mali nogomet

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Rujan 1, 2021 09:27

Prošle subote odigran je drugi jednodnevni humanitarni varoški malonogometni turnir u Tinju koji je okupio osam momčadi: Gubavica, Varoš, Gradina, Staničari, Barkanja, Varoš II, Čačići, Zetovi. Mještani Tinja i njihov malonogometni klub sva prikupljena novčana sredstva proslijedit će za liječenje hrabre šestogodišnje Kiare Goršić iz Šibenika, kojoj je dijagnosticiran zloćudni tumor gradusa IV, najagresivniji od svih vrsta - difuzni gliom srednje linije.

Srijeda, Rujan 1, 2021 09:18

Proteklog vikenda u Gospiću održan 7. Memorijalni nogometni turnir »Josip Joža Kurs 2021« za mlađedobne kategorije. Turnir je trajao dva dana, u subotu i nedjelju, a unatoč lošim vremenskim uvjetima koji su vladali u subotu, organizator se pobrinuo da sve protekne na visokoj razini. U subotu je održan turnir za godišta 2009. i 2012. godište,a u nedjelju za 2010. godište i 2013. godište. Na turniru u Gospiću sudjelovalo je mnogo ekipa iz škola nogometa iz Zadarske županije.

Utorak, Kolovoz 31, 2021 09:20

Kada je s razglasa puštena pjesma Gabi Novak Pamtim samo sretne, svojevrsna himna cijelog događanja, preksinoć je na ŠC Višnjik završio peti Memorijalno - humanitarni malonogometni turnir Antonio Jurjević, koji se i ove godine potvrdio kao prvorazredni sportski, ali i uopće društveni događaj.

Četvrtak, Kolovoz 26, 2021 09:21

Ako ćemo se igrati riječima i pojmovima onda bismo prezime Stipe Čule, najboljeg igrača ninskog turnira mogli uzeti za naslov teksta. Odnosno staviti uz pojam čulo (pojam čula: osjetila), u ovom slučaju to je osjećaj za postizanje golova. U ovom finalu protiv Tina, Čule ih je zabio dva, najprije za izjednačenje (1:1), a zatim i za vodstvo (2:1), kojeg ekipa Kontrol biro nije ispuštala do kraja odličnog susreta.

Srijeda, Kolovoz 25, 2021 09:18

Momčad Starački dom Dalmatino iz Biograda pobijedila na 2. Kanela kupa u malom nogometu i osvojila 24 tisuće kuna Za turnir u Raštanima Gornjim, dvojac Željko Pešić i Luka Čulina posebno je angažirao prvoligaške igrače futsala, koji su, na kraju se pokazalo, ipak bili prevaga za osvajanje glavne i prestižne nagrade od 24 tisuće kuna.

Subota, Kolovoz 21, 2021 10:04 1

Drugi Kanela kup 2021 u Raštanima Gornjim došao je do završnice i to nakon što su oba polufinala odlučena šestercima. Večeras u 22 sata u finalu 2. Kanela kupa MNK Tin i Starački dom Dalmatino podijeliti će 36 tisuća kuna. Pobjedniku će pripasti 24 tisuće, a poraženom upola manje, što je najveći novčani iznos na jednom malonogometnom turniru u Zadarskoj županiji, ali i šire.

Petak, Kolovoz 13, 2021 09:22

Na Sportskom centru Torba u Debeljaku održan je varoški turnir na male branke »tri na tri« od mantinele. Prvo mjesto osvojila je momčad Freza iz zaseoka Dubrava koja je u finalu bila bolja od domaćina iz SC Torba. Uz pehar i medalje pobjednici su dobili i pečeno janje dok je drugoplasiranima na meniju bio pečeni odojak. Treće mjesto i dva sanduka piva osvojio je Azijski hendikep dok je četvrtoplasirana Nevera nazdravila bocom viskija.

Četvrtak, Kolovoz 12, 2021 09:14

Mladež Bile Vlake i MNK Umac organizirali su prošli vikend tradicionalni jednodnevni malonogometni turnir Bila Vlaka 2021. koji je okupio 21 momčad iz Zadarske i Šibensko-kninske županije. Riječ je o turniru iza kojeg je već 40 godina tradicije. Igralo se na dva terena od kojih je jedan na asfaltnoj, a drugi na zemljanoj podlozi, po velikoj vrućini i uz brojne gledatelje koji ni ove godinu nisu propustili okupljanje rezervirano za drugu kolovošku nedjelju.

Srijeda, Kolovoz 11, 2021 09:35

Pobjedom momčadi Dalmatino Drage, predvođene igračima prvoligaša Crnice i Futsal Dinama, završio je treći memorijalni malonogometni turnir Ruža Hrvatska 2021. koji je u čast hrvatskih branitelja odigran u Vrani. Dragari su u finalu slavili protiv momčadi Agencija Palace West Ham Ražine, inače lanjskog pobjednika, u čijim su redovima bili uglavnom igrači Split Tommyja i Universitasa.

Petak, Kolovoz 6, 2021 08:50

Nakon 13 dana na murvičkom igralištu završena je Murvicošijada za 2021. godinu, varoški malonogometni turnir za varoše Murvice i Murvice Gornje. Večer je počela revijalnom utakmicom djece u kojoj su Plavi svladali Bile 2:1. Pogotke za Plave postigli su Ivan Žilić i Šime Šešelja, dok je počasni gol za Plave djelo Jakova Bubića. Nakon njih na teren su izašle murvičke žene podijeljene u sastave Udane i Neudane, koje su na kraju slavile 6:2, uz četiri pogotka Paule Surać.