kup kresimira cosica

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Veljača 4, 2021 10:46

Momčad s Višnjika pobjednički je napustila dvoranu u osječkom Gradskom vrtu s čim je ostvarila primaran cilj, plasman među najbolja četiri u Kupu Krešimira Ćosića.

Utorak, Veljača 2, 2021 20:30

Nakon slobodnog vikenda, kojem je prethodilo čak četiri utakmice u samo šest dana, košarkaši Zadra danas ponovno izlaze na parket. U Osijeku s početkom u 17 sati sučeljavaju se s domaćim Vrijednosnicama u sklopu četvrtfinalnog dvoboja Kupa Krešimira Ćosića, a momčad Ivana Perinčića naravno kao branitelj naslova ima samo jedan cilj, plasman u polufinale koje će se odigrati 10. veljače.

Utorak, Veljača 2, 2021 11:12

Srijeda, Siječanj 13, 2021 11:40

Košarkaši Zadra osigurali su plasman na završnicu Kupa Krešimira Ćosića sinoćnjom pobjedom na gostovanju kod Cedevite Junior. Tako je momčad s Višnjika dobila priliku braniti lanjski naslov, no osim te činjenice sve ostalo što se moglo vidjeti u srazu s liderom Prve lige nikako ne može veseliti zadarske navijače koji sigurno najmanje preferiraju kad im igrači najdražeg kluba biraju utakmice.

Četvrtak, Studeni 26, 2020 09:44

Nakon što su dva dana ranije košarkaši Diadore ispali od Vrijednosnica Osijek u osmini finala Kupa Krešimira Ćosića, ista sudbina je sinoć »dočekala« i Puntamičane. Dok je poraz Diadore ipak bio očekivan, Škrljevo nije trebao biti protivnik koji će izbaciti ove sezone jako dobru Sonik-Puntamiku u »Krešinom« kupu. No, baš je jedan Zadranin imao ključnu ulogu u tome. Naime, Toni Jelenković je ušao s klupe za Škrljevo, ali povukao je svoju momčad.

Petak, Listopad 9, 2020 13:45

Predstavnik regije Jug u završnici Kupa Krešimira Ćosića je zadarska Diadora. A da Entuzijasti doista vole ovo natjecanje potvrđuje podatak da su i prošle sezone ušli među 16 najboljih momčadi. Ove sezone najprije su se obračunali s »lokalcima« pa su tako svladali Jazine Zadar II i Sukošan, a u finalu regije Jug su u Jazinama preksinoć bili bolji i od prvoligaša Dubrovnika. Nakon prvih deset minuta zadarski sastav imao je deset koševa prednosti (21:11).

Utorak, Listopad 6, 2020 10:03

U polufinalu Kupa Krešimira Ćosića regije jug na kraju utakmice između Diadore i Sukošana semafor je pokazao +31 za Zadrane, iako su gosti veći dio utakmice bili u »igri«. Početna serija domaćih 7:0 natjerala je goste na brzo traženje minute odmora. Sukošan je posložio svoje redove te smanjio na 12:10. Dosta nervozna prva četvrtina završila je vodstvom Diadore 16:10.

Srijeda, Rujan 30, 2020 12:39

Košarkaše Diadore danas u 18 sati u Jazinama očekuje prva službena utakmica u novoj sezoni. U drugom kolu Kupa Krešimira Ćosića protivnik će biti razvojna momčad Zadra, mladići okupljeni pod imenom Jazine Zadar II. Susret gradskih rivala najavili su Mario Pešut, trener Diadore i Domagoj Horvat, mladi razigravač Jazina Zadar II.

Ponedjeljak, Veljača 17, 2020 17:25

»Ko ovo more platit, toga nigdi nima«, poznati je stih Arsena Dedića koji je sigurno bio u mislima svih navijača Zadra u trenucima neopisivog slavlja koje je započelo već u završnim minutama finalne utakmice s Cibonom. Tada su otpuštene sve kočnice, emocije su krenule nekontrolirano izvirati od samih aktera na terenu preko skoro 10 tisuća sretnika koji su se našli u Krešinom domu kao i svih onih koji su ostali zakovani ispred malih ekrana.

Ponedjeljak, Veljača 17, 2020 15:30

Ludinica. Potpuna ludnica. Fešta kakvu samo Zadar može napraviti. Barem kada je u pitanju košarka.
- Napokon smo i to dočekali – kaže Josip, koji za sebe kaže da je »stariji« navijač Zadra... Iako se nama i nije činio pretjerano star. No, da, napokon smo to i dočekali.