pobjeda

Subota, Rujan 8, 2018 23:46

Hrvatski profesionalni boksač Filip Hrgović osvojio je naslov interkontinentalnog prvaka u teškoj kategoriji po verziji WBC zahvaljujući pobjedi nokautom u trećoj rundi protiv Amerikanca Amira Mansoura u zagrebačkoj Areni.

Srijeda, Srpanj 11, 2018 23:18

Hrvatska je u finalu Svjetskog prvenstva u kojem će u nedjelju 15.  srpnja u 17 sati u Moskvi igrati protiv Francuske. Bravo Hrvatska, bravo  "vatreni", bravo Luka, bravo Danijele, bravo Šime, ma bravo svi...

Utorak, Lipanj 26, 2018 22:20

Zlatko Dalić očekivano je ispremiješao momčad za dvoboj s Islanđanima. Od postave koja je srušila Argentinu u prvih 11 bili su samo Modrić i Perišić. Tolike rošade ostavile su traga na igri "vatrenih" koji nisu bili na razini prikazanoga u prve dvije utakmice. U prvih 45 minuta malo toga smo vidjeli od Hrvatske kojoj je puno veća briga od Islanđana bila osmina finala u kojoj će u nedjelju u 20 sati igrati protiv Danske.

Petak, Lipanj 22, 2018 17:00 1

U noći kada je Modrić postao Maradona, a vanzemaljac Mesi odselio na neki drugi planet, Hrvatska je Nižnjem Novgorodu očitala nogometnu lekciju Argentini. Luda i veličanstvena proslava započela je i prije završetka susreta Hrvatske i Argentine u Rusiji, sve gori.

Petak, Lipanj 22, 2018 10:10

Hrvatska reprezentacija jučer je izborila veliku pobjedu protiv Argentine, a kako se pripremalo za utakmicu i slavilo u Zadru pogledajte u fotogaleriji koju je snimio naš Arif Sitnica.

Petak, Lipanj 22, 2018 09:00

Sjajna Hrvatska pobjedom protiv Argentine i prije dvoboja posljednjeg kola s Islandom izborila je sinoć osminu finala na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Zlatko Dalić u odnosu na dvoboj s Nigerijom na klupi je ostavio Kramarića, a u prvi 11 našao se Brozović na mjestu zadnjeg veznog. Modrić i Rakitić tako su dobili "osigurača", što im je trebalo olakšati posao u kreaciji igre.

Nedjelja, Ožujak 18, 2018 22:17

Košarkaši Jazine-Arbanasa uspjele su u jednoj teškoj utakmici doći do svoje treće pobjede u sezoni. Sinjski Alkar predvođen bivšim trenerom žutih, Nevenom Plantakom vodio je glavnu riječ u prvih 20 minuta utakmice, a polovicom treće četvrtine igrači Luke Bujasa preuzeli su kontrolu igre i prešli u prednost koju do kraja utakmice nisu ispuštali. Prva četvrtina zaključena je prednošću Alkara 20:24, a u drugoj četvrtini Sinjani su imali i devet viška (28:37).

Srijeda, Siječanj 6, 2016 00:00

Hvala i Brunu Fernandesu na prekrasnoj asistenciji za gol i našim navijačima koji su bili fantastični - kazao je Stipe Perica

Nedjelja, Prosinac 20, 2015 00:00

Ugodne blagdane imat će košarkašice Zadra nakon vrlo važne pobjede u Zagrebu kod Trešnjevke, s kojom su napravili veliki korak da ponove prošlosezonski povijesni uspjeh i ponovo uđu među četiri najbolje ekipe u Hrvatskoj. Unatoč ogromnim problemima s ozljedama ove sezone, Zadranke su isčupale zadnji atom snage i sa manje-više pet igračice (Dedić je s klupe igrala deset minuta)  slavile tamo gdje do sada nikada nisu slavile.

Utorak, Studeni 17, 2015 00:00

Nama je nedostajao lider i njega smo dobili u Anti Delašu. Radi se o igraču koji je pošao put od Splita, preko Alkara, Zadra i došao u Cedevitu gdje je igrao Euroligu. Stjecajem okolnosti, sada je opet s nama. On i na terenu i van terena pokazuje momcima kako se ide naprijed i kako se samo krvavih koljena može uspjeti u košarci