polufinale

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Srpanj 12, 2018 10:18

Hrvatska je u finalu SP-a u nogometu! U polufinalu u Moskvi naši reprezentativci pobjedu s 2:1 izborili su nakon produžetaka. Sve je počelo pomalo nervozno, jer prvi gol je odmah na početku zabio engleski reprezentativac Trippier, a zatim je u drugom poluvremenu krenulo s Perišićevim golom. Reprezentativci kao da su dobili krila, a bolja igra nagrađena je i Mandžukićevim golom u produžecima.

Subota, Srpanj 7, 2018 23:09

Kakva drama, kakva radost, kakav osjećaj! Hrvatska je nakon 20 godina u polufinalu Svjetskog prvenstva. Večeras u Sočiju pala je Rusija nakon jedanaesteraca i Hrvatska će za prolazak u polufinale igrati u srijedu 11. srpnja u 20 sati u Moskvi protiv Engleske.

Ponedjeljak, Rujan 6, 2010 00:00

Barakude su u posljednjoj utakmici u skupini deklasirala do sada neporažene Talijane i plasirala se direktno u polufinale Europskog prvenstva. U nevjerojatnoj atmosferi, pred gotovo pet tisuća bučnih i raspoloženih navijača, hrvatska vaterpolska reprezentacija protiv Italije je prezentirala najbolju igru u dosadašnjem dijelu Europskog prvenstva.

kkradnicki1001_morovic
Srijeda, Svibanj 19, 2010 00:00

Moramo podijeliti odgovornost i baviti se stvarima koje moramo napraviti na utakmici, a ne razmišljati hoće li se utakmica odlučiti u prvih ili posljednjih pet minuta. Svatko se mora koncentrirati na svoj dio posla. Mi moramo postaviti adekvatnu taktiku, točno se zna što igrač mora napraviti, što ne smije, tako da oni na to moraju biti koncentrirani - kazao je trener Zadra Danijel Jusup

marin cilic
Ponedjeljak, Srpanj 27, 2009 00:00

Polufinalni susret svjetske skupine Davis Cupa između Hrvatske i Češke od 18. do 20. rujna odigrat će se u Poreču, na zemlji što će iznova biti postavljena u dvorani Žatika. Poslije prvoga (Čile) i drugoga kola (SAD), istarsko turistično središte ugostit će tako treću uzastopnu utakmicu izabranika Gorana Prpića nakon što je sve bilo spremno za domaćinstvo u - Splitu.