prvenstvo

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Petak, Srpanj 20, 2018 19:11 2

Odluku o odlasku sam donio nakon Amerike, ali je sada preispitujem, kazao je izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić na druženju s novinarima koji su pratili svjetsko prvenstvo u Rusiji.

Dalić je u Varaždinu, a potom u svojoj vikendici na Dravi ugostio prijatelje i novinare i još jednom se prisjetio sjajne ruske priča, ali i ne tako lijepih trenutaka koji su tome prethodili.

Nedjelja, Srpanj 15, 2018 10:01

Zadar je poznat kao grad predivnih zalazaka sunca koji svake godine posjećuju brojni turisti. Ove godine u njemu je mnoštvo turista koji u nacionalnim dresovima cijene sunce, ali i uspjeh hrvatske nogometne reprezentacije koja će se danas susresti s Francuskom u finalu Svjetskog nogometnog prvenstva, piše Reuters.

Petak, Studeni 13, 2015 00:00

Zadrani su u obje kategorije osvojili momčadsko zlato te pojedinačno srebro i broncu

Srijeda, Studeni 4, 2015 00:00

Državno prvenstvo održat će se u kategoriji U 21 lov štapom iz brodice od 6. do 8. studenoga 2015. godine u Vrsaru

Petak, Studeni 4, 2011 00:00

Najuspješniji zadarski pojedinac bio je Ivan Galzina, koji je, osvojivši peto, četvrto i treće mjesto u tri lova, osigurao srebrnu medalju, a u momčadskom redoslijedu s Markom Sikirićem osvojio je zlatno odličje

lidija lijic
Ponedjeljak, Srpanj 18, 2011 00:00

Zahvaljujući izvrsnom rezultatu postignutom ovog vikenda na Otvorenom prvenstvu u ronjenju na dah u disciplini Jump blue održanog ovog vikenda u Zadru Božidar Petani iz kluba 2dive postao je prvi Zadranin koji kao dio hrvatske reprezentacije odlazi na Svjetsko prvenstvo u ronjenju na dah u Grčkoj u rujnu ove godine.

Ponedjeljak, Svibanj 30, 2011 00:00

Utorak, Svibanj 17, 2011 00:00