pobjeda

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Petak, Lipanj 10, 2022 21:28

Košarkaši Cibone po 20. put su osvojili naslov prvaka Hrvatske pobijedivši u odlučujućoj, petoj utakmici finala doigravanja Zadar sa 56-51 (18-16, 20-9, 8-12, 10-14) pred oko 5.000 gledatelja na ispunjenim tribinama Košarkaškog centra "Dražen Petrović".

Utorak, Lipanj 7, 2022 22:34

Nada živi! Nakon velike drame i 40 minuta borbene i prave "spartanske" košarke igrači Zadra su svladali Cibonu rezultatom 61:59 te izborili "majstoricu" koja je na rasporedu u petak, s početkom u 20 sati u Draženovom domu. Za razliku od nedjeljne utakmice u kojoj su na parket istrčali u bijelim dresovima, Zadrani su danas odabrali plavu boju, a ta promjena kao da je "dala tona" igračima Srđana Helbicha koji su jako dobro otvorili susret.

Srijeda, Lipanj 1, 2022 21:36

Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u polufinale drugog Grand Slam turnira sezone Roland Garrosa nakon što je u susretu četvrtfinala nakon četriri sata i 15 minuta igre pobijedio Rusa Andreja Rubljeva sa 5-7, 6-3, 6-4, 3-6, 7-6 (10-2).

Srijeda, Siječanj 26, 2022 08:24

Osamnaest dana »hibernacije« od nastupa košarkaši Zadra proteklog su produženog vikenda nadoknadili ludim ritmom kojeg se ne bi posramili i NBA ligaši. U četiri dana bili su primorani istrčati na parket čak tri puta, a sve su na kraju naplatili maksimalnim učinkom, ali i s brojnim ozljedama koje su donijele popriličan broj novih bora na čelo trenera Vladimira Anzulovića.

Ponedjeljak, Siječanj 24, 2022 08:37

Košarkaši Jazina Arbanasa upisali su petu ovosezonsku pobjedu u Prvoj muškoj ligi. Mladići iz razvojne momčadi Zadra u subotu su na domaćem parketu svladali Kvarner 2010 rezultatom 85:74, zahvaljujući vrlo dobroj partiji Lovre Bašića koji je susret završio s 26 poena i sedam asistencija, te vrijednom doprinosu »trojice mušketira« Dina Radoša, Maksima Matuline i Krševana Klarice koji su dodali po 15 koševa.

Ponedjeljak, Rujan 6, 2021 09:23

Košarkaši Sonik Puntamike došli su do druge pobjede u predsezoni, svladavši u trećoj pripremnoj utakmici igranoj u Jazinama goste iz Samobora rezultatom 109:88. Trener Stipe Kuliš poštedio je Marina Šarliju pa je priliku u prvoj petorci dobio mladi Marko Prskalo koji je odigrao većinu minuta na poziciji centra.

Srijeda, Ožujak 3, 2021 09:22

Proteklog vikenda odigrana su četiri susreta Prve juniorske lige Dalmacije, a već po pravilu zadarski klubovi uzdignutih ruku su napustili parket. Prva i druga momčad KK Zadar uvjerljivo su pobijedile gradske suparnike Diadoru i Voštarnicu, dok su juniori Sonik Puntamike na domaćem terenu svladali Šibenku i napravili vrijedan korak ka trećem mjestu koje donosi izravan plasman na poluzavršnicu prvenstva Hrvatske.

Ponedjeljak, Veljača 17, 2020 17:25

»Ko ovo more platit, toga nigdi nima«, poznati je stih Arsena Dedića koji je sigurno bio u mislima svih navijača Zadra u trenucima neopisivog slavlja koje je započelo već u završnim minutama finalne utakmice s Cibonom. Tada su otpuštene sve kočnice, emocije su krenule nekontrolirano izvirati od samih aktera na terenu preko skoro 10 tisuća sretnika koji su se našli u Krešinom domu kao i svih onih koji su ostali zakovani ispred malih ekrana.

Ponedjeljak, Veljača 17, 2020 15:30

Ludinica. Potpuna ludnica. Fešta kakvu samo Zadar može napraviti. Barem kada je u pitanju košarka.
- Napokon smo i to dočekali – kaže Josip, koji za sebe kaže da je »stariji« navijač Zadra... Iako se nama i nije činio pretjerano star. No, da, napokon smo to i dočekali.

Ponedjeljak, Siječanj 6, 2020 08:00

Izrazito smo zadovoljni rezultatima izlaznih anketa koje su se do sada pokazale poprilično točnima. Nadamo se da će i ovoga puta biti tako. Moramo sačekati kompletne rezultate da bismo mogli proslaviti pobjedu, rekla nam je Renata Sabljar-Dračevac, predsjednica je županijske organizacije SDP-a komentirajući prve neslužbene rezultate prema kojima je novi predsjednik Republike Hrvatske SDP-ov kandidat Zoran Milanović.