kk zadar

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Ponedjeljak, Siječanj 11, 2021 10:25

Povratak regionalne lige nakon čak 70 dana na parket Krešinog doma neće košarkaši Zadra pamtiti po dobrome jer su upisali četvrti domaći poraz u sezoni, ovog puta od Cedevite Olimpije iako je moglo završiti drugačije da je bilo malo više koncentracije u završnim minutama. Ljubljančani su umalo prokockali dominaciju koju su imali tijekom tri četvrtine utakmice, kad su konstantno održavali 9 do 12 plusa.

Nedjelja, Siječanj 10, 2021 11:28

Regionalna liga se konačno, nakon dugih 70 dana, vraća na Višnjik. Da, nevjerojatno zvuči podatak da su košarkaši Zadra posljednji put odigrali domaću utakmicu u ABA ligi sad već davnog 1. studenog prošle godine kad su iz Krešinog doma bodove odnijeli Splićani (66:72). Od tada pa sve do današnjeg gostovanja Cedevite Olimpije Zadrani su morali odgoditi četiri domaće utakmice (protiv Budućnosti, Cedevite Olimpije, Borca i Cibone).

Četvrtak, Siječanj 7, 2021 10:54

Novogodišnja premijera na domaćem terenu ispala je u konačnici sretna za košarkaše Zadra jer su s uspjehom apsolvirane Vrijednosnice Osijek s čim se stiglo do ukupno 12. pobjede iz 14 odigranih utakmica u HT Premijer ligi, no pored te činjenice sve ostalo što su prikazali igrači Ivana Perinčića u 40 minuta igre bilo je za potpuni zaborav.

Srijeda, Siječanj 6, 2021 08:24

Ako se po jutru dan poznaje onda bi mogli konstatirati po viđenom u novogodišnjoj premijeri u Krešinom domu da će se Zadar i ove godine mučiti kao što je to slučaj s njim već dugi niz godina. No, postoji i izreka da se pobjedi ne treba gledati u zube pa je vjerojatno trener Zadra Ivan Perinčić nakon završetka dvoboja s Vrijednosnicama Osijek u 16.

Utorak, Siječanj 5, 2021 10:24

Nakon subotnjeg gostovanja u Beogradu protiv C. Zvezde u sklopu ABA lige košarkaše Zadra već večeras očekuje novi ispit. U domaćem prvenstvu se igra 16. kolo, a igrači Ivana Perinčića će zaigrati po prvi put u 2021. godini na svom parketu i to protiv Vrijednosnica Osijek koje odnedavno s klupe predvodi zadarska košarkaška legenda Stipe Šarlija. Naravno, favorit je Zadar, jer ipak se radi o srazu vodeće i 10.

Ponedjeljak, Siječanj 4, 2021 11:48

Košarkaši Zadra su 2021. godinu otvorili na parketu najtežeg regionalnog takmaca i nisu razočarali. Unatoč porazu i unatoč igri mačke i miša većim dijelom susreta igrači koje je ponovno predvodio Ivan Perinčić pokazali su borbenost, angažman i trudili su se prikazati u što boljem svjetlu protiv euroligaške momčadi, a mnogi su im predviđali pravu rezultatsku katastrofu.

Nedjelja, Siječanj 3, 2021 10:30

Košarkaši Zadra doživjeli su očekivani poraz na gostovanju kod Euroligaša C. zvezde pruživši im pravi otpor u prvih 15-ak minuta utakmice, nakon čega je Perinčićeva momčad morala položiti oružje, s velikim opravdanjem jer je u Beograd stigla poprilično hendikepirana bez ponajboljih igrača, kapetana Mavre i Cartera.

Utorak, Prosinac 29, 2020 10:50

Poznatu uzrečicu da nesreća nikad ne dolazi sama najbolje su na svojoj koži prethodnih dana spoznali u Košarkaškom klubu Zadar. Izgleda da nije bilo dovoljno što je praktički cijela momčad morala u čak treću samoizolaciju od početka sezone već je i glavni trener Veljko Mršić taman pred Božić završio u zadarskoj bolnici s teškim komplikacijama od Covida-19.

Ponedjeljak, Prosinac 28, 2020 14:23

Godina 2020. polako, ali sigurno ide prema svom završetku. Još su ostala četiri dana do ulaska u Novu 2021. u kojoj će vjerujemo prva želja većine ljudi biti da se više nikad ne ponovi minula godina. Da, ako je nešto obilježilo 2020. onda je to sigurno koronavirus i privikavanje na tzv.

Srijeda, Prosinac 9, 2020 10:04

Kada će više igrati Zadar?, pitaju se sigurno mnogi u gradu košarke jer momčad Veljka Mršića nije već tri tjedna odigrala utakmicu. U HT Premijer ligi bilo je to 21. studenog na gostovanju u Zaboku dok su ABA ligu vjerojatno i zaboravili da igraju, posljednji put nastupivši u njoj davnog 7. studenog u Beogradu na terenu Partizana. No, nije da im se nije igralo, najvećeg krivca za tu ogromnu rupu u rasporedu sigurno treba tražiti u nesretnom koronavirusu.