kk zabok

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Rujan 12, 2018 13:01

Zadarski košarkaš Ivan Batur (1991., 203 cm) novi je član premijerligaša Zaboka koji je ovu vijest objavio na svojoj facebook strani. Klub iz Bedekovčine lani je pod vodstvom Ivana Perinčića bio jedno od ugodnijih iznenađenja, a Baturovom angažmanu vjerojatno je i doprinjela činjenica da su u Zagorju uvijek bili skloni Zadranima. Prošlu sezonu Batur je odradio u Rogaškoj gdje je u Drugoj ABA ligi prosječno zabijao 9,7 poena, imao 3,6 skokova te 2,1 asistenciju po utakmici.

Subota, Svibanj 5, 2018 19:44

Košarkaši Zadra dvokorakom su nadjačali Zabok i tako se plasirali u poluzavršnicu doigravanja HT Premijer lige. Zadar je bio lišen usluga Luke Božića, ali nije se očekivalo da će biti dosta komplicirano po drugi put svladati Zabok, barem sudeći po prvom poluvremenu. Ulaz u utakmicu je bio vrlo netipičan za Zadrane. Mlako, bezidejno i beskrvno. Vrlo zabrinjavajuće jer je nakon sedam minuta igre Zabok imao nevjerojatnu prednost od 18:3.

Petak, Veljača 16, 2018 21:10

Cedevita je pobjedom nad Zabokom postala prvi finalist Kupa „Krešimir Ćosić“. Igrači pod vodstvom Ivana Perinčića pokazali su se ponovno u dobrom izdanju protiv renomiranijeg protivnika, ali njihova dobra igra s kojom su praktički do samog kraja puhali za vratom Cedevitašima nije na kraju naplaćena.

Četvrtak, Veljača 8, 2018 21:53

Zadar je krenuo protiv momčadi pod trenerskom palicom Ivana Perinčića sa petorkom u kojoj nije bilo ni Ivanova ni Vladovića, a startali su umjesto njih Bašić i Vuković.

Nedjelja, Prosinac 10, 2017 16:01

Košarkaši Jazine Arbanasa večeras će na svom parketu protiv Zaboka traže prve ovosezonske bodove u HT Premijer ligi. Ukupno je ovo deveti pokušaj skupine igrača koju odnedavno predvodi mladi trener, Luka Bujas. Protivnik je konačno po mjeri za žute, jer u prethodnih osam utakmica su imali na svom parketu najteže protivnike poput Cedevite, Cibone i Zadra dok su ostali gostujući tereni dosad ipak bili prevelika prepreka.

Subota, Listopad 21, 2017 21:03

Ipak je na kraju sve leglo na svoje mjesto. Zadar je dobio 92:71 (16:20, 25:18, 23:15, 28:18) u Zaboku i tako upisao očekivane bodove. Početak je bio sve samo ne jednostavan. Kao da su im još noge i ruke bile ukočene od puta, Zadrani su bili nekako mlitavi, nedovoljno djelotvorni u obrani i u napadu pa je Zabok odmah poveo i do kraja prve četvrtine održao vodstvo.

Četvrtak, Ožujak 9, 2017 00:00

Iako je teško naći opravdanje za ovakvu igru, ipak valja razumjeti košarkaše Zadra koji su ušli u seriju teških utakmica, a već u nedjelju ih čeka možda i najvažniji dvoboj sezone u kojemu će protiv Olimpije pokušati izboriti ostanak u ABA ligi

Subota, Svibanj 16, 2015 00:00

S obzirom na ono što se vidjelo na prvoj međusobnoj utakmici Zadra i Zaboka ove sezone (pobjeda Zadra na Višnjiku 98:64), te formu jedne i druge momčadi (Zadar ima pet uzastopnih pobjeda, a Zabok  tri poraza u nizu: od Alkara u Sinju, Zagreba kod kuće, te od Cedevite prije dva dana 53:95), sve osim gostujuće pobjede u Bedekovčini bilo bi veliko iznenađenje. Ante Nazor i njegovi igrači na put su krenuli s  jasnim ciljem.

Subota, Travanj 18, 2015 00:00

Posljednju medalju u svim kategorijama Košarkaški klub Zadar osvojio je 2011. godine. Tada je juniorska selekcija, na završnom turniru u Slavonskom Brodu, u utakmici za treće mjesto pobijedila domaći  sastav, te osvojila broncu. Dva igrača, koji su bili među najzaslužnijima  za taj uspjeh, večeras će se u Krešinom domu naći na suprotnim stranama - Marko Ramljak u dresu Zadra, a Roko Jurlina u dresu Zaboka.

Zadar je protiv Zaboka odigrao prvo poluvrijeme za potpuni zaborav, ali je u trećoj četvrtini ipak prelomio utakmicu i bez većih problema došao do treće pobjede u Ligi za prvaka. Iako je i nakon prvih 20 minuta njegova momčad imala prednost (40:37), Ante Nazor nipošto nije mogao biti zadovoljan onime što je prikazala na terenu.