Subota, Prosinac 18, 2010 00:00

U četvrtak su Zadranke trenirale u OŠ Zadarski otoci jer "tamo imaju grijanje", a u petak u Dvorani Krešimira Ćosića jer su uvjeti za treniranje na Višnjiku iznimno teški

zok zadar_1
Ponedjeljak, Studeni 29, 2010 00:00

Ekipa Zadra rezultatski glatko izgubila je susret 10. kola sa sastavom prošlogodišnjega superligaša Osijeka, ali su Zadranke propustile veliku prigodu da dođu do novih bodova jer su dva od tri seta gošćama doslovce poklonile.

odbojka_zok zadar_zok nova gradiska_3
Četvrtak, Studeni 11, 2010 00:00

Zadar je s naizgled glatkih 3:0 dobio novaka u ligi Novu Gradišku. I gotovo sve će se u toj utakmici zaboraviti osim tri boda

Ponedjeljak, Studeni 8, 2010 00:00

Zadranke su u šestom ovogodišnjem nastupu, protiv novaka u ligi Nove Gradiške, koji je do ovoga kola imao isti broj bodova kao domaći tim, osvojile nova tri boda te tako sada na bodovnom kontu imaju velikih jedanaest bodova i ostaju pri vrhu prvenstvene ljestvice.

zok zadar
Ponedjeljak, Listopad 25, 2010 00:00

Nakon dvije domaće pobjede prošli tjedan, Zadranke su na prvom gostovanju došle i do prve gostujuće pobjede. U Rijeci kod Drenove, poslovično teškog protivnika, ekipa trenera Roberta Kresoje, nakon što je gubila 2:0 u setovima, uspjela je preokrenuti rezultat za novu pobjedu.

- Prva dva seta to baš i nije dobro izgledalo. Kasnije smo se probudili i bilo je dobro. Posložili smo stvari u glavi i nakon dva seta počeli igrati kao prava ekipa - komentirala je susret Lucija Pavin.