prvenstvo

Petak, Studeni 4, 2011 00:00

Najuspješniji zadarski pojedinac bio je Ivan Galzina, koji je, osvojivši peto, četvrto i treće mjesto u tri lova, osigurao srebrnu medalju, a u momčadskom redoslijedu s Markom Sikirićem osvojio je zlatno odličje

lidija lijic
Ponedjeljak, Srpanj 18, 2011 00:00

Zahvaljujući izvrsnom rezultatu postignutom ovog vikenda na Otvorenom prvenstvu u ronjenju na dah u disciplini Jump blue održanog ovog vikenda u Zadru Božidar Petani iz kluba 2dive postao je prvi Zadranin koji kao dio hrvatske reprezentacije odlazi na Svjetsko prvenstvo u ronjenju na dah u Grčkoj u rujnu ove godine.

Ponedjeljak, Svibanj 30, 2011 00:00

Utorak, Svibanj 17, 2011 00:00

paola_borovic
Utorak, Svibanj 11, 2010 00:00

14-godišnja kadetkinja Paola Borović osvojila je naslov državne prvakinje u skoku udalj sa skokom zadnjoj seriji 5.89 m te je za 1 cm više postavila novi državni rekord za starije kadetkinje i ujedno je ispunila normu (5.85 m) za nastup na pojedinačnom prvenstvu svijeta za mlađe juniorke

dvoransko_zupan
Subota, Travanj 24, 2010 00:00

Zorislav Srebrić, glavni tajnik HNS-a, izjavio je za Media servis da bi Zadar mogao biti jedan od domaćina Europskog FUTSAL prvenstva, pored već unaprijed određenih Zagreba i Splita. Malonogometno prvenstvo Europe predviđeno je za početak 2012., a pripreme već su u punom jeku.

kudovi_njemacka
Srijeda, Studeni 4, 2009 00:00

Članovi KUD-ova iz Zadarske županije bili su na kulturnoj turneji u Njemačkoj u pokrajinama Baden-Wurttemberg i Bavarskoj.

karlo bilic_i_marko durica
Srijeda, Kolovoz 5, 2009 00:00

Na Svjetskom juniorskom prvenstvu veslača koje će se održati u francuskom Brive-la-Gaillarde od 5. do 8. kolovoza nastupit će trojica mladih veslača zadarskog Jadrana. Karlo Bilić i Marko Đurica će veslati u četveracu bez kormilara zajedno sa članovima zagrebačke Mladosti Marijanom Filipovićem i Filipom Vojnićem - Zelićem, dok će Marin Mašina, koji će u lovu do što boljeg plasmana veslati s veslačem Mladosti Borisom Gardijanom u konkurenciji dvojaca na pariće.

bilan
Petak, Srpanj 17, 2009 00:00

Hrvatska košarkaška reprezentacija do 20 godina poražena je u svom drugom nastupu na Europskom prvenstvu koje se održava na grčkom Rodosu. Bolji od izabranika Darka Kuncea bili su Ukrajinci koji su krajem treće i početkom četvrte četvrtine preokrenuli hrvatsko vodstvo od 10 poena i na kraju došli do svoje druge pobjede na turniru, nakon što su u prvom kolu senzacionalno pobijedili branitelja naslova Srbiju.