Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Studeni 30, 2008 00:00

Sadržaj igre, te pristup (njime je isto bio fasciniran trener FMP-a) momčadi Zadra, mogli su kod svakog navijača ostaviti dojam da puno lipih stvari o kojima se govorilo od utorka do petka zapravo nije loše utjecalo

kkzadar_kkfmp_petrovic
Subota, Studeni 29, 2008 00:00

Rijetka je pojava da na konferenciji za novinare nakon domaće utakmice Zadra dulje izlaganje ima gostujući trener od domaćeg, naročito otkada je trener Zadra Aleksandar Petrović. No o ovoj se utakmici zaista nema što puno pričati. Rezultat kaže +35, skokovi i slobona bacanja +16, ukradene lopte +9, a ukupna valorizacija čak +108 u korist domaće momčadi.

kkzadar_kkfmp_gecevski

Nakon uvjerljive pobjede Zadra nad FMP-om (88:53) svi su poželjeli čestitati Jubyju Johnsonu na fenomenalnoj utakmici. Miljenik zadarske publike je nekoliko puta pozdravljao navijače u dvorani, a gotovo sat vremena nakon utakmice ispred dvorane su ga čekala djeca želeći autogram. Johnson je postigao 26 koševa (24 u prvom poluvremenu) čime je ovo postala njegova druga najefikasnija utakmica u Zadrovom dresu u regionalnoj NLB ligi.

krka_5

FMP je mlada i talentirana momčad, a klupska politika je već godinama da igraju s mladim domaćim igračima. Zbog toga u početku sezone igraju malo slabije, a kako sezona odmiče oni dobivaju iskustvo i igraju sve bolje. Mislim da smo mi kvalitetnija momčad od njih, ali to, kao i uvijek, treba pokazati na terenu - kazao je Todor Gečevski

kkzadar_kksplit_juby_johnsnon

Za Zadar će najbolje biti ako se danas potroši što manje, a utakmicu riješi što prije, ali treba biti spreman i na to da i ore i kopa sve do zadnje minute, ustreba li

kkzadar_kkfmp_juby

Kada je tri minute prije kraja u igru umjesto Jubya Johnsona, apsolutnog junaka ove utakmice, ušao Rok Stipčević na terenu je bila petorka Prostran, Olivari, Ružić, Stipčević i Macura. Bio je to znak da fešta u Dvorani Krešimira Ćosića može početi.

kkzadar_kkhelios_ivanov
Petak, Studeni 28, 2008 00:00

FMP je većinu utakmica odigrao dosta dobro, ali oni su vrlo mlada i neiskusna momčad i u nekim utakmicama nisu imali sreće. Za nas je pobjeda u ovoj utakmici vrlo važna, a najvažnije je da od prve minute krenemo maksimalno koncentrirano. Ne smijemo se opustiti i nećemo dopustiti iznenađenje - zaključio je Ivanov