mali nogomet

Nedjelja, Kolovoz 18, 2019 09:28

Počeo je treći memorijalni malonogometni turnir »Antonio Jurjević«, a na terenima ŠC Višnjik natjecat će se čak 120 sastava, što je debelo premašilo prošlogodišnji turnir kada se natjecalo 97 momčadi. Turnir se igra u tri kategorije, seniori, veterani i djeca, a u ovogodišnjem izdanju turnira uživat će i 18 ekipa djece rođenih 208 godine i mlađe.

Četvrtak, Rujan 6, 2018 13:00

Na mjesnom igralištu pred punim tribinama završen je tradicionalni malonogometni turnir Budak 2018. na kojem je sudjelovalo 16 momčadi podijeljenih u četiri skupine. Titulu pobjednika osvojio je domaći sastav čiji su članovi i prvi počeli organizirati ovakve pozivne turnira za sastave iz svog i okolnih mjesta. Tako za pojedinu momčad pravo nastupa imaju igrači rođeni u tom mjestu te su momčadi ravnopravne, bez profesionalaca, što daje posebnu draž ovom turniru.

Četvrtak, Kolovoz 2, 2018 15:08

U prostorijama press dvorane na Višnjiku dans je održana konferencija za medije povodom 2. Memorijalnog humanitarnog turnira Antonio Jurjević koji se igra od 16. kolovoza, a glavni organizatori su Humanitarna udruga Antonio Jurjević, MNK Plovanija I MNK Brodarica.

Srijeda, Lipanj 13, 2018 14:49

MNK Varoš Zara Dental Centar, pobjednik je četvrtog malonogometnog turnira Sv. Ante 2018. Ove godine najbolji futsal klub u Zadru, potvrdio je to osvajanjem najvećeg turnira ovakve vrste u Zadru i njegovom kraju. U vrlo čvrstoj i muškoj utakmici u finalu su savladali Kontrol biro Auto Rogić snažnim zgoditkom Ivana Čurjurića, desetak minuta prije kraja utakmice. Utakmica je protekla u stalnim izmjenama akcija.

Petak, Ožujak 16, 2018 19:20

Prošloga vikenda počela je Sveučilišna malonogometna liga Zadar 2018. Uvertira prvom kolu bila je utakmica Superkupa između momčadi Povijesti, prošlogodišnjega pobjednika Kupa, te ekipe Geografije, prvaka Sveučilišne malonogometne lige Zadar 2017. Ispred 70–ak gledatelja Geografija je slavila s 4:1. Trostruki strijelac bio je Dino Pomper, a završni rezultat potvrdio je Pejo Jozić, dok je jedini strijelac Povijesti bio vratar u terenu Leo Klapan.

Subota, Prosinac 23, 2017 22:24

Kulminacija malonogometnih zbivanja na božićnom turniru Futsal čaroilija 2017. dogodila se večeras u dvorani Mocire kada su se u revijalnoj utakmici sučelile dvije momčadi predvođene zadarskim nogometnim internacionalcima.

Četvrtak, Kolovoz 31, 2017 13:38

U subotu 26. kolovoza na Gradskom stadionu u Benkovcu održan je šesti jednodnevni malonogometni turnir udruga iz Domovinskog rata Zadarske županije. Turnir održan pod geslom "Hrvatska je iznad svega, samo Bog je od nje veći, a hrvatski narod preči" okupio je šest momčadi, a prvo mjesto osvojila je momčad 112. brigade koja je u finalu pobijedila domaći sastav UHDDR Benkovac.

Utorak, Kolovoz 29, 2017 17:22

Momčad Varoši, aktualni prvak Prve županijske malonogometne lige, pobjednik je prvog Memorijalno humanitarnog turnira "Antonio Jurjević" koji je u ponedjeljak završen na igralištu ŠC Višnjik. Finale između Varoši i momčadi Kualjska mladost i Pojonsko srce privuklo je na Višnjik brojnu publiku koja je vidjela dramatičnu borbu za prvo mjesto. Čovjek odluke ponovno je bio Ivan Ćurjurić koji je postigao oba gola za Varoš i potvrdio titulu najboljeg igrača turnira.

Ponedjeljak, Rujan 16, 2013 00:00

Četvrtak, Svibanj 30, 2013 00:00

Momčad Frestija osvojila je titulu prvaka Prve ŽMNL za ovu sezonu. Poraz u posljednjem kolu protiv Varoši nije utjecao na konačni plasman, jer su igrači Omera Jusupa i Željka Bakarića bolji u međusobnim duelima od viceprvaka Murvice. Nakon natjecanja u Ligi za ostanak osim posljednjih Visočana u Drugu ligu ispala je i Puntamika, koju je u odlučujućem susretu pobijedio Sv. Ante.