kk dubrava

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
kkborikpuntamika_bujan
Nedjelja, Siječanj 25, 2009 00:00

Dubravin skor u gostima još je uvijek na nuli, ali odmah se prisjetim prošle sezone kad su bili skoro u identičnoj situaciji i s pobjedom u Jazinama, njihovom jedinom u gostima te sezone, ušli su u Ligu za prvaka - kazao je Bujan

kkborikpuntamika_devic

Košarkaši Borik-Puntamike su u  Jazinama u 12. kolu A-1 hrvatske  lige ostvarili pobjedu 75:67 nad  Dubravom. Na početku prve četvrtine nije bilo značajnijih odvajanja, a kod Borika se u tim  trenucima isticao Marino Šarlija sa  sedam od prvih 9 koševa svoje  momčadi. Upravo koševima Šarlije i  Devića Borik dolazi do prve značajnije prednosti, 16:7.

kkborik_zorz
Utorak, Listopad 28, 2008 00:00

Odigrali su puno više nego što su njihove objektivne mogućnosti, a mi smo odigrali ispod svake kritike. Trebamo što prije zaboraviti ovu utakmicu i već se okrećemo Trogiru u petak

Ponedjeljak, Listopad 27, 2008 00:00

Borik-Puntamika visoko je poražena u Dubravi u utakmici koja je bila jednosmjerna ulica. Od samog početka domaćini kreću s dvije trice te tada glavnu ulogu preuzima Šakić koji s 11 koševa u toj četvrtini odvodi Dubravu na 10 koševa prednosti. U drugoj četvrtini Smiljanić s tri povezane trice odvodi Borik-Puntamiku u ponor (37:20). U drugom poluvremenu još su se više raspucali preporođeni Dubravini igrači i razlika se popela do golemih 33 razlike (74:41).