utakmica

Nedjelja, Travanj 14, 2019 18:49

Nakon malo lošijeg uvoda u utakmicu, košarkaši Sonik-Puntamike relativno su lagano svladali Dubravu sinoć u Jazinama.

Nedjelja, Travanj 14, 2019 15:31

Jučer, 13. travnja 2019. godine, u 19,03 sati u ulici Obala Kralja Tomislava u Zadru u dvorani Jazine došlo je do navijačkih nereda na istočnoj tribini dvorane prilikom početka odigravanja košarkaške utakmice 21.

Subota, Travanj 13, 2019 21:37

Zadar je u Jazinama bez većih problema upisao 17. pobjedu u domaćem prvenstvu protiv Adrie Oil Škrljeva, ali igra i događanja na parketu su nažalost bili tek sporedna stvar u utakmici koju su na početku obilježili navijači i policija.

Subota, Travanj 13, 2019 16:16

Hrvatska muška rukometna reprezentacija, već desetljećima  jedan od brendova hrvatskog sporta, osvojila je bod u Beogradu u susretu sa Srbijom u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo, ali nije igrala na  razini ugleda, imala je uspona i padova, djelujući učestalo  promjenljivo  kao ovo travanjsko stalno smjenjivanje naoblake, kiše i sunca.

Nedjelja, Ožujak 17, 2019 19:49

Zadar nije uspio u Laktašima doći do spasonosne pobjede. Naprotiv  osim jednog intervala u četvrtoj četvrtini cijelu utakmica u koju im je  stala i sezona Zadrani su proveli u dubokom minusu prikazujući igru s  kojom nisu ni zaslužili biti sudionicima elitne regionalne lige.

Nedjelja, Ožujak 17, 2019 08:00

Iako su još prekjučer rudarili za pobjedu nad Splitom danas  košarkaše Zadra očekuje još veći boj, onaj koji će odrediti sretan kraj ili  pak nastavak agonije traženja ostanka u ABA ligi.  U Laktašima ih  dočekuje Igokea koja kao i Zadar traži pobjedu za izbjegavanje muke dodatnih kvalifikacija. Računica je posebno za sastav Ante Nazora kristalno  jasna. Pobjeda donosi konačni spas dok poraz znači kvalifikacije s finalistom ABA 2 lige.

Nedjelja, Veljača 17, 2019 15:14 1

Puno više neizvjesnosti nego što bi se to moglo zaključiti iz konačnog rezultata ponudio je dvoboj odbojkašica Zadra i Nove Gradiške. Prva dva seta odlučena su u završnicama u kojima su "plave" povezale četiri, odnosno tri poena i iz egala otišle do prednosti 2:0.

Nedjelja, Veljača 17, 2019 15:08 1

Ako se u sportu može govoriti o malim i velikim pobjedama, onda je  preksinoćnji uspjeh u Valjevu vjerojatno najveća pobjeda vaterpolista  Zadra 1952 u tri godine, koliko se natječu u A-2 regionalnoj ligi.

Nedjelja, Veljača 17, 2019 15:05 1

U sportu postoje porazi koja treba proslaviti. Jedan takav poraz dogodio se odbojkašima Zadra protiv Croatije. Bod osvojen u dvoboju sa Zagrepčanima i teoretski je promovirao Zadrane kao nove članove Superlige, natjecanja u kojem će sljedeće sezone biti 12 klubova. Među njima,  prvi put nakon 2012., bit će i igrači Marina Masnića.

Subota, Siječanj 19, 2019 20:52

Izgleda da su se u posljednje vrijeme košarkaši Zadra pretplatili na triler završnice, pa je nakon Petrol Olimpije u prošlom kolu, i utakmica s Partizanom morala biti riješena nakon produžetaka. Na žalost, Zadrani se na kraju nisu osladili pobjedom, ali su pokazali pred fenomenalnim auditorijem od skoro sedam tisuća ljudi na Višnjiku da imaju srce i karakter vraćajući se iz 14 minusa s kojim su se suočili sredinom treće četvrtine.