Šibenčanima je ta utakmica bila o iznimnog značaja, dok su Zadrani bili u teškoj psihološkoj situaciji nakon pogibije Hrvoja Ćustića. Bodovna zaliha, međutim, Zadranima je prije te utakmice jamčila ostanak u svakom potencijalnom raspletu.

nkzadar_trening
Utorak, Studeni 11, 2008 00:00

Od svojih igrača tražim maksimalnu borbenost i htijenje na zelenom travnjaku, ali također da razmišljaju u igri. Prije svega mislim pritom na postavljanje prema igraču bez lopte. Neke poteze suparničkih igrača treba predvidjeti jer kada prime na četiri-pet metara od naših vrata loptu, onda je već kasno

nkzadar_nkhajduk_datkovic
Utorak, Studeni 4, 2008 00:00

Iza Ivice Datkovića su četiri utakmice na klupi Zadra, od toga tri u Prvoj HNL.

zadar_belupo3
Ponedjeljak, Studeni 3, 2008 00:00

Utakmica je bila zanimljiva za gledatelje, bilo je šansi s obje strane i na kraju objektivno moramo biti zadovoljni osvojenim bodom iako smo računali na tri - rekao je Datković.

nkzadar_ljubicic_surac
Četvrtak, Listopad 30, 2008 00:00

Na konferenciji za novinare poslije utakmice Zadra i Rijeke boljeg je raspoloženja bio trener gostiju Robert Rubčić. Iskazao je zadovoljstvo prikazanom igrom svoje momčadi.

vucevic
Ponedjeljak, Listopad 27, 2008 00:00

Znali smo gdje trebamo zatvoriti njihove prilaze, a gdje im se možemo otvoriti - rekao je Datković

datkovic
Subota, Listopad 25, 2008 00:00

Uz dužan respekt prema Hajduku nama su bodovi nužni i ne zanima nas previše to što i oni žele pobjedu kako bi se održali u borbi za prvaka s Dinamom. Uz pune tribine i podršku naših navijača koja će nam u nedjelju biti prijeko potrebna smatram da pobjeda nad Hajdukom nije nemoguća misija

nkzadar_tomasov
Četvrtak, Listopad 23, 2008 00:00

Do sada smo svi, a tu posebno mislim i na sebe, dosta "carinili" loptu. Ubuduće bi toga trebalo biti sve manje - kaže Tomasov

nkzadar_gregov
Četvrtak, Listopad 16, 2008 00:00

U pripremnoj utakmici za nedjeljni susret sa Zagrebom Zadar je na terenu u Novigradu pobijedio simpatične domaćine Jasenice sa 7:0. U drugoj minuti Rašo je prekrasnim udarcem s 15 metara doveo Zadar u vodstvo od 1:0. U 16. minuti Terkeš je izbio sam ispred vratara Kneza i povisio rezultat na 2:0 prizemnim udarcem u lijevi donji kut. Do kraja prvoga poluvremena vrlo dobra momčad Jasenica pružala je solidan otpor, a pogotovo vratar Knez koji je obranio nekoliko teških udaraca Zadrana.