Subota, Ožujak 17, 2012 00:00

Poslije Kranjske Gore, kada sam vidio da ne mogu uhvatiti priključak s Feuzom i Hirscherom, usredotočili smo se na slalom. Blokada u glavi sve je manja - kaže Kostelić

Subota, Ožujak 10, 2012 00:00

Nemam baš velikih očekivanja od veleslaloma, ali u slalomu ću - dati gas! Nedjelja je puno važnija. To je jedina i najjača karta na koju zapravo mogu igrati - kaže Kostelić

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić u subotu je u veleslalomu koji se za Svjetski kup vozi u Kranjskoj Gori zauzeo 25. mjesto s vremenom 2:27.11 i zaostatkom od 4,64 sekunde za pobjednikom Amerikancem Tedom Ligetyjem (2:22.47).

Kosteliću je ovo prva utrka od operacije koljena koju je imao prije 25 dana.

Srijeda, Veljača 15, 2012 00:00

Ivica je bio jako utučen kada se utvrdilo da mu je "otišao" menisk. No, kada je saznao da operacija nije bila teška i komplicirana, zvučao je stvarno dobro - kaže Pavlek

Ponedjeljak, Veljača 13, 2012 00:00

Kostelić upisao 24. pobjedu u karijeri, s 15. mjesta najboljom slalomskom vožnjom dohvatio vrh postolja, na koji se popeo uz pomoć štapova. Prvi pregled pokazao natučeni zglob koljena, danas u Baselu nova rezonancija

Najbolji svjetski skijaš Ivica Kostelić, zbog nepovoljnih avionskih linija, jučer nije iz Sočia uspio doći do Basela nego je doputovao u Zagreb gdje mu je kasno sinoć dr. Igor Borić napravio magnetnu rezonancu kojom je utrvrđeno puknuće prednjeg roga i korpusa medijalnog meniska desnog koljena

Subota, Veljača 11, 2012 00:00

Vodeći skijaš u Svjetskom kupu Ivica Kostelić zauzeo je 29. mjesto u spustu na stazi u Krasnajoj Poljani, gdje će se za dvije godine održati natjecanja u alpskom skijanju na Zimskim olimpijskim igrama, te je osvojio dva boda u borbi za obranu velikog Kristalnog globusa kojega je osvojio lani. Za pobjednikom, Švicarcem Beatom Feuzom Koastelić je zaostao 2.67 sekundi.

Ponedjeljak, Siječanj 23, 2012 00:00

Suočen sam s direktnom sportskom nepravdom. Pred očima Boga i svijeta! I to sam morao pobijediti - kaže Ivica Kostelić. Diskvalificirani Hirscher ima cijelu garnituru spornih vožnji, u pobjedama u Zagrebu i Adelbodenu "haklao" je vrata, ali je odjurio do cilja

kostelic
Četvrtak, Siječanj 19, 2012 00:00

Ivica Kostelić drugi je trening spusta na čuvenom Streifu završio u zaštitnoj mreži nedaleko cilja, na čuvenom zavoju Querfahrt! Nakon sjajnog sedmog vremena na pretposljednjem, petom prolazu (0.61 zaostatka), kada su svi najbolji već bili u cilju, Kostelić je u zahtjevnom zavoju udario ramenom u kolac u punoj brzini, to ga je zarotiralo i - katapultiralo u zaštitnu mrežu. Kostelić se nije uspio izvući iako je sve pokušao, klizio je snijegom i završio u mreži.

Srijeda, Siječanj 18, 2012 00:00