kk partizan

Petak, Prosinac 21, 2012 00:00

Čovjek nam je zabio tricu sa devet metara, manje od sekunde prije kraja i bili smo praktički pokopani. Ali trener je smislio jako dobru posljednju akciju, odradili smo to kako smo se dogovorili i uspjeli - kazao je Ante Delaš

Četvrtak, Prosinac 20, 2012 00:00

- Ima li pitanja? Započeo je trener Zadra Ante Nazore pressicu nakon utakmice s Partizanom, nasmijavši sve prisutne, nakon čega je prije svega čestitao svojim igračima, ali i publici.

Utorak, Prosinac 18, 2012 00:00

U stalnom smo kontaktu s policijom i poduzeli smo sve mjere da ova utakmica, koja je označena kao utakmica visokog rizika, prođe u najboljoj mogućoj sportskoj atmosferi. Vjerujemo da će tako i biti te da će naša momčad u ovom vrlo važnom dvoboju imati pravu podršku s tribina - poručio je Darko Kasap, predsjednik Nadzornog odbora kluba

Ponedjeljak, Listopad 1, 2012 00:00

Ja sam kao trener dužan zaštititi svoje igrače. Situacija nije bila regularna i izveo sam momčad s terena da se smire strasti - objasnio je Nazor

Subota, Rujan 29, 2012 00:00

Pet minuta prije kraja Zadar je u Beogradu imao +6,  53:59, ali je upao u probleme  s osobnim pogreškama, jer je  nakon Brkića, peti prekršaj  napravio i Kaštropil pa su  gosti ostali bez centara. Partizan je, logično, počeo sve  više spuštati loptu na centre.  Musli je u kratkom razdoblju  vezao šest poena, a Milosavljević je pogodio tek drugu tricu svoje momčadi iz 18  pokušaja za prvo vodstvo  Beograđana na utakmici,  60:59.

dundovic
Srijeda, Ožujak 9, 2011 00:00

Nisu Zadrani mnogo očekivali od gostovanja u Beogradu kod branitelja naslova, no ipak nisu očekivali baš ovakav potop. Konačnih 35 razlike lako je moglo biti i uvjerljivije, jer gosti od 15. minute nisu pokazali ama baš ništa. Do tada su se još nekako držali u igri, no kada se zagrijao Partizanov stroj, više nisu imali nikakve šanse. Prednost domaćih samo je rasla i rasla i bilo je samo pitanje s kolikom će razlikom utakmica završiti.

Utorak, Ožujak 8, 2011 00:00

Mislim da će taj test pokazati još neke novosti, koje nisam znao, jer sam čuo da je Zadar do sada igrao bolje vani nego kući. Nadam se da će sutra to potvrditi pa da budemo barem u egalu s Partizanom - zaključio je Grdović

Ponedjeljak, Prosinac 13, 2010 00:00
Ponedjeljak, Prosinac 13, 2010 00:00 6