nk zagreb

Subota, Rujan 29, 2012 00:00

- Jest, tek smo provirili glavom malo iznad vode i do sigurne plićine čeka nas još dosta iskušenja. Prvo na tom putu je u subotu u Zadru protiv momčadi koja, kao i mi, vrijedi više nego što to pokazuje tablica. Normalno da u takvim okolnostima, ako već ne uspijemo u našem naumu da probamo pošto-poto pobjediti, najvažnije je - ne izgubiti. Tim prije jer se radi o izravnom suparniku u borbi za ostanak - kaže Bonačić

Petak, Ožujak 30, 2012 00:00

Mandat Dražena Beseka  na klupi Zagreba obilježen  je početkom iz snova. Pjesnici su, naime, uhvatili Zadrane na spavanju, stekavši  opipljivo vodstvo od dva  gola nakon samo osam minuta igre.

Prva ozbiljnija akcija domaćih izazvala je promjenu  na semaforu. Besart Abdurahimi probio se po desnoj strani i uputio oštar  centaršut na vrh peterca,  gdje se našao Sven Dedić  koji je pažljivo pratio akciju.  Trzaj glavom rezultirao je  zakucavanjem lopte pod  prečku - 1:0.

Ponedjeljak, Rujan 26, 2011 00:00

Surać: Bilo je malo nervoze, ali smo taktički odradili sve kako treba. U pravo vrijeme smo zabili gol i priveli utakmicu kraju

Srijeda, Ožujak 9, 2011 00:00

Čini nam se da Zadrani igraju još uvijek s velikom rezervom pogotovo u napadačkom segmentu. Ako ponove utakmicu iz Vinkovaca, ili prvo poluvrijeme protiv Hajduka, lako bi se moglo dogoditi da se iz metropole vrate s punim plijenom, iako ni bod nikako ne bi bio loš

Ponedjeljak, Kolovoz 30, 2010 00:00

Zadrani su u 6. kolu Prve HNL na svojim Stanovima stigli do tri vrijedna boda protiv Zagreba i tako im nanijeli prvi ovosezonsli poraz. Za "pjesnike" su kobni bili bočni igrači Zadra Šare i Bilaver koji su dvaput natjerali gostujućeg vratara Višića da vadi loptu iz svoje mreže. Zagreb je preko Sukaja tek u završnici utakmice uspio smanjiti zostatak.

Nedjelja, Kolovoz 29, 2010 00:00

nk zadar_nk karlovac_glumac
Subota, Kolovoz 28, 2010 00:00

Utakmicu s jednom od tri trenutačno najbolje momčadi lige preskočit će Skočibušić, Ćurjurić, Terkeš i Puljić

nkzadar_nkzagreb_proslava
Subota, Svibanj 15, 2010 00:00

Zadar ima puno igrača poput Santinija, Begonje, Jerbića, Franka Bilavera, Vasilja i ostalih koji mogu ponuditi svijetliju, puno svijetljiju budućnost prvoligaša sa Stanova. Nadajmo se da ćemo i to uskoro dočekati

zebic
Petak, Svibanj 14, 2010 00:00

Nadam se da će ova pobjeda, ali i cijela sezona koja je za nama, poslužiti kao opomena da nam se ovakva situacija više ne događa - kazat će Zebić

nkzadar_nkzagreb_3

U posljednjem 30. kolu Prve HNL Zadrani su nakon šest sušnih kola došli do pobjede nad prvoligašem iz Kranjčevićeve. Bila je to utakmica u kojoj smo gledali loše prvo poluvrijeme, ali ipak s pogotkom Ćurjurića koji je, kako se kasnije pokazalo, odlučio pobjednika. U nastavku je utakmica bila itekako interesantna, ali Zagreb nije uspio doći do izjednačenja.