utakmica

Četvrtak, Listopad 19, 2017 12:05

Danas će u Stanovima biti odigrana utakmica liječničkih reprezentacija Hrvatske i Italije. Neposredni povod je jučerašnja 27. obljetnica prve međunarodne utakmice hrvatske reprezentacije (protiv SAD u Zagrebu, 2:1), a radi se i o uzvratnoj utakmici jer su hrvatski liječnici nedavno bili gost talijanskih kolega.

Nedjelja, Rujan 20, 2015 00:00

U utakmici koju nećemo pamtiti po kvaliteti, a ni borbenosti, gosti su imali više od igre i stvorili su veći broj izrazitih prigoda pred vratima domaćina. Ali ih nisu realizirali.

vaterpolo_vk zadar
Petak, Kolovoz 21, 2009 00:00

Zadarski su vaterpolisti u dvoboju odigranom preksinoć na bazenu Kolovare bez većih problema svladali mađarski Honved. Iako uvodne riječi lijepo zvuče, radilo se o juniorima čuvenog kluba koji su se u Zadru zadržali na kraćim pripremama. Trener Jovančević je tijekom prve dvije četvrtine u bazen poslao igrače koji će činiti okosnicu momčadi u sljedećoj sezoni Prve B lige. Fizičku nadmoć, ali i bolju igru, momčad Zadra je kapitalizirala već u prvoj četvrtini rezultatom 4:0.