rk biograd

Petak, Siječanj 25, 2013 00:00

Rukometaši Biograda odradili su dio priprema za nastavak natjecanja u Prvoj ligi. U drugi dio sezone najbolja seniorska momčad Zadarske županije ulazi s istim igračima s kojima je i završila uspješnu jesen.

Subota, Studeni 3, 2012 00:00

U derbiju Treće lige Arbanasi su domaćini drugoj momčadi Marine Kaštela

Utorak, Listopad 30, 2012 00:00

U nervoznoj utakmici, s ukupno čak 32 minute isključenja, Biograd je sačuvao važne bodove u borbi za ostanak.

Ponedjeljak, Listopad 15, 2012 00:00

Ponedjeljak, Rujan 24, 2012 00:00

ĐAKOVO - BIOGRAD 32 (18):15 (6)

ĐAKOVO - Gradska dvorana. Gledatelja 400. Suci: Dalibor Dragočajac (Novska) i Ivica Kostečki (Sisak).

ĐAKOVO: Juzbašić, Kovač 7, Kvesić 2, B. Lubar, Barberić 1, D. Lubar, Tot 3, Petrović, Perlić, Klepo, Markotić, Šunda 6, Punda 3, Barberić 6, Goluža, Pongračić 3. Trener: Daniel Špehar.

Ponedjeljak, Rujan 17, 2012 00:00

Biogradski galebovi pred domaćom publikom u svom prvom nastupu ove sezone zasluženo su upisali prve bodove. Početak utakmice bio je nervozan sa obje strane, bilo dosta tehničkih pogrešaka a rezultat na semaforu je bio izjednačen 5:5. Nakon toga Biograd ulazi u seriju pogodaka, a najraspoloženiji kod domaćina je bio Šime Markić koji je od 14 do 16 minute  postigao četiri pogodaka zaredom i već tada napravio rezultatsku prednost.

rk biograd - rk gospic_leo zorica
Petak, Rujan 7, 2012 00:00

Prije sredine listopada sigurno nećemo biti u pravoj formi. Ipak, ne smijemo dopustiti da nam se dogodi situacija od lani kada smo u prvih deset kola osvojili tri boda - kaže Zdenko Kvartuč, predsjednik kluba

Četvrtak, Svibanj 24, 2012 00:00