Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Ponedjeljak, Listopad 19, 2015 00:00

Već nakon prve izmjene sve je bilo jasno. Bjelovar je imao 2:0 i 125 drva viška

Nedjelja, Rujan 20, 2015 00:00

Najefikasniji u zadarskim redovima bio je Boris Barać sa 21 poenom. Glenn Cosey zabio je 14, a povratnik Marko Ramljak, koji je odjenuo dres ozlijeđenog Lovre Bašića (prst), 12 koševa

U konačnici je presudilo 40-ak srušenih drva više koji su Zagrepčani imali na svom kontu, pošto je nakon šest odigranih mečeva rezultat bio 3:3

Subota, Rujan 12, 2015 00:00

Mate Vucić u 16. je sekundi zaradio drugu osobnu pogrešku. Tako je to kada 17-godišnjak čuva 11 godina starijeg rođenog Zadranina, odraslog u Novom Sadu

Srijeda, Siječanj 11, 2012 00:00

Košarkaši Sonik-Puntamike u prvom ovogodišnjem prvenstvenom ispitu nisu uspjeli iznenaditi favoriziranog domaćina Jolly JBS. Dva boda su na kraju pripala Šibenčanima iako su Puntamičani imali prednost od 14 poena u prvoj četvrtini te su se nakon katastrofalne druge četvrtine uspijevali držati ostatak utakmice u živom rezultatu.

zkk zadar__zkk croatia_2
Utorak, Ožujak 8, 2011 00:00

Prijašnje su sezone dokaz da igračice Marije Mazije znaju potegnuti onda kada je najpotrebnije

Petak, Prosinac 24, 2010 00:00

Nedjelja, Studeni 14, 2010 00:00

vkzadar1952_vksiscia1003_1
Ponedjeljak, Svibanj 17, 2010 00:00

Nakon osam kola, odnosno sedam odigranih utakmica ovogodišnje Prve B lige, vaterpolisti Zadra 1952 i dalje su bez bodova. Posljednjeplasirana momčad prvenstva u subotu je na Višnjiku ugostila Opatiju, a konačnih 7:19 pokazatelj su da domaći, unatoč problemima s ozljedama, još uvijek kaskaju za konkurencijom.

kkzadar_kkcibona_tomas
Četvrtak, Svibanj 13, 2010 00:00

Nakon uvjerljivog poraza od Zagreba u Trnskom prošle nedjelje, košarkaši Zadra ništa bolje nisu prošli ni protiv Cibone u Draženovom domu. Igrači Danijela Jusupa držali su se u igri samo prvih sedam-osam minuta, no vrlo brzo domaći su odmakli na dvoznamenkastu razliku, koju su do odmora zadržali, a u drugom dijelu bez ikakvih problema povećali i mirno priveli utakmicu kraju.