Sport

Ponedjeljak, Rujan 17, 2018 20:00

Dva dana uoči novog pohoda Real Madrida na naslov prvaka Europe, klupski dužnosnici 'Kraljevskog kluba' istaknuli su kako hrvatski kapetan Luka Modrić igra na visokoj razini, dok je bivši njemački vratar Oliver Kahn uvjeren kako će za tjedan dana primiti nagradu za najboljeg nogometaša svijeta.

Ponedjeljak, Rujan 17, 2018 18:00

ALKAR 84

SONIK-P. 82

(18:20, 25:23, 16:24, 25:15)

ALKAR: Boban 11, Šišić 15, M. Modrić, Brown 28, Tvrdić, Marić 1,  Žaper 6, Markulin 3, Vučić 20, Jukić, Jurela. Trener: Srđan Helbich.

SONIK-PUNTAMIKA: Jošić 1, Paleka, Palčić 17, Ceranja 10, atelj 7,  Bučaj 2, Mišić, Jurjević 21, Grbić, Špaleta 17, Petani 7. Trener: Šime  Kraljević.

Ponedjeljak, Rujan 17, 2018 14:41

Led je probijen, prvi trobod legao je na konto Zadrana. Momčad sa Stanova pred svojim je navijačima u 4. kolu Druge HNL stigla do prve ovosezonske pobjede. Minimalne, ali što je najvažnije pobjede. I automatski se lakše diše. Nije to bila utakmica u kojoj se umiralo u ljepoti, ali s druge strane bila je prava natjecateljska, borbena, a možemo slobodno kazati i kvalitetna. Momčad iz Bijelog Brda nikome u Drugoj ligi neće biti lagan zalogaj.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 21:24

Borna Ćorić odveo je Hrvatsku u finale Davis Cupa, a njegovu pobjedu zasigurno je pomogla i sjajna atmosfera s tribina u Zadru. A kako se slavilo? Uz pjesmu naravno! Kako je to izgledalo pogledajte u fotogaleriji.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 19:28

Po treći put u karijeri Borna Ćorić dobio je odlučujući, peti meč i odveo Hrvatsku u finale Davis Cupa, nakon što je s Amerikancem Francesom Tiafoeom vodio četverosatnu bitku te nadoknadio zaostatak od 1-2 u setovima za konačan trijumf 6:7(0), 6:1, 6:7(11), 6:1, 6:3.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 17:07

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osigurati pobjedu u našoj Davis Cup reprezentaciji u prvom meču odlučujućeg dana dopustivši američkom reprezentativcu Samu Querreyju da preokretom dođe do pobjede 6:7(2), 7:6(6), 6:3, 6:4 nakon tri sata i 11 minuta igre te izjednači ukupan rezultat na 2-2.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 15:01

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osigurati pobjedu i plasman u finale našoj Davis Cup reprezentaciji dopustivši američkom reprezentativcu Samu Querreyju da preokretom dođe do pobjede 6-7 (2), 7-6 (6), 6-3, 6-4 nakon tri sata i 11 minuta igre te izjednači ukupan rezultat na 2-2 pa će o pobjedi i prolazu u finale odlučivati Borna Ćorić i Frances Tiafoe.

Subota, Rujan 15, 2018 22:30

Košarkaši Zadra upisali su i treći poraz na međunarodnom Prostars turniru igranom u francuskom Angersu. Nakon Choleta i Strasbourga, u utakmici za peto mjesto bolji od momčadi Aleša Pipana bio je Nanterre 92, rezultatom 95:71. Slično kao i u prve dvije utakmice Zadrani su se suočili sa mnogo atletičnijim francuskim prvoligašem koji je stvorio dvoznamenkastu razliku već u drugoj četvrtini.

Subota, Rujan 15, 2018 21:48

Nikada nisam igrao takav meč. To su mečevi kojih se sjećaš kad završiš karijeru, mečevi koji su mi nedostajali. Zbog ovoga sam došao ovdje i vratio se u Davis Cup - rekao je 40-godišnji Mike Bryan, svjetski broj 1 u parovima, nakon što je s Ryanom Harrisonom, u pet setova velike borbe s Ivanom Dodigom i Matom Pavićem, donio prvi bod američkoj Davis Cup reprezentaciji u polufinalnom dvoboju s Hrvatskom u Zadru.

Subota, Rujan 15, 2018 21:45

Četiri sata i 43 minute trajala je sjajna borba, meč prepun preokreta u kojem su Amerikanci Mike Bryan i Ryan Harrison pobijedili Ivana Dodiga i Matu Pavića sa 7:5, 7:6(6), 1:6, 6:7(5), 7:6(5) te pružili priliku svojoj reprezentaciji da pokuša doći do velikog preokreta i prve pobjede nad Hrvatskom u Davis Cup dvobojima.