prvenstvo

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Petak, Studeni 13, 2015 00:00

Zadrani su u obje kategorije osvojili momčadsko zlato te pojedinačno srebro i broncu

Srijeda, Studeni 4, 2015 00:00

Državno prvenstvo održat će se u kategoriji U 21 lov štapom iz brodice od 6. do 8. studenoga 2015. godine u Vrsaru

Petak, Studeni 4, 2011 00:00

Najuspješniji zadarski pojedinac bio je Ivan Galzina, koji je, osvojivši peto, četvrto i treće mjesto u tri lova, osigurao srebrnu medalju, a u momčadskom redoslijedu s Markom Sikirićem osvojio je zlatno odličje

lidija lijic
Ponedjeljak, Srpanj 18, 2011 00:00

Zahvaljujući izvrsnom rezultatu postignutom ovog vikenda na Otvorenom prvenstvu u ronjenju na dah u disciplini Jump blue održanog ovog vikenda u Zadru Božidar Petani iz kluba 2dive postao je prvi Zadranin koji kao dio hrvatske reprezentacije odlazi na Svjetsko prvenstvo u ronjenju na dah u Grčkoj u rujnu ove godine.

Ponedjeljak, Svibanj 30, 2011 00:00

Utorak, Svibanj 17, 2011 00:00

paola_borovic
Utorak, Svibanj 11, 2010 00:00

14-godišnja kadetkinja Paola Borović osvojila je naslov državne prvakinje u skoku udalj sa skokom zadnjoj seriji 5.89 m te je za 1 cm više postavila novi državni rekord za starije kadetkinje i ujedno je ispunila normu (5.85 m) za nastup na pojedinačnom prvenstvu svijeta za mlađe juniorke

dvoransko_zupan
Subota, Travanj 24, 2010 00:00

Zorislav Srebrić, glavni tajnik HNS-a, izjavio je za Media servis da bi Zadar mogao biti jedan od domaćina Europskog FUTSAL prvenstva, pored već unaprijed određenih Zagreba i Splita. Malonogometno prvenstvo Europe predviđeno je za početak 2012., a pripreme već su u punom jeku.